Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. jak na Ruchu ---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ---------- wolałbym jednak PSG niż Chelsea w kolejnej rundzie Ale to co wczoraj wybiegał Willian i Schurle, czy jak im tam..... szacun ---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- prawda, że na tym poziomie trzeba takie okazje wykorzystywać... Ale zauważ, że Bawarczycy jakoś sporo szans ( takich setek) nie mieli Poza tym, osobiście uważam, że w drużynie MU jest jakiś konflikt, na szczeście w tym dwumeczu nie było tego widać Nie oglądałem całego meczu, ale chyba dobrzez zagrali Jones, Kagawa i o dziwo Valencia
  2. Evra nieźle wsadził Szkoda, że 2min później nie upilnował Mandzukicia
  3. chyba ok 25 zł
  4. wieczorem się dosiądę ...na razie kibluję w robo Ja, na pewno tez
  5. można tak powiedzieć Na Skargi, znalazłem w necie ---------- Post dopisany at 13:22 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ---------- to może i jest dworzec, ale dla ludzi z SO
  6. można tak powiedzieć
  7. można by przyjąć, że pod Galerią Katowicką, ale jako tako chyba dworca nie ma
  8. to psyt i spać
  9. chwilowy zastój
  10. ten Mihtaryan czy jak mu tam, miał ze trzy setki - paciulok ---------- Post dopisany at 22:52 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- Chylińska - przechuuj :polew:
  11. to psyt ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- a teraz KW
  12. BVB świetny mecz, zostawili kawał zdrowiana boisku, szkoda, żenie wyebali Real z LM, krysia by się popłakał chyba ---------- Post dopisany at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany at 22:39 ---------- a Chelsea wcisnęła reakcja i zachowanie Mou po strzelonej bramce
  13. oglądam na C+ Family
  14. C+
  15. uderz w stół
  16. mogły by jakieś bramki polecieć dla BVB i Chelsea, zrobiło by się ciekawie
  17. dzięki za spota kebab ostry ---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ---------- tak ma być
  18. no to na zdrówko, kupię sobie piwko i po spocie wypiję twoje zdrowie ---------- Post dopisany at 16:56 ---------- Poprzedni post napisany at 16:54 ---------- W Kato urwanie chmury, więc z gryla d*pa. Spot pod SCC
  19. Hammer, foty nie w twoim stylu.... brak dupeczek
  20. to kto dziś będzie? czy zamykamy spoty ??
  21. jakby pogoda się utrzymała, można by zrobić gryla
  22. jakby tak zacząć od rana.....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.