Treść opublikowana przez Jariko
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry dzien No no mokom69 gratuluję udanego zakupu ciekawe co będzie następne możne jakieś M
-
SPOTY RADOMSKIE
To trochy daleko.. Tomaszu moja siostra ma jakiegos w Radomiu i ponoc jest dobry
-
SPOTY RADOMSKIE
Czesc Tomaszu Faktycznie dawno mnie tu nie było ale teraz mam dużo wolnego czasu wiec jestem
-
SPOTY RADOMSKIE
a no jakoś leci powoli do przodu [br]Dopisany: 20 Luty 2010, 10:21_________________________________________________ siedzę w domu i dostaje palpitacji serca z nudów
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry dzien wszystkim
-
SPOTY RADOMSKIE
damy rade co nas nie zabije to nas wzmocni
-
SPOTY RADOMSKIE
no to jeszcze sie zobaczy odnosnie zlotu
-
SPOTY RADOMSKIE
no tak na józefów ide
-
SPOTY RADOMSKIE
noi chyba ze zlotu nici
-
SPOTY RADOMSKIE
eee, to lux, wpadaj na spota oslabiony jestem po tym szpitalu i nie chce nic złapać wiec posiedzę w domu a we wtorek Idę na oddział rehabilitacji w radomiu
-
SPOTY RADOMSKIE
siemka :> :> :> :> :> :> :> :> co u Ciebie ????? lepiej już??? opowiadaj no ja to lepiej mam tylko noge w ortezie a tak to oki
-
SPOTY RADOMSKIE
nie ja juz w domu jestem dzis mnie wypisali
-
SPOTY RADOMSKIE
oj bardzo chetnie :>
-
SPOTY RADOMSKIE
Bry wieczór wszystkim
-
SPOTY RADOMSKIE
widzialem wlasnie i sie juz mocno zastanawiam czy by sie nie przejechac tam
-
SPOTY RADOMSKIE
:hi:Bry wszystkim
-
SPOTY RADOMSKIE
Moze cos zorganizujemy jakiegoś grilla zeby chociaż wieczór był ciekawy
-
SPOTY RADOMSKIE
Oziu nie przejmuj sie u mnie tez sie nic nie dzieje
-
SPOTY RADOMSKIE
BRY dzien wszystkim
-
SPOTY RADOMSKIE
Ja juz kamerke naszykowalem :kox:
-
SPOTY RADOMSKIE
Brynia upalala dziś swojego compakta pod M1 był KOX :kox: zobaczymy co jutro nasza królowa nam pokaże :naughty:
-
SPOTY RADOMSKIE
cześć Pokaż co przytargałaś sobie nie ma sensu, nie widziałem, ale uwierz mi chcesz zeby ci sie koszmary śniły po nocach :kox:mnie juz sie śnią :polew:
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
moze nie bedzie tak zle bo ma kontrole trakcji