Treść opublikowana przez polo25
-
Kontrolka świec żarowych
Wczoraj i ja postanowiłem sprawdzić pompę pod kątem opiłków, po odkręceniu zaworu nie było żadnych opiłek, sitko i gniazdo czyste. Zadowolony zakręciłem zawór i poszedłem do domu. Auta wczoraj już nie odpalałem. Dzisiaj rano auto normalnie odpaliło jak zawsze, ale po przejechaniu ok 30 metrów nagle zagasło i pokazała się kontrolka świec. Niestety już nie odpaliło... po podpięciu vcds były dwa błędy coś o ciśnieniu paliwa w szynie, jednak nie zapisałem tego błędu i nie pamiętam numeru błędu, tylko od razu go skasowałem i więcej się nie pojawił, a auto dalej nie odpala. Męczyłem się dzisiaj pół dnia z tym... próbowałem juz wszystkiego.... odpowietrzałem vcds z 15 razy... popuszczałem przewody na wszystkich wtryskach i kręciłem rozrusznikiem... tak samo na popuszczonych nakrętkach uruchomiałem z vcds procedurę odpowietrzania... i nic, dalej nie odpala. Paliwo z pod przewodów na wtryskach wychodzi bez pęcherzyków powietrza. Próbowałem nawet w ostateczności odpalić na plaka..., ale tez bez rezultatów odpala tylko na sekundę dwie i gaśnie, tak jak by nie dostawał paliwa. I teraz nie wiem czy to zbieg okoliczności, czy to sprawka tego zaworu co go sprawdzałem wczoraj. Skończyły mi się pomysły, ktoś może pomoże? W dalszym ciągu brak błędów na silniku. Ten zawór można jakoś sprawdzić? Czy przez takie wyciągnięcie mogło się coś z nim stać? Ma ktoś jakiś pomysł?
-
Zmiana lamp tył Avant żarówkowych na led-problem
Temat ogarnięty. Rzeczywiście pin był na złym miejscu, został przełożony i przeciwmgielne zaświecily. Pasek stopu z błotnika zmostkowany z paskiem stopu z klapy. Lampy świecą aż miło. Zastanawia mnie czemu tego nie ma w wątku oryginalnym w dziale warsztat, bo to żadna filozofia. W każdym razie wielkie dzięki kolego kris.
-
Zmiana lamp tył Avant żarówkowych na led-problem
Witam link tu. Mój problem polega na tym ze po zmianie lamp żarówkowych na led mam problem z dwoma rzeczami, mianowicie działa tylko prawe światło przeciwmgielne, lewego nie ma i wyskakuje błąd spalonej żarówki, drugi problem to niedziałające paski stop zewnętrznych lampach w błotnikach, tak jak to opisał arek776 w swoim temacie. Piny poprzekładane i kodowanie zrobione tak jak w pierwszym poście. Mój komfort jest z literka M. Czy ktoś sobie poradził z tym problemem? bo w oryginalnym temacie nie ma rozwiązania tego problemu.
-
Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
4 kanałowy z literka H też obsługuje wizualizację.
-
Montaż kierownicy multifunkcyjnej Audi A4 B8 2008-2012
Czy kierownica od A6 C6 4F0 podejdzie? I czy poduszka od kierownicy z A4 będzie pasować? obie są czteroramienne, przyciski multifunkcji od A6 są identyczne jak w A4.
-
[A4 B8] Nie Mogę Wyłączyć Klimatyzacji
tak, klima chłodzi ładnie, wszystko inne w klimatroniku działa. A czy błąd może leżeć w sterowniku, może gdzieś w kodowaniu? problem rozwiązany rozebrałem panel klimatronika, później mikrostyk od AC, przeczyściłem spirytusem i działa dzięki za pomoc.
-
[A4 B8] Nie Mogę Wyłączyć Klimatyzacji
mi się nic nie wylało, a taki problem jest od kiedy to auto kupiłem. Przycisk od początku nie reagował, dioda świeci cały czas. Czy panel klimatronika jakoś można rozebrać żeby ewentualnie sprawdzić ten przycisk?
-
[A4 B8] Nie Mogę Wyłączyć Klimatyzacji
Witam Dwa tygodnie temu kupiłem A4 B8. Mam problem z klimatyzacja, ponieważ nie mogę jej wyłączyć. Dioda na przycisku AC na panelu klimatronika cały czas świeci. W aucie komputer nie wykazuje żadnych błędów. Nie mogę nic na ten temat znaleźć, czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam szanownych użytkowników Audi.