Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Rafik85

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Rafik85

  1. dzięki jutro spojrzę pod maskę, i zobaczę co da się zrobić
  2. zalewanie po deszczach wszystkiego pod maską, gdzie powinna być umieszczona ta rurka od odpływu?
  3. nie wiem jakie były montowane w moim modelu a wizualnie nie da się określić bo są tak zawalone rdzą czy jakimś innym syfem że masakra
  4. może i tak bym zrobił ale to wymaga czasu a ja go mam niewiele
  5. ok, dzięki za info czyli zostawiam tak jak jest, ale tragicznie to wygląda przy fajnych felach, niestety jak dla mnie to za trudna zabawa żeby wszystko rozebrać i nic nie rozwalić
  6. czyszczenie druciakiem i papierem ściernym tam gdzie da rade dojść z zewnątrz
  7. wtedy nie proszkowo tylko pędzelkiem dobrą farbą
  8. a co myślisz o pomalowniu bez ściągania tak jak wyżej pisali ?
  9. seryjne, ale jaki to metal to nie mam pojęcia
  10. witam, mam plan żeby ściągnąć zaciski i pomalować je proszkowo, pewnie będzie lepszy efekt ale czy to warte zachodu i co zrobić żeby płyn nie wyciekł ? bo jak będzie wciśnięty pedał to wszystich nie ściągnę
  11. szkoda że nie można tylko na sobotę tak jak to było w Pile
  12. ponowienie pytanka, czy te alusu http://moto.allegro.pl/enzo-101-dark-5x112-16cali-nowosc-wysylka-0zl-i1492170127.html podejdą do mojej audicy są w zestawie 4 pierścienie centrujące
  13. witam, pytanko czy w tych felach nie za duże ET http://moto.allegro.pl/enzo-101-dark-5x112-16cali-nowosc-wysylka-0zl-i1492170127.html
  14. witam, pytanko na temat kółek, Felgi ENZO 101 dark 17'' et 38 i oponka 225/55 lub 225/60 będzie pasowało czy za dużo gumy ??
  15. ja niestety odpadam, muszę jechać do rodzinki
  16. na 4 kwienia też sie pisze
  17. wpadłbym ale niestety brak zimówek a troche nasypalo...
  18. a co polecacie do a4 1.8 125ps z instalacja lpg przebieg 150tys ?
  19. u mnie jest taka sytuacja że teraz jak są już przymrozki w nocy i rano jak odpalam to mi najpierw chechła trzęśie i gaśnie a za drugim razem jak przekręce kluczyk to odpala bez problemu i silnik bardzo słabo się nagrzewa nawet po przejechaniu długiego dystansu, a lato nie miałem tego problemu. Może ktoś wie o co chodzi ???
  20. kiedy będą mapki dojazdowe ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.