Treść opublikowana przez walekk
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
mamy nadzieje ze zona nie wchodzi na forum
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Buszek moge Ci zalatwic kupca na same felgi jak sprzedasz po 50zl/sztuka
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
nie ma mi sie moje podobaja- [B5 AEB] Tarcze + klocki - proszę o pomoc
http://moto.allegro.pl/item773237707_audi_zaciski_312_mm_tarcze.html#gallery- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ciiisza ... wkoncu dorobilem sie kolpakow nabyłem takie oto: http://allegro.pl/item756710198_kolpaki_15_silverstone_14_audi_16_volkswagen_bmw.html w autolandzie po znizkach 45zl wiec- [ALL B5] Avant z takimi swiatlami? Ma ktos zdjecia ?
bo chcialbym takie a'la b6 czerwone z szerokim bialym paskiem a tylko te tak pod to mi podchodza- [ALL B5] Avant z takimi swiatlami? Ma ktos zdjecia ?
Mam pytanie ma ktos zdjecia avanta b5 z takimi swiatlami? W ciemnym kolorze, a najlepiej to juz granatowy :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item791160406_lampy_tylne_audi_a4_kombi_95_01_red_clear_sonar.html#gallery- Podrasowane RS4 2001r.
zawsze mozna zmienic pomysle na wiosne pojezdze z pol roku i znowu chrom- Podrasowane RS4 2001r.
wiem ale wygladaja zaczyna mi sie podobac koncepcja na ciemno zamiast na chrom- Podrasowane RS4 2001r.
boooska [br]Dopisany: 25 Październik 2009, 23:07_________________________________________________tez chce takie felgi moze bym sprzedal swoje i http://moto.allegro.pl/item777558810_rs4_black_audi_a3_a4_a5_r8_a6_a8_s4_5x112_vw_golf.html#gallery :kox:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja tez w nowym roku najlepiej po zimie bo po sniegu i tak bez sensu i chyba wybiore sie do Tune-Up w Gdansku- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Rogal nie robi 1.8T ;(- [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
nie wiem ... Wlasnie chcialem jechac do Ciebie na wiosne aletu ostatnio ktos mi wspomnial o nim na miejscu, no niby sporo taniej tylko ciekawe jaki efekt ... :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Widze Adaś sprzedaje halogeny. Tak sobie mysle czy ich nie wziac i nie przyrezac w zderzaku :gwizdanie: [br]Dopisany: 23 Październik 2009, 12:37_________________________________________________Co myslicie o zrobieniu programu u Dominika na Morszynskiej? Tylko ze on bez hamowni mowil o 800zl.- [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
tak bym zrobil ze najpierw turbo potem program tylko ze wiecie.. to wszystko kwestia $ te 1300 - 1500 zl wygrzebie na wiosne. Ale zeby wygrzebac te 3000-4000 od razu to bedzie ciezko :gwizdanie: hehe wiec chyba zostane przy programie a pozniej to bedzie trzeba zmienic na cos innego ... B6? i moze wtedy sie lepiej bawic Dzieki za opinie I jeszcze jedno pytanie bo jest w Elblagu jeden gosc (Dominik) ktory rowniez modyfikuje programy w wielu roznych samochodach czy ktos slyszal jakies opinie o nim ? Tylko ze u niego bez hamowni, mowil o 800zl za zmiane programu.- [B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
Mam pytanie bo mysle caly czas o zrobieniu programu pod moje AEB. Tylko zastanawiam sie co lepiej zrobic. Czy najpierw zmienic turbo na wieksze (bedzie moc ok. 180KM) czy zrobic program. Bo koszty podobne a jezeli zrobie program a bede chcial wyciagnac pozniej wiecej to bede musial zmienic turbo i zrobic jeszcze raz nowy program. Dlatego pytanie moje brzmi jak bedzie ksztaltowac sie MOC/MOMENT przy zmianie turbo, a jak przy programie. Wiem ze nie da sie dokladnie powiedziec ale chociaz orientacyjnie.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 22:04_________________________________________________aa a kolega sprawdzil passata na tej szwedzkiej stronie. Przebieg ze strony:194577 z licznika 204 000. Wiec chyba realny :gwizdanie: . Ale za to ... jest 10 wlascicielem :polew:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
przeciez jest tez klubowa strona A4 (wytarmoś-mi-suty.pl.eu) :gwizdanie: edit: aaa wiec o to chodzi wiec chyba jakis moderator stad nie daje wpisywac tego adresu bo to konkurencja :polew:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja juz mam. Musze sobie jakies kolpaki sprawic bo teraz to audi nie wyglada- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
CB nie zawsze chroni przed przenosnymi fotoradarami, sprawdzone niestety... Jak mi zrobili to bylo "czysto" :wallbash: :wallbash: a 500 zł nie moje ... :wallbash:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja widzialem najlepszy jest mercedes- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A4 MegaSpot- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to moze zrobimy wspolnego spota np w ... Malborku do Malborka to i Gdańsk by mógł sie wybrac :gwizdanie:- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ze co ze u nich 10 a u nas nie ? - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody