Treść opublikowana przez Jariko
-
SPOTY RADOMSKIE
Jariko a kiedy wy ślub bierzecie ;>?? Nie prędko Oziu chyba ze do reszty mi na głowę padnie
-
SPOTY RADOMSKIE
Wiem o tym Jariko, ale taki już urok związków. Jak jesteś sam to też często nie jest kolorowo.. kolorowo moze i nie jest ale o wiele spokojniej i bezstresowo :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
No niby tak Tomaszu ale nie zawsze jest kolorowo
-
SPOTY RADOMSKIE
Tylko nie pakuj sie w jakies chore zwiazki układy bez zobowiązań sa najlepsze
-
SPOTY RADOMSKIE
Tomaszu ortografia to nie koniec swiata
-
SPOTY RADOMSKIE
Aniu jak będziesz potrzebować wsparcia przy ciastach to daj znać
-
SPOTY RADOMSKIE
Dzieki bardzo :wstydliwy: Jak sie tylko postawie na nogi to przechylimy coś :evil:
-
SPOTY RADOMSKIE
BRY :hi: Dzieki bardzo Tomaszu za pamięć Oczywiście dołączam się do życzeń dla naszych klubowych Pań DZIEWCZYNY STO LAT i kilka dni dłużej :kwiatek: :kwiatek: :>
-
SPOTY RADOMSKIE
od nas sie nie da uciec wiec nie próbuj nawet :evil: [br]Dopisany: 07 Marzec 2010, 22:50_________________________________________________A na Twoj urlop nikt nie wyrazi zgody
-
SPOTY RADOMSKIE
Majki jak chcesz cos przechylic to zapraszam do mnie ja tez mam ochote ale nie moge
-
SPOTY RADOMSKIE
No niestety muszę wam powiedzieć ze na zlot nie dam rady pojechać :wallbash: ;( ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
od samego czytania boli mnie brzuch k**** ale dajecie :good:
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry dzien Jak tam emocje z imprezy już opadły
-
SPOTY RADOMSKIE
A to Ty też byłeś z nami?? Jariko, biedaku, ale się naczytasz. Co dziś robisz? Widze ze balet był szkoda ze nie dałem rady ;( nadrobimy jak tylko wyjdę z tego Tomaszu jeśli nie masz żadnych planów to dawaj na herbatę
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry a mnie tez kochacie ?????? ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry No dziś wielki dzień a raczej wieczór
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry dzien :hi: Ale zapowiada się sieka w piątek :polew: :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Erotoman gawędziarz :polew:
-
SPOTY RADOMSKIE
No wlasnie mnie o to chodzi bo samemu nie dam rady
-
SPOTY RADOMSKIE
Mam pytanie mogę się pojawić w piątek z moja Marta :gwizdanie:
-
SPOTY RADOMSKIE
A może jakieś ognisko było by lepsze niz lokal
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry Tomaszu mnie to chodziło o wiek trzeba mieć skończone 24 lata [br]Dopisany: 03 Marzec 2010, 08:47_________________________________________________Chociaż do kul tez mogą mieć jakieś zastrzeżenia
-
SPOTY RADOMSKIE
uuuu tam to mnie za wiek nie pozwola wejsc ;(
-
SPOTY RADOMSKIE
OOO Tomaszu dobrze kombinujesz