Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jariko

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jariko

  1. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Dobrze bylo i dobrze bedzie :polew:
  2. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A kto powiedzial ze mnie nie bedzie postaram sie byc
  3. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    nie znam, choc TIRowców kilku tutaj rzeczywiście mieszka Tomaszek, co sie nic nie pucujesz że znasz zioów z mojego osiedla? Abo Tomaszu to taka cicha woda pewnie sam tam do twojego bloku jezdzi
  4. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    :polew: [br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 19:09_________________________________________________ będziesz jeździł Wuju jak mi zalatwisz miejsce stojace za kierownica to bede jezdzil :polew:
  5. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bry Mogę wychodzić na dwór wiec jest duża szansa ze was odwiedzę w piątek ale pic mi nie wolno
  6. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ooo Oziu uważaj mcm teski za Twoim Przyjacielem
  7. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jak tylko będę to będę bronił przed tymi zboczuchami :naughty:
  8. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Michal bez kreacji tez bedzie fajniusio :polew:
  9. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jeśli tylko będę mógł to się tam zjawie
  10. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    To ja zostanę szoferem bo pic niestety nie moge ;( ;( tylko przydało by sie jakieś stojące miejsce za kierownica albo chociaż automat bo moja noga wciąż sztywna
  11. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Zobaczymy co mi jutro lekarz powie ja pozwoli chodzic to bardzo chętnie Tomaszu
  12. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    A ja muszę w domu siedzieć ;(
  13. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu Trzeba jajcowac żeby nie ześwirować
  14. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie no nie poznaje kolegi palic kapcia az do wystrzału no no Tomaszu
  15. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Ja to jakoś daje rade poza tym ze już jestem zmęczony siedzeniem w domu a co do jutra to się zgadam co i jak bo jadę na kontrole do Karasia
  16. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
  17. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    BRy Marcin jakie 2 :polew: pewnie swoja be em ke ujeżdżał z otwartym oknem i go zawialo :polew:
  18. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Tomaszu jak mi zalatwisz miejsce stojace za kierownica to cie zawioze
  19. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bry Wiedze na ostro sie kreci z samego rana
  20. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bry wiecior
  21. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Jeff Dunham i Peanut cz 3 - POLSKIE NAPISY dobry skecz brzuchomówcy :polew:
  22. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Nie bede ukrywał ze bardzo bym chciał jechać ale zobaczymy jak sie wyklaruje cala ta chora sytuacja u mnie
  23. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Bry dziem Tomaszu na SOHO bardzo chętnie a zlot stoi u mnie pod wielkim znakiem zapytania
  24. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    dzis bylem u lekarza na konsultacji i mi powiedział ze za dużo chodzę wiec musze jak najwiecej lezec ale juz mi to lezenie bokiem wychodzi [br]Dopisany: 23 Luty 2010, 22:00_________________________________________________ za tydzien mam do niego ponownie jechac i dopiero mi powie co z rehabilitacja a tak to kazał mi samemu ćwiczyć
  25. Jariko odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    ooo no to sobie pogadaliśmy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.