Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

19Martin86

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez 19Martin86

  1. 19Martin86 opublikował(a) temat w 1.8T
    Witam, tydzień temu sprowadziłem samochód z niemiec. Audi A4 B5 AEB 1.8T 1998r S-Line. Przebieg 200tys. Auto ma 150koni, a jednak w czasie jazdy tego nie odczuwam Kumple mi mówili, że jak kupie 1.8T to bedzie mnie wciskać w fotel jak depne pedał gazu - a tu lipa JEdni mówią, że może powinienem zregenerować turbinę, bo 200tys to dużo jak na turbinę. Inni znowu mówią, że wystarczy jak wymienie kolektor ssący i wleje jakiś konkretny olej... Sam już nie wiem co robic Dlatego pisze do was "FACHOWCÓW" --> jak myślicie co moge zrobić, żeby auto super przyśpieszało, żeby był ten efekt wciskania w fotel ?? Będe wdzięczny wszystkim, za każdą udzieloną mi poradę... Serdecznie pozdrawiam
  2. Witam, ok. tydzień temu kupiłęm audi A4 B5 AEB 1.8T 1998r z niemiec. Teraz zamierzam zrobić rozrząd i wymienic olej. Od początku lany był olej Arial High Tronic SAE 5W40. Auto ma przejechane 200tys. Jaki wy "fachowcy" radzilibyście mi wlać do niego olej? Bo ja szczerze to nie za bardzo sie znam, a nie chciałbym żeby coś sie zaczęło psuć :/ Z góry dzięki za wszystkie wypowiedzi!! Pozdrawiam all używtkowników
  3. !! WITAM WSZYSTKICH WŻYTKOWNIKÓW !! Tydzień temu kupiłem audi A4 B5 wersja S-LINE, silnik AEB 1.8T, 150PS Mam sporo pytań dotyczących samochodu i mam nadzieje, że tu na tym forum wszystkiego sie dowiem Jestem nowym użytkownikiem, o średniej wiedzy teoretycznej na temat audi Zarejestrowałęm sie tu z myślą, że dzięki wam znacznie poszerzę swoją wiedzę na temat mojego samochodu Będe wdzięczny za wszystkie odpowiedzi i porady POZDRAWIAM !!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.