Treść opublikowana przez SebolA4
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Trzeba będzie blachę olać znaczy się.Tylko mi dobrego blacharza lakiernika magika znajdźcie:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z Leonem było tak.Mechanicznie miód, lakier bida plus wgniotki, otarcia (auto z Włoch). Chciałem dać 27, ale Jego min. to 28,5 tyś zl.Nie dogadaliśmy się.Szukam dalej..... P.S. Już zaczynam mięknąć i patrzę też na Avanty....... jeżeli ok 28tyś PLN chcesz przeznaczyć na audi w w/w konfiguracji, to chyba będzie Ci brakować z 5k PLN bez przesady .................. ja moją spokojnie za 25 mu po znajomości puszczę ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ---------- a może avant ............taki Zależy mi na wewnętrznym s-line.Zewnętrzny się ewentualnie doreza:wink: Mus to 1.8T i Q.Chciałbym jakiś normalny przebieg nie 300 tyś km.Chodź lekko nie ma znaleźć w 10-12 letnim aucie. Arturoo po przeanalizowaniu wątku, auto miało w 2010 r. lekko przekręcony jak to określił autor przebieg na 198 tyś.km czyli powiedzmy te 240 tyś km.Czyli teraz będzie pewnie koło 280 tyś km jak nie 300. Na auto mam do przeznaczenia dużo więcej niż 28 tyś zł.Ale czym taniej wyrwie w miarę zdrowa sztukę tym więcej zostanie kasy na rezanie:decayed:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z Leonem było tak.Mechanicznie miód, lakier bida plus wgniotki, otarcia (auto z Włoch). Chciałem dać 27, ale Jego min. to 28,5 tyś zl.Nie dogadaliśmy się.Szukam dalej..... P.S. Już zaczynam mięknąć i patrzę też na Avanty.......
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja z Aluexpress z TG byłem zadowolony.Koła już sprzedane, ale po sezonie nic niepokojącego się nie działo z lakierem.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z Rańca- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bry Chopy i Frele:hi: Byłem oglądać tego Leona dokładnie i faktycznie auto mechanicznie miód, ale lakierniczo trochu lipton (widać,że z Włoch fura), kupa rys, lakier mało zadbany i cena min. 28500 zł jest dla mnie zaporowa.Przejechaliśmy się i miejsca bardzo ładnie idzie i ogólnie ma przyśpieche, ale jak posiedziałem w środku i zamykając drzwi i łapiąc na plastikową klamkę która mi zatrzeszczała w ręku to po oglądaniu a4 b6 s-line ostatnio to........hmm.Ciężko się przełamać mimo mocy:kwasny: Mój typ A4 B6,B7 S-line wewn. 1.8T Q. Obowiązkowo Sedan.Pozdrowienia- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siema Ludzie.Dziś słyszałem prognozę, że w marcu może być do 20 stopni w słońcu, więc lato idzie szybkim krokiem....- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziękuwa malinówa za spocisza.Kurde gdyby Gregory wbił furą to by było ponad 3x300 KM nie licząc reszty.Się dzieje.Trza rezać- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mimo to,że wolę Sedana i takiego tez szukam to tego z Radomia chętnie bym oblukał.Juz mi głupio bo znów do Stanleya uderzać bo to będzie 187 VIN w tym tygodniu:wink: Ale bez tego nie jadę nigdzie.Się zgadamy ekipę zbierzemy i jazda:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obry:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Montuj dupny centralny fmic do tego pełen przelot od MG i będzie fajnie to gadać a nie jak stary Transit ... Dźwięk Transita ale to ładnie o zadupia, zwłaszcza jeśli chodzi o znalezienie miejsca przed zjedzeniem kebsa tak jak 2 tyg. temu:decayed:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Cena się zgadza.Tylko Q wymontowałem bo muliło furę, a skóry nie lubię to na materiał zmieniłem:wink: Mam uczulenie na polifta i to dlatego pozmieniałem co nie co za to mocy dołozyłem trochę Kiedy chcesz obejrzeć? Z ta skórą to chyba za bardzo pojechałem, tam placki w materiale są.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gdybym miał luźne 10kzł Nie mój czas ale auto bym chętnie przytulił ---------- Post dopisany at 17:20 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- a jeszcze pytanko. Po rozłożeniu siedzeń w trumnowozie podłoga jest płaska?? czy siedzenia wystają?? b5? płasko Dziekowa. Teraz ro by mi sie taki przydal:facepalm: Mam "coś" takie do sprzedania z płaska podłogą- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Oooobry- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziękuwa za udanego spota.Czas na alkooo:beer:Nawigacja
Szukaj
Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce
Chrome (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
- Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Wybierz Ustawienia witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (iOS 16.4+)
- Upewnij się, że witryna jest zainstalowana przez Dodaj do ekranu głównego.
- Otwórz Aplikację Ustawienia → Powiadomienia.
- Znajdź nazwę swojej aplikacji i dostosuj swoje ustawienie.
Safari (macOS)
- Przejdź do Safari → Preferencje.
- Kliknij kartę Witryny.
- Wybierz Powiadomienia w panelu bocznym.
- Znajdź tę witrynę i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Android)
- Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
- Stuknij Uprawnienia.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Edge (Komputer)
- Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
- Kliknij Uprawnienia dla tej witryny.
- Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Android)
- Przejdź do Ustawienia → Uprawnienia witryny.
- Stuknij Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
Firefox (Komputer)
- Otwórz ustawienia Firefoksa.
- Wyszukaj Powiadomienia.
- Znajdź tę witrynę na liście i dostosuj swoje ustawienie.
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE