Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Zdrowych,Wesołych Świąt... Co by auto zdrowo śmigało, turbo dobrze pompowało, a z w wydechu nie waliło na biało:wink: Aby przyszły rok w mody obrodził i budżetowi domowemu nie zaszkodził. Aby krawężniki niskie były i o dokładki nie wadziły. Aby moc w górę rosła bez większego rzemiosła. I ogólnie Pany żeby nie zbrakło maniany.
  2. Bry:hi: Pany jest na Śląsku jakaś firma godna polecenia aby zregenerować sprzęgło w zwykłym bolidzie bez programu?
  3. SebolA4 odpowiedział(a) na peres100 temat w 1.8T
    Koszt zaworu MAC ok.170 zł (cena zależna od kursu euro) z Kw Przy kupnie ponad 10 sztuk cena 160 zł z Kw.
  4. SebolA4 odpowiedział(a) na peres100 temat w 1.8T
    Zamiennikiem N75 jest "przemysłowy" zawór pneumatyczny MAC nr. 36A-AAA-JDBA-1BA http://img17.imageshack.us/img17/651/zy8f.jpg Cytując forumowego kolegę Gregory znawcę tematu 1.8T I nie tylko: Jak już zamontujesz to trzeba go jeszcze ustawić dokładając dodatkowy zaworek taki manualny na jeden z króćców, bo ten zaworek ma inną charakterystykę i nieco inną przepustowość niż N75 i może być, że doładowanie będzie fajnie stałe, ale nie będzie takiej wartości doładowania jaką byś ty chciał. Trochę jest komplikacji, ale ten zaworek gwarantuje ci że turbo będzie zawsze tak samo dmuchać i będzie służyć bardzo długo, a nie jak N75 pół roku będzie ok a potem zacznie się pierdzielić. Dokładną cenę zaworka będę wiedział na dniach (ok.180 zł). Przy zakupie grupowym pewnie będą zniżki.
  5. :hi:Bry, po sobotniej nocy w Mardi.Ten klub naprawdę wymiata.
  6. Dzieki za mega spocisza.Pozdro
  7. Bry po dłuższej przerwie.
  8. Pany szukam auta miejskiego (mały silnik) dla kuzynki do 10 tyś zł.Rocznik od 2000r, 5 drzwi,pewny.Może być zagazowany.Pozdro
  9. Podjedź, jakiś licznik ogarniemy będzie wesoło (może nie wszystkim)
  10. Hmm.Potrzebowałbym dziś jednego benzynowego turbo, żeby mój moduł sprawdzić czy nie jest walnięty.Ja się wybieram.
  11. Co z licznikiem?? Będziesz? Przyjadę dziś.Pogadamy.
  12. :hi:Obry Kto dziś będzie? Pany możecie polecić jakiegoś dobrego elektromechanika z okolic Gliwic, Zabrza.Fura na 3 cyl. chodzi.Wtryski sprawne, cewki sprawne. Chyba wiązka padła:kwasny:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.