Treść opublikowana przez walekk
-
[ALL B5] Zna ktoś tą firmę ?
http://allegro.pl/item990578411_chiptuning_skoda_1_9_2_0_2_5_tdi_1_8t_gwarancja.html zna ktos ta firme ? Na aukcji pisze ze nie robia gotowca. # Każdy program modyfikowany jest indywidualnie pod samochód oraz życzenie klienta. czekam na opinie jesli ktos probowal lub cos o nich wie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Strefa Śmiechu
http://demotywatory.pl/1350499/TUNING niezla a4- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://demotywatory.pl/1350499/TUNING niezla a4- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to ladnie ja juz tydzien na letnich nowe oponki no i nie ma to jak 17- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na Piłsudskiego- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pisalem wam o DANIE to szukacie nie wiem za ile byscie chcieli 30zl ? jeszcze raz wkleje: "pytalem o ceny i rabaty w DANA 150zl + cena filtra na kilka aut zrobia rabat ok. 10% " podjedzcie i sie dowiedzcie dokladnie. Jak cos to mowcie ze wstepnie byly takie warunki. Ale jak chcecie ... :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
NMR to nie Mrągowo ? :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
hehehe daleko nie trzeba bylo szukac- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zje..ali heheh chyba ze chodzilo Ci o tego Mundka z 95 roku ? :slina:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zachcialo Ci sie czyscic to musisz wymienic trzeba bylo jezdzic jak jest hehehe- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja juz tez chcialem w piatek zmienic tamten ale nie ma jeszcze uzywek 225/45/17 maja miec w tym tygodniu wiec narazie jeszcze winter ediszyn spot w czwartek i znowu nie bede mogl byc bo oddaje samochod zeby mi wkoncu odpryski na masce pomalowali po prawie roku od sprowadzenia- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
pytalem o ceny i rabaty w DANA 150zl + cena filtra na kilka aut zrobia rabat ok. 10% jak tam chcecie :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dayline - Układ automatycznych świateł z czujnikiem zmierzchu - Układ świateł dziennych - Światła comming home (oświetlanie światłami przestrzeni wokół samochodu po zmroku )- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja raczej nie, 26-ego mam urodziny- [ALL B5] Listwy s4 do a4 (B5)
ale to one wchodza na te ori spinki?- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
widac z boku kwadratowy kierunkowskaz i jeszcze znaczek audi pod nim, czyli przed 1998.- [ALL B5] Listwy s4 do a4 (B5)
Koledzy mam takie pytanie, czy listwy od s4 te boczne drzwiowe podejda pod a4. Bo te stare gumowe poparcialy i je pol roku temu zerwalem razem ze spinkami i jezdze bez. Patrze na allegro ze jest cos takiego: http://www.allegro.pl/item927065588_audi_a4_s4_b5_95_01_listwy_na_drzwi_tfb_tuning.html#gallery pomalowane w kolor lakieru moglby wygladac niezle. Czy podchodza P&P czy trzeba cos przerabiac, albo wygladaja nie ciekawie ? Czekam na odpowiedzi :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Przemek (Maniusiek28) widzialem zone, byla audi pod va bankiem, lewa lampa Ci paruje :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zaraz bedzie na forum temat "Grupowe kupowanie wahaczy"- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam Ty jeszcze chcesz sprzedac tego motula x-cess? Bo widze ze masz w podpisie na forum passata. Jak tak to za ile ?- [ALL B5] Zmiana d2s na zwykłą żarówkę pod przegląd?
na lampie nie ma oznaczenia d2s ... i podobno kazal zgasic i wlaczyc silnik zeby sprawdzic samopoziomowanie ? Ja nie wiem oni sami pewnie tez dobrze nie wiedza o co chodzi- [ALL B5] Zmiana d2s na zwykłą żarówkę pod przegląd?
wiesz o ktorego passka chodzi, tego co mowiles ze mu tak dobrze swieca hehe hmmm jak wyciagnalem zarnik to tam jest takie inne wejscie niz na h7 .. chyba ze cos zle spojrzalem. A i niech sie nie biora w Elblagu bo ja tez mysle o HIDzie hehe- [ALL B5] Zmiana d2s na zwykłą żarówkę pod przegląd?
Koledzy mam pytanie. Kolege zatrzymaly wczoraj misiaki. Zabrali mu dowod za xenon w passacie B5. Dodam ze ma lampy depo z soczewka + spryskiwacze. Moje pytanie: Jest tam zarnik d2s. Co najlepiej zmienic, jest jakas zwykla zarowka ktora mozna wlozyc zamiast zarnika xenonowego i pojechac na przeglad ? Czekam na odpowiedzi- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.allegro.pl/item850378783_audi_a4_b6_b7_wlacznik_drl_i_comming_home.html - Strefa Śmiechu