Treść opublikowana przez MoorPH
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jestem Zosia - 14 lat..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj.. Moskal to ja juz sie boje.. ile stron dziś podskoczy..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________ Dobre.. no wyrabia sie nam Andy , wyrabia , ale w końcu uczy się od najlepszych Twoja skromność poraża znany jestem z tego ale w tym akurat wypadku nie chodzi tylko o mnie :naughty: :naughty: :naughty: Serio? Wazeliniarz , musiałbym mieć twój charakter A nie masz?? :gwizdanie:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________ Dobre..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
BRy all
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
U mnie wszystko ok.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Luzik, Objade tą wieś.. i zobaczymy co tam sie dzieje.. A na faja moge skoczyć z Tobą..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
podobno tajemny kontrwywiad wojskowy :naughty: To Ci co się ssaniem zajmują?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali ja dziś jade do LWO na browarka.. Wiec jak coś to wiesz gdzie mnie szukać..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz od dawna poluje na niego ale rzadko jestem na spocie To może najwyższy czas to zmienić??
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.i.Kali.i. masz dla mnie ten numer do Kalisza?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fikam , a co mi tam... :kox: :kox: łun mi czy ja łunemu ???? Wpierdolcie sobie nawzajem..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wp***dol mu..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO prosze.. A juz myślałem że Cie ufo porwało..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a żebyś widział..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Biurka z ikei to moja 5letnia siostrzenica by złożyła..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ty lepiej zdjecia ogarniaj.. I ciesz sie ze jeszcze nikt nie komentuje.. Kali nie do końca to co chciałem, ale..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oj tam.. Czepiasz sie szczegółów
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Co do tej laski.. w jednym ze zdjęc ma komentarz niejakiego Zbigniew J. "sóper wyglądas kotku morzemy się spotkać "
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Koledzy, potrzebuje zieloną kartę z wsteczną datą. Znacie moze kogoś kto ma taką możliwość? Pieniądze nie grają tu roli..[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:50_________________________________________________ Aż ocieka... Photoshopem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wyjmij bateryjkę Prędzej zworke na płycie głównej.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najbardziej to mnie wczoraj śmieszył ten s piuropuszem na głowie co CBR'ke próbował postawić na koło..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kali tak zapierd.alał, że aparat nie nadażył ostrzyć. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:17_________________________________________________ Jeszcze mam to. Tak szybko ruszyliście że nie miałem czasu na ustwienie się..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to Ci sie robota trafiła.. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 10:10_________________________________________________ Szczerze? Nie było czego ogladać.. Kali go mistrzowsko objechał..
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zaraz jeszcze 2 foty wrzuce.. 3maj sie Oskar.[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:38_________________________________________________ Kali gadke nakręca, a Oskar patrzy juz na Monike jak na potencjalny cel :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:46_________________________________________________ Da sie załatwić.. [br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 01:50_________________________________________________To ja chyba moge juz powiedzieć Bry na dzień dzisiejszy.. Moskal byłem pierwszy