Treść opublikowana przez AD4M
-
[B6 AKE] Moja czarna Pani QUATTRO! ..: !!UPDATE- Nowe zdjęcia str. 1 !!:..
Zewnętrznie podobna do mojej. :th: Tak jak już pisano - plastiki w kolor. Osobiście chromów bym nie zakładał.
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
Jestem umówiony na korektę tych końcówek, tylko muszę oblukać jak to dokładnie wygląda w oryginale, znajeźć odpowiednie końcówki na podmianę (najchętniej takie jak np. u Ciebie ) Cuber: Ty masz chyba Ultera? 7,5cm średnicy? Popraw mnie jeśli się mylę. Gleba już dawno by była ale cały czas szukam pełnego S-line w usa :gwizdanie:, bo kompleksowe przerabianie mojego awx mija się z celem. Dlatego te zmiany idą jak krew z nosa.
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
Osiągi to trzeba by sprawdzić na hamowni. Osobiście nie wyczułem zmian (w spalaniu tym bardziej) Z pozycji kierowcy dźwięk bez zmian. Jedynie na zewnątrz, stojąc przy samych wydechach, jest minimalna różnica. :th:
-
Panowie/ Panie pomocy!!! Ukradli Audi a4 avant 1.9 TDI [licho nie śpi]
Napisz może z jakiej miejscowości zostało skradzione, chociaż wątpię żeby auto było jeszcze w tym samym wojewodztwie. Popatrzę tu i tam...
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
Końcówki wystają ok 1,5cm w stosunku do oryginału. Nie wiem jak w przypadku 2.5 tdi Q ale w 1.9 tdi układ składa się z jednej rury, która ma większą średnicę niż te w 1.8T Q. Z tym ,że w 1.8t rury są dwie. Tłumików nie prułem więc nie wiem jak są zbudowane... Rozgałęzienie na dwa wydechy mam za środkowym tłumikiem (za ostatnim wieszakiem układu). W tym temacie są skany z etki: http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28559.0.html;highlight=etk+wydechy
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
Dzięki za komentarze Nie udało się wygrać aukcji z Camry więc zostaję póki co przy A4. Pozdrawiam Was
-
[B6 AWX] Mój czarny sedan
Siemano Podzielę się fotkami mojego golasa. Tak wyglądał w momencie zakupu: Jakiś czas później na 16": Obecnie na 17" Dunlop Sp Sport9000 225/45r17 z pomalowanymi plastikami, wydechami od 1.8T Quattro, dokładką zderzaka i HID 6000K: Co w przyszłości? Jeśli nie sprzedam auta to zewnętrzny S-line :gwizdanie: Środek jest seria. Pozdrawiam
-
MAJÓWKA 2008 - co robicie?
Ja właśnie wróciłem z jastrzębiej góry.. rozglądałem się na drodze za jakaś znajomą A4 z forum ale bez skutku. Za to w toalecie pewnego lokalu ktoś wydrapał na ścianie swój nick i adres forum A3 club net, więc jednak jakiś akcent motoryzacyjny był
-
Montaż podwójnego wydechu w Audi A4 B6 1.9TDI AWX/AVF
po co Ci dodatkowe i zbędne kilogramy w podwoziu? moze to i fajnie wygląda ale jest bez sensu lepiej wyspawaqc nowe tłumiki z nierdzewki beda o połowe lzejsze i bede fajnie brzmiały Kwestia kg nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia. Po co 18" skoro można jeździć na 15"... Chciałem żeby to były wydechy oryginalne i są, mimo tego że może i nie dedykowane do mojego modelu. Brzmienie? w tdi? eee... Wydechy już zamontowane. Cała zabawa okazała się bardziej kosztowna niż myślałem (szczególnie montaż). Rozgałęzienie - trójnik na dwa wydechy zamontowano za pomocą kołnierza, więc istnieje możliwość ewentualnego, szybkiego powrotu do serii. Dzięki za rady. Pozdrawiam
-
[B6 BDH] Ściąga na prawo po zmianie felg i opon
Ja przy 225/45r17 mam ciśnienie 2,5. Przy niższym auto znacznie bardziej myszkuje w koleinach. Ściąganie to kwestia przyzwyczajenia przy tym rozmiarze opon...
-
[B6 AWX] Gdzie wpasować przetwornice HID ?
Prawą (patrząc od przodu) zamontowałem właśnie tam gdzie piszesz. Myślałem, że lewą da radę zamontowac bez demontażu lampy... Tak czy inaczej dzięki
-
Montaż podwójnego wydechu w Audi A4 B6 1.9TDI AWX/AVF
Wracam chyba już po raz 4 do tego tematu. Czy ktoś z Was, kto ma za sobą przeróbkę robił jakieś fotostory? Potrzebuję fotki podwozia - konkretnie tego co zostało zrobione - przebieg rur z prawego wydechu do trójnika i samego trójnika... Szpece od wydechów są w moim mieście mało ogarnięci...
-
[B6 AWX] Gdzie wpasować przetwornice HID ?
Może ktoś z Was dysponuje fotką spod maski swojej a4, oczywiście po montażu HID. Rozklimiam właśnie optymalne miejsce na montaż przetwornic. Jakieś sugestie?
-
[B6 AWX] Tryb auto w klimatyzacji
Po kilku minutach/czasem sekundach od włączenia trybu AUTO (w zależności od warunków atmosferycznych) temperatura wewnątrz auta się unormuje, a nawiew AUTOmatycznie zmniejszy utrzymując ustawioną temperaturę. To chyba logiczne - ingerowanie w siłę nadmuchu za pomocą + - powoduje za każdym razem wyjście z trybu AUTO i ustawienie trybu manualnej regulacji nawiewu.
-
Osłona izolująca nad drugim tłumikiem w Audi A4 B6 1.8T
OK, przyjąłem do wiadomości
-
Osłona izolująca nad drugim tłumikiem w Audi A4 B6 1.8T
Będę w tym tygodniu montował dwa wydechy od 1.8T. Nadl lewym końcowym wydechem mam specjalną osłonę izolującą od temp. przytwierdzoną do podwozia (podłogi). Po prawej stronie tej osłony oczywiście brak. Pytanie kieruję zwłaszcza do osób które przerabiały swój wydech (awx, avf) na dwa od S4 bądź 1.8T Q - montowaliście tą osłonę? W ASO kosztuje ok. 100zł. pzdr
-
[B6 AVF] Niższy zawias
Wygląda na to, że wszyscy szukamy tych -20
-
[B6 AVF] Efekt "jajowatego koła" przy maksymalnym skręcie w lewo
dokladnie, najlepiej to czuc na sliskim np na parkingach podziemnych w centrach handlowych Swoją drogą rozwiązałem problem nadmiernego myszkowania - wulkanizator wypuscil mnie po wymianie opon z cisnieniem 1,7 atmosfery
-
Mustang Bullitt
Nie wiem czy udało Ci się już załatwic temat lamp. U mnie w chryslerze przerezanie kosztowało jakieś 350zł - kierunki tył i przód + mgła z tyłu (wszystko jak fabryka w oryginalnych lampach z wersji usa) ---------------------------------------------- aaa.. sorki przeoczylem tego posta wyżej
-
[B6 AVF] Efekt "jajowatego koła" przy maksymalnym skręcie w lewo
dziwne... w zeszłym tygodniu założyłem swoje 17" i nowe opony, kola byly wywazone i sa proste a efekt jajowatego kola przy max skrecie w lewo (szczegolnie na wstecznym) jest odczuwalny ...any ideas?
-
[B6 AVF] S4 schwarz pakiet-:) SPRZEDANY.
Jakiej średnicy są końcówki wydechu w Twoim aucie?
-
[B6 BKE] Zawias w sedanie -20 VS -30
[OT] używanych sprężyn s-line (-20) jest jak na lekarstwo. Łatwiej kupisz jakiegoś eibacha, weiteca etc. Jeśli oczywiście brałeś pod uwagę zakup używek.
-
[B6 AVF] dziwne odczucia na pedale sprzęgła
Miałem to samo, 1 z biegiem czasu wchodziła co raz ciężej - doraźnie pomagało ponowne wysprzęglenie. Wymiana sprzęgła (tarcza, docisk, dwumasa) załatwiło sprawę.
-
Strefa Śmiechu
http://www.youtube.com/watch?v=io4e0Rxg5J0 koleś jest rewelacyjny :>
-
[ALL B6] Problem z wyrobiona srubka od podświetlania rejestracji
ja za rozebranie tylnej klapy z zamkiem zapłaciłem 40 pln