Treść opublikowana przez AD4M
-
[B6 AWX] A4 TDI *wirusik 173PS* Fela 18" zakupiona
faktycznie:decayed: co nie zmienia faktu, że rzuca się w oczy. Zrobisz jak będziesz chciał. Wnętrze mi się podoba
-
[B6 AWX] A4 TDI *wirusik 173PS* Fela 18" zakupiona
Osobiście razi mnie ten czarny plastik i nie zastanawiałbym się chwili. Gleba + 17/18" i będzie luz.
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Przejechany cały bak 100% miasto (klima + korki) spalanie na FIS: 10,1 l :gwizdanie: tiaaa
-
[B6 BBK] Moja S4
a mówiłem, że na czerwonym lepiej widać
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
no ale wiesz, wszyscy pisza ze w miescie ( miasto , miastu nie jest równe ) pali autko max 8 litrów ( 1,9 TDI ) :gwizdanie: U mnie ostatnio w korkach wyszło 10,5 :gwizdanie: i to bez klimy A gdybym posmigal dalej na 1 to pewnie spokojnie 11........ P.S. Post KmK mnie rozwalił. Jaki jest sens smigania gnojowozem:gwizdanie:
-
[B6 AVJ] Które fele lepiej się prezentują na siwym ?
wybierz OZ - są przyjemne :th: a S-line daj do działu SPRZEDAM i zrób dobrą cenę Chociaż optycznie S-line wg. mnie wcale nie wyglądają na dużo mniejsze.
-
[B7 BWT] Proszę o info nt: wad oraz zalet kosztów silnika 2.0T FSI (200KM)
Nie tylko KmK pisze o niskim spalaniu (jak na taką moc). Czytałem, że przeciętnie w cyklu miejskim wynosi ono 10-11 litrów. Mowa o manualu. Automat spala znacznie więcej. Ponoć (starszy) 1.8T potrzebuje więcej paliwa niż 2.0TFSI. Na Naszym Forum wyczytałem kiedyś, że 2.0TFSI w przypadku jazdy miejskiej bardzo ciężko jest zejść poniżej 15l. Okazuje się, że niekoniecznie. Tyle odemnie.
-
[B6 BBK] Moja S4
jest pewnie na forum wiele osób, które się z tym nie zgodzą.. Wg mnie chodzi o kolor - na czarnym nie widac tych extrasow tak jak np na srebrnym, czerwonym etc.. Tym bardziej jeśli są prysniete pod kolor budy. Mowa oczywiscie tylko i wyłącznie o estetyce. Piękne auto. Gratulować!
-
[ALL B6] Stuki podczas "dużego" skrętu
U mnie też stukało na kostce. Wymieniłem prawy górny przedni wahacz i jest cisza mtytus - idąc Twoim śladem sprawdziłem też luzy w całym zawieszeniu i na moje szczęście tylko ten wahacz należało wymienić.. ufff
-
Polecam w Olsztynie
Przerabiałem chyba wszystkie warsztaty w Olsztynie i najbliższej okolicy - te które zajmują się naprawą automatów. Żaden, dosłownie ŻADEN nie mógł sobie poradzic, stad wniosek, ze nie mają większego pojęcia o naprawie AS (no przynajmniej skrzyń typu tiptronic). Nie daj się oszukac. Polecam warsztat w nadarzynie kolo warszawy. Koszt naprawy płyty w tiptronic przy silniku AVF z wymianą oleju i filtra - 800zł. Wgrano mi też nowy soft do skrzyni i chodziła lepiej niż seryjna. PPHU EDMAR Nadarzyn ul. Brzozowa 14 tel. 0227298015 http://automat.pl
-
[ALL] Konsekwencje zalania benzyny do TDI PD
Wracając do tematu - GOLF IV - bo o nim mowa jeździ i póki co ma się dobrze. Poczekamy zobaczymy
-
RS4 w myjni
jestem w szoniu... rs jak rs - na wstępie nie wygladał tak źle, ale ten lotussss... super efekt
-
[ALL] Konsekwencje zalania benzyny do TDI PD
Ford Mondeo III 2000->2002r 2.0L 85KW Typ silnka D6BA to chyba ten2.0 TDDI - mój błąd FORD> FOCUS ale ponoc też: OPEL> ASTRA 2.0 DTH / DTL, 2.2 DTL / DTL OPEL> VECTRA 2.O DTH / DTL, 2.2 DTL /DTH OPEL> ZAFIRA 2.O DTH / DTL, 2.2 DTL /DTH OPEL> FRONTIERA 2.O DTH / DTL, 2.2 DTL /DTH
-
[ALL] Konsekwencje zalania benzyny do TDI PD
ale w silnikach z kodem B.. ta pompa zostala poprawiona,chyba w 2004r.lub 2003r., jak jest z awaryjnoscia po modernizacji? podobnież było już lepiej
-
[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN
Tak jest, Prezesie .... Trzeniu, ja też założyłem podobny wątek .... A później wybrałem te felgi, któe mi się spodobały .... Zastanów się czy chcesz 18'' albo 19''. Moim zdaniem to za dużo na polskie bezdroża, przepraszam, drogi. Koleiny, dziury, wyrwy .... Mam 17'' i w koleinach "pływam" ... Koleiny? phi.. wahacze najwyzej częściej zmieni na 19":decayed: Ja dzis sprzątałem u siebie w zawieszeniu A co do wyboru to 18" w S-line albo BBS CH w 18" z mojego posta z ankietą.
-
[ALL] Konsekwencje zalania benzyny do TDI PD
w AVF albo w AWX (juz sam nie wiem jaki tam jest silnik) ni ma chyba tej pompki VP44, nieprawda ?? Mialem przeboje z ta pompa w bmw 320d - dokladnie tak jak piszesz - regeneracja kosztowala mnie kiedys 3k pln. Ale to raczej nie byla wina zlej jakosci paliwa tylko generalnej tendencji do pie*** sie tych pomp. pompa VP44 jest tez w BMW? ta sama co w audi? Tak, bmw e46 320d 136KM (model przed liftem, bo pozniej byl cr) i w mondeo tddi. Te pompy sypią się na potęgę.
-
[ALL] Konsekwencje zalania benzyny do TDI PD
w AVF albo w AWX (juz sam nie wiem jaki tam jest silnik) ni ma chyba tej pompki VP44, nieprawda ?? Mialem przeboje z ta pompa w bmw 320d - dokladnie tak jak piszesz - regeneracja kosztowala mnie kiedys 3k pln. Ale to raczej nie byla wina zlej jakosci paliwa tylko generalnej tendencji do pie*** sie tych pomp.
-
[ALL] Konsekwencje zalania benzyny do TDI PD
Moja mama zalała dziś do swojego golfa IV (tdi avf 130KM) jakieś 6 litrów benzyny. W baku było może ok 5 litrów ropki. Ruszyła i po przejechaniu kilkuset metrów auto oczywiście odmówiło posłuszeństwa. Synek pojechał na stacje, przywiózł kanister ropy i dolał do wachy. Auto odpaliło i jeździ. Zatankowaliśmy następnie już do pełna ON. Urzekła was moja historia? Coś sie mogło sp**** w silniku? Czy olać temat ?
-
[ALL B6] Które 18" najlepiej pasują do mojego sedana?
No to teraz mam zagwozdkę. S-line raczej out. BBS wyglądają nietuzinkowo ale tak jak powiedział pet3r: pomniejszają optycznie koło.. ale damn jak zobaczylem te fele na aucie to RS6 stwarzają wrażenie największych i najbardziej masywnych z tej trójki. Trzeniu: nie wykluczam rozszerzenia pakietu o progi, lotkę i tylni zderzak S-line.
-
[ALL B6] Które 18" najlepiej pasują do mojego sedana?
S-line: RS: BBS: Na dzien dzisiejszy auto wyglada tak (zawias pojdzie w dol o 20/30mm, bedzie zderzak s-line z przodu):
-
[ALL B6] Tył - modyfikacja
To raczej nie jest ori s-line Ori S-line przod: http://moto.allegro.pl/item367916320_audi_a4_8e_2001_2005_zderzak_przod_s_line.html http://moto.allegro.pl/item373120071_zderzak_audi_a_4_s_line.html Tył S-line avant: http://moto.allegro.pl/item361192929_audi_a4_s_line_s4_zderzak_tylny_2001_2004.html Jeśli nie zamierzasz modyfikowac przodu, to kup samą dokładkę od 1.8t q i daj ją w kolor. Ja tak zrobiłem i jestem happy. A mały spoiler to wg mnie pasuje do pełnego zewnętrznego s-line albo s4. Pozdrawiam
-
[B6 ASN] Czy jest widoczna roznica miedzy 17" a 18" ?
A jak z komfortem? Prowadzeniem? Bardzo odczuwalna różnica?
-
[B6 AWX] Avant Tytus'a
Już chyba wszystko koledzy powiedzieli (dokładki w kolor) Jedyna słuszna, ori felga w 17" Bardzo zdrowy avancik. Gratuluję zawieszenia i oby nie było już z nim problemów. :th:
-
[ALL] Jakiego dostawczaka kupić ??
A może Opla Vivaro 2004? Mamy takiego w rodzinie na zbyciu. Czarny, 6-biegów, navi i dodatkwm (wysuwany) rząd siedzeń z tyłu. Opelek ma nakicane ZALEDWIE ok. 70 tyś. km! Jeździł głównie po mieście. 0 jakichkolwiek problemów. Mamy go prawie od nowości. Z tym, że to inny przedział cenowy. ...a... nie ma klimy...
-
[B6 BEX] Audi A4 Avant 1.8T (190) Quattro S-Line
Nie no takiej wersji właśnie poszukuję :drool: :drool: :drool: Totalny wypas... Gratuluję !! [OT] Jak to jest z tymi reflektorami w S-line? Tylko bixeny mają czarne środki?