Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

walekk

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez walekk

  1. mamy nadzieje ze zona nie wchodzi na forum
  2. Buszek moge Ci zalatwic kupca na same felgi jak sprzedasz po 50zl/sztuka
  3. http://moto.allegro.pl/item773237707_audi_zaciski_312_mm_tarcze.html#gallery
  4. ciiisza ... wkoncu dorobilem sie kolpakow nabyłem takie oto: http://allegro.pl/item756710198_kolpaki_15_silverstone_14_audi_16_volkswagen_bmw.html w autolandzie po znizkach 45zl wiec
  5. bo chcialbym takie a'la b6 czerwone z szerokim bialym paskiem a tylko te tak pod to mi podchodza
  6. Mam pytanie ma ktos zdjecia avanta b5 z takimi swiatlami? W ciemnym kolorze, a najlepiej to juz granatowy :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item791160406_lampy_tylne_audi_a4_kombi_95_01_red_clear_sonar.html#gallery
  7. zawsze mozna zmienic pomysle na wiosne pojezdze z pol roku i znowu chrom
  8. wiem ale wygladaja zaczyna mi sie podobac koncepcja na ciemno zamiast na chrom
  9. boooska [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 23:07_________________________________________________tez chce takie felgi moze bym sprzedal swoje i http://moto.allegro.pl/item777558810_rs4_black_audi_a3_a4_a5_r8_a6_a8_s4_5x112_vw_golf.html#gallery :kox:
  10. ja tez w nowym roku najlepiej po zimie bo po sniegu i tak bez sensu i chyba wybiore sie do Tune-Up w Gdansku
  11. nie wiem ... Wlasnie chcialem jechac do Ciebie na wiosne aletu ostatnio ktos mi wspomnial o nim na miejscu, no niby sporo taniej tylko ciekawe jaki efekt ... :gwizdanie:
  12. Widze Adaś sprzedaje halogeny. Tak sobie mysle czy ich nie wziac i nie przyrezac w zderzaku :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 12:37_________________________________________________Co myslicie o zrobieniu programu u Dominika na Morszynskiej? Tylko ze on bez hamowni mowil o 800zl.
  13. tak bym zrobil ze najpierw turbo potem program tylko ze wiecie.. to wszystko kwestia $ te 1300 - 1500 zl wygrzebie na wiosne. Ale zeby wygrzebac te 3000-4000 od razu to bedzie ciezko :gwizdanie: hehe wiec chyba zostane przy programie a pozniej to bedzie trzeba zmienic na cos innego ... B6? i moze wtedy sie lepiej bawic Dzieki za opinie I jeszcze jedno pytanie bo jest w Elblagu jeden gosc (Dominik) ktory rowniez modyfikuje programy w wielu roznych samochodach czy ktos slyszal jakies opinie o nim ? Tylko ze u niego bez hamowni, mowil o 800zl za zmiane programu.
  14. Mam pytanie bo mysle caly czas o zrobieniu programu pod moje AEB. Tylko zastanawiam sie co lepiej zrobic. Czy najpierw zmienic turbo na wieksze (bedzie moc ok. 180KM) czy zrobic program. Bo koszty podobne a jezeli zrobie program a bede chcial wyciagnac pozniej wiecej to bede musial zmienic turbo i zrobic jeszcze raz nowy program. Dlatego pytanie moje brzmi jak bedzie ksztaltowac sie MOC/MOMENT przy zmianie turbo, a jak przy programie. Wiem ze nie da sie dokladnie powiedziec ale chociaz orientacyjnie.
  15. [br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:04_________________________________________________aa a kolega sprawdzil passata na tej szwedzkiej stronie. Przebieg ze strony:194577 z licznika 204 000. Wiec chyba realny :gwizdanie: . Ale za to ... jest 10 wlascicielem :polew:
  16. przeciez jest tez klubowa strona A4 (wytarmoś-mi-suty.pl.eu) :gwizdanie: edit: aaa wiec o to chodzi wiec chyba jakis moderator stad nie daje wpisywac tego adresu bo to konkurencja :polew:
  17. ja juz mam. Musze sobie jakies kolpaki sprawic bo teraz to audi nie wyglada
  18. CB nie zawsze chroni przed przenosnymi fotoradarami, sprawdzone niestety... Jak mi zrobili to bylo "czysto" :wallbash: :wallbash: a 500 zł nie moje ... :wallbash:
  19. ja widzialem najlepszy jest mercedes
  20. to moze zrobimy wspolnego spota np w ... Malborku do Malborka to i Gdańsk by mógł sie wybrac :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.