Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SebolA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez SebolA4

  1. Pany pojawił mi się dziś problem: choinka na cyferblacie w postaci świecących pomarańczowych: ABS i ESP do tego brak działania prędkościomierza. Tak na szybko bez vaga kojarzy Ktoś temat cóż to się podziało ? Dodam,że auto jest po wymianie łożyska lewy przód 3 dni temu.
  2. Rok nie ma znaczenia.Po wybraniu tej opcji prawdopodobnie zgłosi się do Ciebie agent który będzie chciał zrobić dokumentację zdjęciową jak było w moim przypadku.Decydując się na taką opcję warto dopilnować, aby wszystkie elementy wyposażenia pojazdu były uwzględnione w polisie co podnosi wartość i wielkość zwrotu pieniędzy w przypadku kradzieży.W moim przypadku mimo podania opcjonalnego wyposażenia i kopii dowodu rejestracyjnego miałem kilka błędów co zmniejszyło wartość auta o 4400 zł po korekcie jest ok.
  3. Ja w swoim poprzednim 1.8T lałem 3,5 roku V-power 100 i auto śmigało miód.Na pewno nie uszkodzisz nic wlewając paliwo które jest o większej liczbie oktanów niż 95.Kolega leje od prawie 5 lat 98 do swojego 1.8T które jest w serii i też nie narzeka.
  4. Ciebie widziałem wczoraj z jakąś blondi w parku śląskim ? Zaprzeczam, gdzieżbym śmiał Byłem w Zabrzu cały dzień. PS. mam fote Zostało mi jeszcze trochę Finki po urodzinach, myślę, że się dogadamy:decayed: (Zaraz się okaże,że pewnie nie tylko Stanley mnie widział)
  5. Ciebie widziałem wczoraj z jakąś blondi w parku śląskim ? Zaprzeczam, gdzieżbym śmiał Byłem w Zabrzu cały dzień.
  6. dziękuwa za spota, kebab na ostro z magiczną posypką-miód
  7. Bry:hi: Już po Chopie..... Wszystkiego Najlepszego na Nowej Autobanie Życia dla Was !
  8. Bry Wiecier:hi:Dzięki Pany za Życzenia!
  9. hmm, czyli pod serię śmiga super tez zestaw, gorzej z planowanym podwyższeniem mocy przez kolegę Carire ...
  10. :hi:Siema Frelki......
  11. Robisz program zwiększający moc i wtedy tuner pisze program pod paliwo o wiekszej liczbie oktanów niż 95.Czym więcej oktanów tym więcej mocy. Tak było u mnie.
  12. :bry:po tygodniowym Maratonie w pracy.Nie ma jak zrobić 84h w pracy w 6 dni. Ale za to od poniedziałku małe rezanie czas zacząć.... Jakby Kto się nudził perfidnie w przyszłym tyg. to dajcie znać... Heble leżą do założenia, że o RNS-ie nie wspomnę....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.