Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. siemka pakery pozdrowionka z wawy :gwizdanie:
  2. z kasa w scianie tobym jezdzil do aso :polew:
  3. hhehehehe ja jestem za nerwowy na aso :gwizdanie:
  4. heh dzieki za porade ale niejestem karington hahah
  5. i jak nazlosc jutro mam wolny czas a auto sie wysralo a dokladnie poloska i najlepsze jest to ze nieumiem znalesc uzywki karamba
  6. witam ja normalnie sie dzis najeb...lem wczoraj auto mnie zawiodlo i chociaz nie pije to dzis musialem
  7. ciekawe kiedy ja wpadne na spota juz mnie troche nie bylo a roboty jak na uparte eh
  8. PiterA4 odpowiedział(a) na Miszka82 temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    ja no po trupach do celu
  9. ja kupilem ledowe i nic niemusialem dawac i ku zdziwieniu jeszcze dzialaja
  10. a ja znow je..aka w robocie do wp***u wie ktorej
  11. kolego to co wiem to kolega Krolu z forum wrzucil cos takiego do swojej a4 b5 bez problemu
  12. a co zrobic jak polowa siedzi w gniezdzie a druga polowa w mojej rece :ranting1:
  13. wieczorem :gwizdanie:
  14. a mnie tym razem tez mozecie obgadywac bo mam chora robote i niemoge dzis podjechac niestety
  15. aaaaaa dziekuje myslalem ze czas postoju na chodzacym motorze
  16. czyli mam zrozumiec po postoju jakim takim ze stoje na swiatlach czy takim ze wylanczam auto na parkingu itd??
  17. Witam klubowiczow mam pytanko bo wedlug tego co znalazlem przez funkcje w kodach climatronica funkcja 50 powinna odliczac czas postoju a umnie ciagle sa cyfry 240 :gwizdanie: niemam pojecia oco w tym loto ;( moglby mi ktos podpowiedziec czy to normalne czy nie :przebiegly:moje autko to 1.9tdi afn 1996r jezeli cos to pomorze dziekuje z gory :>
  18. Wyglada na lady :good:bezawaryjnosci zycze
  19. kolego z tym spalanie to ciezko powiedziec ja leje do pelna robie z 200km i leje znowu do pelna mi spala w granicach 6litrow na pelnym baku na trasie i nie oszczedzaniu na klimie bagaz itp to 1160km robie a co do tego szarpania to ja tez tak mam ale sporadycznie przewaznie jak jestem wydymany :polew:ale potem przestaje :mysli:a reszta pytan to zapewne koledzy ci odpowiedza
  20. ja sie tez postaram byc
  21. to juz kwestia tego czy ktos chce miec oryginal na aucie czy go to jeb...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.