Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. U mnie było słychać z tygodnia na tydzień coraz głośniejsze cykanie, zdemontowałem gada, WD 40 i ostro przeczyściłem w środku i rok czasu cisza (delikatnie go słychać, ale trzeba się nachylić).Polecam
  2. Dziangajowo za spota:banan:
  3. Siemano:hi: Byda i Jo i no trocha pózni bo mom zajęcia (podyplomówka z Kobitą żadnom jak przodek na grubie po wystrzale).
  4. Ja mam 205/50/17. Jeździ się bardzo konkretnie, ważne jest by mieć firmową oponę nie jakieś badziewie to i rozmiar 205 daje radę przy większej mocy i hamulcach. Zobacz mój link : http://a4-klub.pl/felgi-opony-156/felgi-17-bbs-rc-307-oponami-bridgestone-goodyear-237488/
  5. Jak Ty Mario czekasz na cenę Czestera i będzie ok. dla Ciebie to ja z Matką poczekam na Twoją cenę za czarno białego rumaka:decayed:
  6. Bry:hi: Hmm,przyjemna sztuka, wszystko ładnie , ale silnik Pali jak smok i nie bardzo jedzie (1560Kg i ok. 9,2 do setki). Mam nadzieję, że się nikomu nie narażę
  7. Wróć do serii, przetestuj dobrze silnik, ewentualnie wymień co potrzeba i zrób nowy program u dobrego tunera.Bo nie wierzę, że ten nowy silnik jest w idealnie takiej samej kondycji jak poprzedni, zwłaszcza, że przy mocy rzędu 160KM z AFNa to trzeba już coś więcej niż samym programem podziałać.Stawiam na źle zrobiony program, ewentualnie wgrany gotowiec lub brak sprawdzenia kondycji silnika która mogła być nie ciekawa.Lub wszystko na raz. Co masz (miałeś) mechanicznie zmienione w silniku ( cooler,wtryski,turbo )?
  8. Dziękuwa za Spocira i wspólne jedzonoko:thumbup1:
  9. :hi:Bry i do zoba na kebab spocie
  10. Siema Pany:hi: Mario, moim zdaniem super pasują te białe obudowy lusterek do felg.Dobra robota, na fotach wygląda to bardzo dobrze jak na pierwszy raz.
  11. Mario maluj na aucie bo bez sensu jest demontowanie, pewnie widziałeś nie raz na filmiku, że przy plastidipie nic ludzie nie demontują i to jest jego jeden z mega plusów, że o odchodzącej z wszystkiego z czego sobie życzysz po malowaniu warstwie nie wspomnę.
  12. Siemanesko :hi:po ciężkim weekendzie:wink:
  13. Z tym silnikiem to pewnie Gregory opanuje upchać to czarnego, zawsze to jakiś konik więcej po programie:decayed: Rozpórkę już mam pochytaną Dzięki
  14. To jak dojdzie Ci ten Plastidip to maluj szybko co by na spota było pochytane.
  15. Jak tam zona chyba nie strzeliła focha za teksta bo wygląda na równa babeczke ... Gdzie tam Mario, wie Kobita, że żarty się Nas trzymają, ale zaniepokoiło mnie (Nas) jak ruszyłeś za Nią zaraz jak odjechała:decayed:
  16. Dziangaj za spota Pany:hi: i Gregory za przewózkę Killerem jest łogień
  17. Obry:hi: To gołym okiem widać
  18. To jest możliwe jedynie jeśli masz K03 przerobione na K03s.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.