Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RomanS

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, jakiś czas temu zauważyłem dokładnie taki sam żółty osad na korku zbiorniczka, tak jak przedstawił autor tematu. Płyn zrobił sie ciemny, taki brudny jakby. Mógłby ktoś napisać czym to się skończyło? Czy wystarczyło płukanie ukłądu i wymiana płynu czy też przyczyna była poważniejsza/bardziej kosztowna? W moim przypadku mam to w Passacie 1,8T AWT 2003 rok, 330 000 km przebiegu. Ostatnio płyn wymieniany 2-3 lata temu, nie robiłem tego sam, nie wiem co wlano.
  2. Jak to "nie udało się sprawdzić"? Napisałem : "przy niezbyt mocnej zimie" -25 stopni to juz nie żarty przecież A wtryski masz 100% sprawne, brak bąbli powietrza w przewodach ? Ja poprzedniej zimy (wiemy, że była lżejsza niz obecna) zawierzyłem serwisowi Bosch-a że mam sprawne świece i większą część zimy przejeździłem z uwalonymi 6 swiecami. Nie było to odpalanie od dotknięcia no ale wiadomo, zima Jak się zorientowałem to wymieniłem swiece sam, różnica przyznaję, zauwazalna na plus
  3. To prawda, ale zauwaz, że kolega ma AKE, gdzie ostatnie cyknięcie przekaźnika słychac ok. 0,5 minuty po rozruchu (zimą)
  4. W przypadku AKE nawet i to nie bardzo. AKE na wszystkich 6 uwalonych świecach odpala przy niezbyt mocnej zimie
  5. No ja myślę, ale sprawdź pozostałe, jesli będa takie same to masz pewność. Kup taką samą jaka miałeś
  6. A miałeś takie, że lewa i prawa były różne ? Jeszcze takich nie widziałem, ale istnieją rzeczy o których filozofom się nie sniło :gwizdanie:
  7. Pozdrawiam Madasa, którego dzis poznałem w realu w sytuacji kompletnie przypadkowej ale prawie nie do uwierzenia Madas, a ta farba to nie dla mnie, jakby co
  8. Pozdrowienia dla Madasa, z którym spotkałem się dziś w Luboniu. Spotkanie było otyle nietypowe, że byliśmy na nie umówieni w sprawie pewnej farby przez osoby trzecie. Nie znalismy się przedtem osobiście. No i wyszło spontaniczne spotkanie A4 z A6, no i my dogadaliśmy sie kto jest kto
  9. A czemu ? bo po prawej ? Naklejka wyglądała na oryginalną to mogłem być ja tylko nie mam czarnego sedana a grafitowego ale blachy wr ....i 777 tez jest:P No właśnie co do tego czarnego to nie bede się upierał, jak się ma srebrny to wszystko co ciemniejsze wydaje się czarne Po prostu kolor był ciemny to utkwiło mi, że czarny, a wlepiałem gały w navi bo pierwszy raz byłem w Radomiu Rozstrzygajęce są te trzy 777 myslę Pozdrawiam
  10. A czemu ? bo po prawej ? Naklejka wyglądała na oryginalną
  11. Dzisiaj, będąc w Radomiu jechałem kawałek za czarnym sedanem A4 z naklejką po prawej stronie klapy. Ul. 25 czerwca, godz. 13.15. nr rej WR a potem m.in 777. Mrugałem światłami i machałem ale chyba nieskutecznie ;( Trąbić się nie odważyłem bo nie wiem jakie u Was zwyczaje panują a nie byłem przecież na swoim terenie :> Ja jechałem srebrnym A6C5 Avant Pozdrawiam
  12. Ha ! to dobrze kumałem . O moich uprzedzeniach może kiedy indziej, bo ziewam nieco a akurat rano w drogę. A co do FISa to by mogło byc dobrze, czujnik jest przed chłodnicą i w czasie jazdy temp otoczenia nie powinna byc oszukana. Idę spac, dobranoc
  13. to ja na FIS-ie widziałem dziś po południu, ok 15-16 31 stopni, nie chwilowe, utrzymywało sie. A może tak zapytam: co to jest ełu o którym ktos wczesniej pisał ? Mam pewne domysły i też dosyc sceptycznie do tego sie nastawiłem, ale moze to nie to samo ?
  14. Wszystko przez temperature. Jakies wiesci w sprawie auta ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.