Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. oj ja to się nawet BARDZO dziwię .... padaka na boisku i tyle a na boisku i ławce tylu kreatywnych grajków.....
  2. patrząc na wiele większe problemy zdrowotne tych małych bajtli, szczęście w nieszczęściu, że nasz miał tylko zapalenie oskrzeli.....
  3. Tomasz, jeżeli nie dopadnie ich jakaś mała zadyszka, w sensie, że gdzieś zgubią jeszcze kilka pkt - śmiem twierdzić, że coś wciągają Żaden z czołowych zespołów z EPL nie gra tak wąską kadrą... do tego jeszcze LM.... Kryzys mają za sobą i Kanonierzy i Liverpool. Dziwię, się, że MU jest tak wysoko.... City, jak to ostatnio City - pkt cały czas ciułają... Mam nadzieję, że Święci jeszcze spadną bo nie lubię tego ich blondasa na ławce
  4. nasz bąbel od kiedy jest w szpitalu to jest antymleko dlaczego, to nie wiem Zawsze była flacha rano i wieczorem....
  5. Ja dzisiaj jeszcze jeden wieczór w domu z Alą no to dzisiaj JD
  6. Może Młody wyjdzie w piątek jak nie to będzie przeyebane
  7. Możesz się nie doczekać zawsze przychodzi
  8. ja dalej czekam na dołek Chelsea
  9. tak się nie robi sam miałem jechać a miałem dzisiaj takiego smaka....
  10. to dzisiaj herbatka z prądem, a jutro znowu powrót do szpitala
  11. pewnie zayebał spodem i dziura w misce olejowej.... a co dalej, lepiej nie wiedzieć mnie dzisiaj nie będzie
  12. bez zmian na plus, że młody odzyskał humor i apetyt...
  13. Miszka, 6ste piętro, oddział pulmunologii. Młody ma zapalenie oskrzeli. Niestety już mial problemy żeby normalnie oddychać i tak oto jesteśmy. Minął ledwo ponad rok Kiedy z Alą spędziłem tu ponad tydzień :/
  14. Na Ligocie czy w ST? My dalej Ligot Oby wyjść stąd do piątku. ..
  15. kunerwa, ja prawie 2 lata temu wziąłem mobilny z t-mobile ( to ta oferta z dwoma tabletami) mam limit 20gb... można coś z tym zrobić ?
  16. łatwo się nie poddaję, herbata właśnie się skończyła i robię kolejną hehe mamuśka
  17. curva, znowu usnąłem z młodą, herbata zimna
  18. m. in miód i cytrynę chociaż to nie będą dominujące składniki....
  19. Idę uspać młodą, a później herbata
  20. nie ma sprawy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.