Treść opublikowana przez czarny A4
-
[B6 ALT] Landi Renzo
witam szukam dobrego warsztatu ktory podepnie sie pod angielska wersje instalacji LANDIRENZO z gory dziekuje pozdrawiam
-
[B7 BLB] Klimatyzacja usterka tryb econ
napewno czujnik wysokiego cisnienia mialem takie same objawy po wymianie jest juz oki[br]Dopisany: 11 Czerwiec 2009, 17:20_________________________________________________Witaj Kamilsmok mialem takie same obkawy co ty do wymiany mialem czujnik cisnienia po wymianie wszyski oki P.S tez jestem z Piły pozdrawiam
-
[B7 BLB] Błąd nieznany - zwarcie z plusem
Mialem ten sam bład po sprawdzeniu vagiem i to ze nie moglem przelaczyc przycisku ECON caly czas sie palił do wymiany mialem czujniki wysokiego cisnienia . pozdrawiam
-
[B6 ALT] Jaki model katalizatora ?
witam ja mam ten sam problem ze najpierw sony a pozniej katalizator ,sondy wymienilem teraz katalizator. Czy w twoim przypadku juz jest wszystko oki ???
-
[B6 ALT] Wymiana czujnika ciśnienia od układu klimatyzacji
Dziekuje koledzy za odpowiedz pozdrawiam . A moze ktos juz z was wymienial taki czujnik???
-
[B6 ALT] Wymiana czujnika ciśnienia od układu klimatyzacji
Wiam mam pytanko padł mi czujnik wysokiego cisniena od klimatyzacji tzn nie moge wyłaczyc kontrolki ECON po podłaczeniu do VAG wykazało ze czujnik. Czy po wymianie czujnika bede musial nabijac od nowa klime. pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc Mam na imie Marcin posiadam audi A4 2001 jezeli ma ktos jakis pytania to chetnie odpowiem albo postaram sie doradzic autko posiadam 3 lata takze cos niecos wiem pozdrawiam