Treść opublikowana przez Jariko
-
SPOTY RADOMSKIE
MCM nie mam gipsu tylko ortezę którą mogę zdjąć w każdej chwili
-
SPOTY RADOMSKIE
no pewnie ze tak to jedyna przyjemnosc jaka mi zostala na P
-
SPOTY RADOMSKIE
a no nic na to nie poradze ale pocieszam sie tym ze zostalo mi jeszcze 10 zastrzyków czyli 10 dni a potem :drunk:
-
SPOTY RADOMSKIE
BRY No ja tez raczej nie pije
-
SPOTY RADOMSKIE
oooo to dobre bedzie a Oni niech sobie jada na ten zlot i wyrywaja pulchniutkie goralki :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
To sie WUJU zgadamy ja juz moze na chodzie bede tylko bedziesz musial po mnie przyjechac Darie zwiniemy jak bedzie w kozienicach
-
SPOTY RADOMSKIE
ej a co ze mna ;( bede usychal w domu ;( ;( przywieźcie mi jakas
-
SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Dobra juz niech ma chlopak niech sie zabawi :polew:- SPOTY RADOMSKIE
:polew: :polew: a kurcze juz za pozno- SPOTY RADOMSKIE
Siemano Jariko. Powiedz mi jak to było, bo nie pamiętam - ja wpłacałem zaliczkę za Ciebie i nie pamiętam czy mi oddawałeś czy nie.. Tomaszu ty za mnie wplaciles a ja jeszcze nie zdążyłem Ci oddac- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
Tak a ja moge sprawdzac czy dobrze bokiem lata :polew: :polew:- SPOTY RADOMSKIE
BRY ODZIM Najlepszego- SPOTY RADOMSKIE
Moga wskoczyc na moje miejsce bo ja jednak nie pojade ;( ;(- SPOTY RADOMSKIE
w sumie nie mialem okazju ANI poznac bo w piatek mnie nie bylo- SPOTY RADOMSKIE
OOOO Brynia wreszcie powróciła do normalności nie obraz się ale jakoś BRYNIA bardziej pasuje do twojej osobowości :wink4:- SPOTY RADOMSKIE
Masz racje Wuju :good:- SPOTY RADOMSKIE
niedlugo moja M przyjedzie i sie skonczy pisanie :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
:polew: :polew: dokladnie :evil:- SPOTY RADOMSKIE
no wlasnie Majki nie ma co sie spieszyc jeszcze tyle pieknych pan na nas czeka :kox:- SPOTY RADOMSKIE
Czyli to nie jest kwestia chorej nogi? no raczej nie doszedlem do wniosku ze za mlody jeszcze jestem- SPOTY RADOMSKIE
Nie prędko Oziu chyba ze do reszty mi na głowę padnie no chwila chwila;> W święta zapowiadałeś że w wakacje;D w swieta to pijany bylem :gwizdanie: :gwizdanie:- SPOTY RADOMSKIE
A ja wiem czy mnie zmienila :gwizdanie: ja zawsze grzeczny bylem- SPOTY RADOMSKIE
ojj Tomku :gwizdanie: :gwizdanie: - SPOTY RADOMSKIE