Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cosh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cosh

  1. Witam Potrzebuję podłączyć auto pod komputer i zrobić diagnostykę błędów w skrzyni, żeby przesłać do Bart-S'a, a nie posiadam własnego interfejsu. Auto stoi w Ursusie, skrzynia była w trybie awaryjnym, więc boję się jechać (wczoraj przyjechało na lawecie). Jeżeli jest ktoś, kto mógłby do mnie podjechać, to byłbym wdzięczny. Z góry dzięki. Piotr.
  2. cosh odpowiedział(a) na jacek28 temat w Audi A4 B5
    Kolego, a zdradź proszę ile kosztowała cię taka regeneracja turbiny.. Pozdrawiam cosh
  3. Hej, znalazłem coś takiego: Podobno pasuje do A3 S3 8P / A4 S4 8K B8 / A5 S5 RS5 8T / A6 S6 RS6 4F Jak Wam się podoba? Ja z przyjemnością założyłbym do swojej B6 Pozdro
  4. Koledzy, dzięki za miłe słowa Pierwszy raz mam automatyczną skrzynię i jak na razie jestem super zadowolony, skrzynia jest miodzio, w ogóle nie czuć zmiany przełożeń, nie szarpie nawet przy gwałtowniejszym przyspieszaniu. Jeżdżę raczej spokojnie, więc multi i 130 koni to dla mnie w sam raz :> Co do kiery - wymieniłbym na trójramienną, ale trudno znaleźć kompletną z airbagiem i multifunkcją, nowa też jest super, ale tu już za dużo zabiegów, żebym mógł sam wymienić. RNS-E - superopcja, trochę droga, sam nie wyrezam, a obcemu nie oddam, bo szkoda mi autka Dywaniki przejąłem z dobrodziejstwem inwentarza, nie wiem czy jeszcze na tę zimę będę kupował gumy, ale na lato już mam welury, które czekają do wiosny na zamontowanie:
  5. Dzienks :> Nie oddam za nic
  6. cosh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Spoko, sam też byłem w serwisie, ale oczywiście nie mieli czasu, żeby to zrobić na miejscu, a ja nie miałem czasu czekać. Daj znać czy w końcu zrobiłeś to sam czy podpatrzyłeś "fachowców". Może mają jakiś patent - mnie czeka wymiana z obu stron na blue vision, żeby bardziej pasowały do xenonów. Pozdrawiam
  7. Dzięki jendker Też uważam, że miałem farta, w sumie wyszło przypadkowo, ale teraz to już nie chciałbym A4 ze standardowymi zderzakami Trzymam kciuki, na e-bayu można często wyczaić coś w dobrej cenie, także spoko, poczekaj trochę a znajdziesz Pozdrawiam
  8. Kolego Mogę Ci podpowiedzieć, żebyś wszedł na allegro i poszukał podsufitek do swojego modelu. Tam na zdjęciach podsufitki od wewnątrz zobaczysz jak idą kable. Pozdrawiam
  9. cosh odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B6/B7
    Witam Ja ostatnio musiałem wymienić prawą postojówkę - nie wystarczyło odkręcić dolot, musiałem wymontować całą obudowę filtra powietrza i dolot do przepływomierza. U mnie klapka zamykająca komorę lampy jest przykręcona na cztery śruby (w każdym rogu). Trzy z nich udało mi się odkręcić (czwarta jest gdzieś w błotniku) i odchylić pokrywkę. Sama wymiana żarówki (H6W) to już pestka. Nie chciałbym robić tego na trasie , ale to w końcu tylko postojówka... Pozdrawiam.
  10. Tak, ja. Dopiero od paru miesięcy w klubie, więc nie mam jeszcze naklejek, ramki z kolei sam sobie robiłem na zamówienie i szkoda mi zamieniać na klubowe... :gwizdanie: Trzeba wierzyć w dziecięcą intuicję :>
  11. Mam nadzieję, że to że stałeś przy warsztacie to tylko przypadek
  12. Pozdrawiam kierowcę czarnej B5 (rej. zaczynająca się od <b><i>WI 6...</b></i>), widzianego dzisiaj na <b>Ryżowej</b> w Warszawie. To ja siedziałem w tej siwej B6 z numerami CB..... Zadbana ta Twoja be-piątka
  13. hmm... Jest za to miejsce na znaczek klubowy Pozdr.
  14. Fakt, większość ma ponad 180-200 tys. Ostatni wpis w bazie jest ok 90 tys. rok przed zakupem. A żebym to ja wiedział. Taką ją wziąłem. W kodzie wyposażenia ma parę sportowych rzeczy (zawieszenie, siedzenia) Jakiś pakiet oświetlenia mam tzn. oświetla się przestrzeń nóg i pod drzwiami po ich otwarciu... No tego nie mam - czy to dyskwalifikuje ją jako s-line? Dzięki za uwagi Pozdr.
  15. Reniu: Dzięki za zaproszenie W Bydzi bywam czasem, ale przeważnie w weekendy. Jeżeli zdarzy mi się być w środę postaram się przyjechać. Pozdrowienia dla wszystkich krajan
  16. A co powinien mieć? Zawsze myślałem, że s-line wewnątrz to sportowe fotele, skórzany kierok, gałka i ręczny...
  17. Witam klubowiczów, Po 4 miesiącach obecności w Waszym gronie chciałbym przedstawić swoje cztery kółka: AVF 1,9 [131KM] Avant S-line 2004r, Multitronic, przebieg 120 tys., kolor: atlas grau (generalnie siwy) Nie będę się rozpisywał co ma, bo większość widać na zdjęciach (może oprócz modułu BT, małej navi, rolet w tylnych drzwiach i paru innych gadżetów :>). Czego nie ma: - elektrycznych szyb z tyłu (jak większość A4 ) - wyłącznika airbagu pasażera (wiocha, moja 4 lata starsza A3 miała zamek w schowku) - uchwytów iso-fix do fotelików (A3 miała) - znaczka s-line na atrapie (nie pytajcie dlaczego - pewnie była walona ) - sprzęgła Reszta poniżej, zapraszam do komentowania, zastrzegam od razu, że żadnych modów nie robię (no chyba, że zmienię postojówki na led albo blue vision). Pozdrawiam.
  18. Pozdrawiam kierownika srebrnego avanta B5 z numerami DDZ i nalepką klubową, widzianego w piątek w Warszawie na Armii Krajowej przed mostem Grota. [cosh]
  19. Witam Klubowiczów. Wczoraj w godzinach wieczornych gdzieś w korku w Łomiankach widziałem czerwone A4 (B5) avant z rejestracją DMI zidentyfikowane po klubowej ramce. Gdybym widział, że ma antenkę CB to bym zagadał. Chciałbym przekazać, że nie ma z tyłu lewego postoju i dla odmiany prawego stopu. Pozdrowienia
  20. Witam wszystkich Mam na imię Piotr, od tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem A4 Avant 1,9 TDI AVF (131KM), 2004r., S-line Multitronic. Na co dzień mieszkam i pracuję w stolicy, w weekendy bywam w Bydgoszczy. Pozdrawiam cosh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.