-
żółty osad w zbiorniczku wyrównawczym
Cześć, jakiś czas temu zauważyłem dokładnie taki sam żółty osad na korku zbiorniczka, tak jak przedstawił autor tematu. Płyn zrobił sie ciemny, taki brudny jakby. Mógłby ktoś napisać czym to się skończyło? Czy wystarczyło płukanie ukłądu i wymiana płynu czy też przyczyna była poważniejsza/bardziej kosztowna? W moim przypadku mam to w Passacie 1,8T AWT 2003 rok, 330 000 km przebiegu. Ostatnio płyn wymieniany 2-3 lata temu, nie robiłem tego sam, nie wiem co wlano.
-
[ALL B6] Świece żarowe, a praca
Jak to "nie udało się sprawdzić"? Napisałem : "przy niezbyt mocnej zimie" -25 stopni to juz nie żarty przecież A wtryski masz 100% sprawne, brak bąbli powietrza w przewodach ? Ja poprzedniej zimy (wiemy, że była lżejsza niz obecna) zawierzyłem serwisowi Bosch-a że mam sprawne świece i większą część zimy przejeździłem z uwalonymi 6 swiecami. Nie było to odpalanie od dotknięcia no ale wiadomo, zima Jak się zorientowałem to wymieniłem swiece sam, różnica przyznaję, zauwazalna na plus
-
[ALL B6] Świece żarowe, a praca
To prawda, ale zauwaz, że kolega ma AKE, gdzie ostatnie cyknięcie przekaźnika słychac ok. 0,5 minuty po rozruchu (zimą)
-
[ALL B6] Świece żarowe, a praca
W przypadku AKE nawet i to nie bardzo. AKE na wszystkich 6 uwalonych świecach odpala przy niezbyt mocnej zimie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No ja myślę, ale sprawdź pozostałe, jesli będa takie same to masz pewność. Kup taką samą jaka miałeś
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A miałeś takie, że lewa i prawa były różne ? Jeszcze takich nie widziałem, ale istnieją rzeczy o których filozofom się nie sniło :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pozdrawiam Madasa, którego dzis poznałem w realu w sytuacji kompletnie przypadkowej ale prawie nie do uwierzenia Madas, a ta farba to nie dla mnie, jakby co- Spotkania na drodze
Pozdrowienia dla Madasa, z którym spotkałem się dziś w Luboniu. Spotkanie było otyle nietypowe, że byliśmy na nie umówieni w sprawie pewnej farby przez osoby trzecie. Nie znalismy się przedtem osobiście. No i wyszło spontaniczne spotkanie A4 z A6, no i my dogadaliśmy sie kto jest kto- Spotkania na drodze
A czemu ? bo po prawej ? Naklejka wyglądała na oryginalną to mogłem być ja tylko nie mam czarnego sedana a grafitowego ale blachy wr ....i 777 tez jest:P No właśnie co do tego czarnego to nie bede się upierał, jak się ma srebrny to wszystko co ciemniejsze wydaje się czarne Po prostu kolor był ciemny to utkwiło mi, że czarny, a wlepiałem gały w navi bo pierwszy raz byłem w Radomiu Rozstrzygajęce są te trzy 777 myslę Pozdrawiam- Spotkania na drodze
A czemu ? bo po prawej ? Naklejka wyglądała na oryginalną- Spotkania na drodze
Dzisiaj, będąc w Radomiu jechałem kawałek za czarnym sedanem A4 z naklejką po prawej stronie klapy. Ul. 25 czerwca, godz. 13.15. nr rej WR a potem m.in 777. Mrugałem światłami i machałem ale chyba nieskutecznie ;( Trąbić się nie odważyłem bo nie wiem jakie u Was zwyczaje panują a nie byłem przecież na swoim terenie :> Ja jechałem srebrnym A6C5 Avant Pozdrawiam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ha ! to dobrze kumałem . O moich uprzedzeniach może kiedy indziej, bo ziewam nieco a akurat rano w drogę. A co do FISa to by mogło byc dobrze, czujnik jest przed chłodnicą i w czasie jazdy temp otoczenia nie powinna byc oszukana. Idę spac, dobranoc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja na FIS-ie widziałem dziś po południu, ok 15-16 31 stopni, nie chwilowe, utrzymywało sie. A może tak zapytam: co to jest ełu o którym ktos wczesniej pisał ? Mam pewne domysły i też dosyc sceptycznie do tego sie nastawiłem, ale moze to nie to samo ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wszystko przez temperature. Jakies wiesci w sprawie auta ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
RomanS
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta