Treść opublikowana przez PiterA4
-
Spoty Katowice i okolice
papuć aczasami trza sie podlozyc :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
ombry spadam na chwile musze okno umyc
-
Spoty Katowice i okolice
za sex bez randki sie placi tak jak vagownie na spocie
-
Spoty Katowice i okolice
no widzisz a coniektorzy chca za pierwszym razem tak bez wina i kwiatow
-
Spoty Katowice i okolice
ja dopieroza 5tym razem smialem sie zapytac o vagowanie
-
Spoty Katowice i okolice
mieszkam tam :gwizdanie: to wiec co ty r :gwizdanie:obisz na debie
-
Spoty Katowice i okolice
po 3 redsach? [br]Dopisany: 22 Marzec 2010, 09:59_________________________________________________dobra dobra by nie bylo ze obgadujemy ja spadam narazka
-
Spoty Katowice i okolice
mial mi logi zrobic ciekawe czy dotrzyma slowa
-
Spoty Katowice i okolice
widzial ktos krola?
-
Spoty Katowice i okolice
dzien doberek
-
Spoty Katowice i okolice
spoko wazne ze beda
-
Spoty Katowice i okolice
fajnie :> ciesze sie ze to pochytasz
-
Spoty Katowice i okolice
elo krolu jak tam logi
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
a te zwierze to do bagaznika na obiad
-
Spoty Katowice i okolice
spadam panowie milj zabawy
-
Spoty Katowice i okolice
niekoniecznie ja przylepilem tasme matowa czarna i niezuca sie w oczy [br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 23:59_________________________________________________to spoko
-
Spoty Katowice i okolice
poco?? :tongue4: jeszcze cos znajdziesz :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
no o rok
-
Spoty Katowice i okolice
zebys wiedzial po lifcie :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dzis to jakis sezon na blotniki ja tez dzis wymienialem
-
Spoty Katowice i okolice
ale chyba nie namnie bo pojechali dalej
-
Spoty Katowice i okolice
no jamysle ze tak bylo i ze niedostane zadnej fotki bo ta predkosc to ladnie bym zabolil :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Marzec 2010, 20:27_________________________________________________z ta flacha? :>
-
Spoty Katowice i okolice
albo po flache jechali
-
Spoty Katowice i okolice
hehehehehhe ale ciekawe dlaczego mnie nie zatrzymali chyba ze to jakies malolaty kupili koguta na alegro
-
Spoty Katowice i okolice
ich tam ok trzech bylo