Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

stanley

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez stanley

  1. psyt
  2. idzie lato więc pewnie częściej maluchy będą się widywać
  3. Dzieki
  4. :thankyou2:dzięki, właśnie chciałem dlatego pojechać z piwkiem do BB ale może innym razem widzisz - opłacało Ci się na Kato przyjechać w zeszłym tygodniu
  5. byś przyjechał w końcu No ostanie dwa wtorki miałem na noc ale dziś wreszcie wolne więc jak tylko będziecie i ja będę. no ja z Pajdą będziemy
  6. byś przyjechał w końcu
  7. zgłosiłem do zielonego
  8. ciekawe kiedy mnie dopadnie jak spłacisz obecny kredyt ---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ---------- wiem, słowo teściowa robi tutaj całą robotę
  9. Ori 19 cali 9" ET33 do Pajdy B6 jak znalazł ---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ---------- już ma napisałem właśnie na wątku że birore 19 " yabany, wyczuł jak moja teściowa piwo, które piłem 2 dni wcześniej
  10. cytuję Baśkę: " biały ??? skur.wysyn..... " :decayed:
  11. fajne koło ma ta biała.... PS. Jakbys chciał je sprzedać - pisz do Pajdy, pewnie kupi je nawet na zimowej oponie
  12. kryzys wieku średniego graty Miron
  13. mogłem Ci tej historii nie przesyłać
  14. mi się podoba ale nie kupiłbym nawet za 100 tyś bo nie mam
  15. żadna PS. Ten yebany Suarez powinien wylecieć z boiska Co jak co, ale są to dwie dryżyny, który grają najładniejszy futbol w tym sezonie w EPL PS 1. podoba mi się również gra Świętych PS. 2 Mam nadzieję, że mistrzostwa nie zdobędzie Liverpool zdobędzie 20 kwietnia grają z Norwich (chciałem kupić bilet na mecz, ale dawno wyprzedany...). Tydzień później grają u siebie z Chelsea. Ten mecz będzie decydujący jeżeli chodzi o mistrzostwo. Wszystko w nogach piłkarzy THE REDS obyś się curva mylił
  16. Przecież ja nie miałem automatu, czytałem na temat tego serwisu bo szukałem dla kumpla, przewertowałem trochę stron i wszyscy chwalili, tu na forum też, ludzie gdzieś z Pomorza jeżdżą tutaj na serwis skrzyń wieć chyba aż tak źle nie jest. ---------- Post dopisany at 21:32 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ---------- PS: Zawsze kolega Krzysiek może się wybrać do ASO do Stanleya zapraszam BTW A twój kumpel już auto zrobił ?
  17. żadna PS. Ten yebany Suarez powinien wylecieć z boiska Co jak co, ale są to dwie dryżyny, który grają najładniejszy futbol w tym sezonie w EPL PS 1. podoba mi się również gra Świętych PS. 2 Mam nadzieję, że mistrzostwa nie zdobędzie Liverpool
  18. dzięki jeszcze raz za życzenia stary ciul już ze mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.