Treść opublikowana przez cosh
-
Multitronic - potrzebna diagnostyka skrzyni VAGiem na Ursusie w Wawie
Witam Potrzebuję podłączyć auto pod komputer i zrobić diagnostykę błędów w skrzyni, żeby przesłać do Bart-S'a, a nie posiadam własnego interfejsu. Auto stoi w Ursusie, skrzynia była w trybie awaryjnym, więc boję się jechać (wczoraj przyjechało na lawecie). Jeżeli jest ktoś, kto mógłby do mnie podjechać, to byłbym wdzięczny. Z góry dzięki. Piotr.
-
[B6 AVB] Cieknące turbo
Kolego, a zdradź proszę ile kosztowała cię taka regeneracja turbiny.. Pozdrawiam cosh
-
[ALL B8] Gałka pikowana S-tronic - jak Wam się podoba?
Hej, znalazłem coś takiego: Podobno pasuje do A3 S3 8P / A4 S4 8K B8 / A5 S5 RS5 8T / A6 S6 RS6 4F Jak Wam się podoba? Ja z przyjemnością założyłbym do swojej B6 Pozdro
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
Koledzy, dzięki za miłe słowa Pierwszy raz mam automatyczną skrzynię i jak na razie jestem super zadowolony, skrzynia jest miodzio, w ogóle nie czuć zmiany przełożeń, nie szarpie nawet przy gwałtowniejszym przyspieszaniu. Jeżdżę raczej spokojnie, więc multi i 130 koni to dla mnie w sam raz :> Co do kiery - wymieniłbym na trójramienną, ale trudno znaleźć kompletną z airbagiem i multifunkcją, nowa też jest super, ale tu już za dużo zabiegów, żebym mógł sam wymienić. RNS-E - superopcja, trochę droga, sam nie wyrezam, a obcemu nie oddam, bo szkoda mi autka Dywaniki przejąłem z dobrodziejstwem inwentarza, nie wiem czy jeszcze na tę zimę będę kupował gumy, ale na lato już mam welury, które czekają do wiosny na zamontowanie:
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
Dzienks :> Nie oddam za nic
-
[ALL B6] Wymiana żarówek
Spoko, sam też byłem w serwisie, ale oczywiście nie mieli czasu, żeby to zrobić na miejscu, a ja nie miałem czasu czekać. Daj znać czy w końcu zrobiłeś to sam czy podpatrzyłeś "fachowców". Może mają jakiś patent - mnie czeka wymiana z obu stron na blue vision, żeby bardziej pasowały do xenonów. Pozdrawiam
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
Dzięki jendker Też uważam, że miałem farta, w sumie wyszło przypadkowo, ale teraz to już nie chciałbym A4 ze standardowymi zderzakami Trzymam kciuki, na e-bayu można często wyczaić coś w dobrej cenie, także spoko, poczekaj trochę a znajdziesz Pozdrawiam
-
[ALL B6] Antena - jak biegną kable ?
Kolego Mogę Ci podpowiedzieć, żebyś wszedł na allegro i poszukał podsufitek do swojego modelu. Tam na zdjęciach podsufitki od wewnątrz zobaczysz jak idą kable. Pozdrawiam
-
[ALL B6] Wymiana żarówek
Witam Ja ostatnio musiałem wymienić prawą postojówkę - nie wystarczyło odkręcić dolot, musiałem wymontować całą obudowę filtra powietrza i dolot do przepływomierza. U mnie klapka zamykająca komorę lampy jest przykręcona na cztery śruby (w każdym rogu). Trzy z nich udało mi się odkręcić (czwarta jest gdzieś w błotniku) i odchylić pokrywkę. Sama wymiana żarówki (H6W) to już pestka. Nie chciałbym robić tego na trasie , ale to w końcu tylko postojówka... Pozdrawiam.
-
Spotkania na drodze
Tak, ja. Dopiero od paru miesięcy w klubie, więc nie mam jeszcze naklejek, ramki z kolei sam sobie robiłem na zamówienie i szkoda mi zamieniać na klubowe... :gwizdanie: Trzeba wierzyć w dziecięcą intuicję :>
-
Spotkania na drodze
Mam nadzieję, że to że stałeś przy warsztacie to tylko przypadek
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierowcę czarnej B5 (rej. zaczynająca się od <b><i>WI 6...</b></i>), widzianego dzisiaj na <b>Ryżowej</b> w Warszawie. To ja siedziałem w tej siwej B6 z numerami CB..... Zadbana ta Twoja be-piątka
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
hmm... Jest za to miejsce na znaczek klubowy Pozdr.
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
Fakt, większość ma ponad 180-200 tys. Ostatni wpis w bazie jest ok 90 tys. rok przed zakupem. A żebym to ja wiedział. Taką ją wziąłem. W kodzie wyposażenia ma parę sportowych rzeczy (zawieszenie, siedzenia) Jakiś pakiet oświetlenia mam tzn. oświetla się przestrzeń nóg i pod drzwiami po ich otwarciu... No tego nie mam - czy to dyskwalifikuje ją jako s-line? Dzięki za uwagi Pozdr.
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
Reniu: Dzięki za zaproszenie W Bydzi bywam czasem, ale przeważnie w weekendy. Jeżeli zdarzy mi się być w środę postaram się przyjechać. Pozdrowienia dla wszystkich krajan
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
A co powinien mieć? Zawsze myślałem, że s-line wewnątrz to sportowe fotele, skórzany kierok, gałka i ręczny...
-
[B6 AVF] S-line Avant by Cosh
Witam klubowiczów, Po 4 miesiącach obecności w Waszym gronie chciałbym przedstawić swoje cztery kółka: AVF 1,9 [131KM] Avant S-line 2004r, Multitronic, przebieg 120 tys., kolor: atlas grau (generalnie siwy) Nie będę się rozpisywał co ma, bo większość widać na zdjęciach (może oprócz modułu BT, małej navi, rolet w tylnych drzwiach i paru innych gadżetów :>). Czego nie ma: - elektrycznych szyb z tyłu (jak większość A4 ) - wyłącznika airbagu pasażera (wiocha, moja 4 lata starsza A3 miała zamek w schowku) - uchwytów iso-fix do fotelików (A3 miała) - znaczka s-line na atrapie (nie pytajcie dlaczego - pewnie była walona ) - sprzęgła Reszta poniżej, zapraszam do komentowania, zastrzegam od razu, że żadnych modów nie robię (no chyba, że zmienię postojówki na led albo blue vision). Pozdrawiam.
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam kierownika srebrnego avanta B5 z numerami DDZ i nalepką klubową, widzianego w piątek w Warszawie na Armii Krajowej przed mostem Grota. [cosh]
-
Spotkania na drodze
Witam Klubowiczów. Wczoraj w godzinach wieczornych gdzieś w korku w Łomiankach widziałem czerwone A4 (B5) avant z rejestracją DMI zidentyfikowane po klubowej ramce. Gdybym widział, że ma antenkę CB to bym zagadał. Chciałbym przekazać, że nie ma z tyłu lewego postoju i dla odmiany prawego stopu. Pozdrowienia
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich Mam na imię Piotr, od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem A4 Avant 1,9 TDI AVF (131KM), 2004r., S-line Multitronic. Na co dzień mieszkam i pracuję w stolicy, w weekendy bywam w Bydgoszczy. Pozdrawiam cosh