Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Bry z rana. Trzeba coś przy liczniku pogrzebać, służę pomocą
  2. właśnie:eusathink:ANB, APU, AWT i inne cuda
  3. Hmm.Problem tkwi w kompie? Czy w osprzęcie silnika?
  4. Nawiązując do tematu. Pytane brzmi jaką masz frajdę w podróżowania autem typu "najtańszy kajtek" który ma w najlepszym przypadku 100KM i waży prawie tyle co A5 B5? Wolę starym parchem jezdzić i mieć frajdę z tego, niż nudną nówką i się wkurzać, że pod górke nie ma już czym depnąć żeby wyprzedzić i co z tego , że cisza spokój , pachnie ładnie jak ma się wrażenie, że się traci życie w takim plastiku, zero frajdy.
  5. Nie ma sensu kombinować z mocą w tym silniku.Zyskasz 10KM, a wydasz tyle, że kupiłbyś silnik 1.8T z przekładką.
  6. Dzwońcie i dogadacie termin.
  7. Jak nie, to z czego podejdzie plug&play nie licząc AEB ?
  8. W moim przypadku po dokładnym wyszlifowaniu powierzchni jarzma tam gdzie klocek jest na styku klocki zaczęły równo,całą powierzchnią dociskać tarczę.
  9. Przeróbka polegała na doszlifowaniu plastikowej obudowy wtrysku i zamontowaniu wtrysków na silikon do wysokich temp. Śmigają już prawie rok bez najmniejszych problemów.
  10. Bry. Ja posiadam w moim AEB (bez drobnych przeróbek sie nie obyło): 0280155830 - VOLVO T5 - 373ml/min dla 3bar (w volvo pracują na 3.8 -> 420ml/min) R=12 Ohm, wym: oring-oring=60,3mm, dł. całkowita=73mm Te co wspominałeś: 0280155831 - VOLVO T6 - 339ml/min dla 3Bar (w volvo pracują na 3.8 -> 381ml/min) R=12 Ohm, wym: oring-oring=60,3mm, dł. całkowita=73mm
  11. Miesiąc temu na złomie w Zabrzu w Makoszowach na złomie widziałem 2szt. Audi b5 1.6 i 1.9TDI przedlifty. Pewnie na innych szrotach też jakieś. sztuki stoją.Poszukaj, za gorsze kupisz.
  12. Mario Ty masz ASZ silnik?
  13. Tak dla informacji inne fury oprócz vaga też wchodzą w grę.Trzeba tylko znać rodzaj sterownika i najlepiej zadzwonić, zapytać.
  14. Tylko VAG czy inne też wchodzą w grę?
  15. Dziangajowo za spocisza.Mario po rundzie zaczolem na moto.all patrzec za TDI kurna.Moment jednak robi swoje.Nie wyobrażam sobie Twojej fury jak porezasz motorownie dalej. Tomasz rezaj,rezaj 400 Nm robi robote:-D Psssyt drugie piwko...
  16. Wbijamy przed spotem zerknąć?: Wyścig Gumball 3000 w Świerklanach Świerklany
  17. Ja mam na seryjnej przepływce ponad 176 g, więc już to jej koniec i mam 195 KM, więc nie wiem czy nawet te 1.17 jest dobrym przelicznikiem.Chyba,że mam coś nie tak?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.