Czy ktoś dysponuje scanem (z ETKi) systemu spryskiwaczy szyby czołowej w b6?
Pompka niby pracuje ale na szybkę nic nie leci
Będę bardzo wdzięczny.
Pzdr
Chciałem serdecznie przywitać Wszystkich Forumowiczów.
Stało się już tradycją, że zakup nowego auta wiąże się z rejestracją na odpowiednim forum.
Jeśli chodzi o moją przygodę z , to ogranicza się ona do dwóch modeli - b5 oraz aktualnie b6. Generalnie jestem wielkim fanem VAGów. :biggrin:
Do zobaczenia na drodze.
Pozdrawiam
Adam