Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. bo szybko jezdzi sie jednosladem fajna audiczka bezawaryjnosci
  2. moj kumpel ma a4 2.6..a na tylnej klapie 1.6 szok dla tego za nim jak te 1.6 poszlo
  3. ja wczoraj czyscilem turbcie i zrobilem na niej juz 400km i jest szczelne a moze krzywo cheftles ta nakretke i nie doszla??
  4. :hi:witka chlopy ja ten tydzien urlopik ale odpuszczam spota bo wymieniam rozrzad czyszcze turbo i kolektor ssacy wiec troche roboty jest ale grunt ze prace ida do przodu i bydz moze za tydzien wpadne na spota
  5. :polew: Kara musi być. niestety
  6. i musze siedziec jak mysz pod miotlom
  7. właśnie skąd go masz a konwersacja obrocila sie w i tak jakos poszlo :>
  8. Dawno mnie nie bylo ale stan naj naj naj najlepszego i duzo :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs:
  9. :laghing2: loooo jezuuuuuuuu
  10. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    3 gr
  11. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    bo smiac mi sie chce dobra skonczmy bo robimy syf koledze na watku niech mixol bedzie z toba No więc, najmądrzejszy kolego PiterA4, lanie Mixolu do ON zalecają najwyższej klasy fachowcy którzy serwisują grupę VAG między innymi Pan Sopa. Amen jak dla mnie. chcialem z tym skonczyc ale zawsze sie znajdzie jakis co mnie podburzy mixolu nie leja nawet juz do dwusowow bo to syf ale skoro tak uwarzasz to twoja sprawa
  12. bo czytajac watek i tytul powinienes wiedziec ze pytam sie o sciagacz a nie o mlot i breche inteligenciku
  13. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    bo smiac mi sie chce dobra skonczmy bo robimy syf koledze na watku niech mixol bedzie z toba
  14. Szacun kolego :)ale jak sie ma tyle placu w garazu to mozna dlubac
  15. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    :laghing2:
  16. wow tak? ciekawe bo nap...mlotem jak glupi z bratem a malysze z nas raczej nie sa i gowno to dalo :confused4:kupilem sciagacz za 40 zl i poszlo wiec takie rady to do :laghing2:
  17. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    co do mixola i starych diesli to pisalem wczesniej kolego :)wiec wiem oco chodzi a co do kasy i v-powera to fakt drogo ale wez po uwage ze dodatek do paliwa taki z jajami tez troche kosztuje nie mowie tu o mixolu :tongue4:a nie leje sie go ciagle tylko raz na powiedzmy 5000km :gwizdanie:tak samo z pelnym bakiem v-powera raz na jakis czas sie naleje i tez nie trza byc bogaczem zeby zalac pelny bak ktory bedzie w podobnej cenie co dodatek do paliwa a paliwo drozsze na stacji shel [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:26_________________________________________________ jechalbym z tym dalej tylko ostrzezenie dostalem widzisz nie przeczytalem twojego watku do konca i tego ze pod maska masz dwusowa pozdrawiam cie i zycze ci przyspieszenia na mixolu niczym rasowe S4 milego regenerowania pompy wtryskowej
  18. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    sucha ropa??moze twardsza jak woda :> wez chlopie wyluzuj podniecasz sie :gwizdanie:wlej mixol jak chciales niech ci traktor smiga po polu Ochłoń trochę proszę.
  19. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    a ja ci orlenowskich doznan z smolenska papapap
  20. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    hahahah jasne tak? hm po to jest forum zeby pisac swoje zdanie przynajmniej tak mi sie wydawala a jak tak latwo cie obrazic to moze z domu nie wychodz ja leje na twoje zdanie na temat mojego silnika bo bredzisz two pewnie po tym orlenie ma bloto w kolektorze ssacym bo ja po 80tys tankowania na tym gownie jak to zwiesz wyciaglem kolektor i byl suchy jak pieprz wiec wlacz myslenie :oklaski:
  21. trza bedzie na spota sie wybrac
  22. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    wiesz kolego niemoja wina ze mieszkasz w wiosce pokroju smolenska :> a co do mixola to zycze ci powodzenia a w sumie to twemu silnikowi i zebym nigdy nie kupil auta po tobie powodzonka pozdrawiam
  23. PiterA4 odpowiedział(a) na marekd1305 temat w 1.9TDI
    chcesz byc pewny za paliwo nalej shel v=power jest roznica w jezdzie a tam jakies mixole heh
  24. zobacze kolego moze zeczywiscie bo teraz juz jest oki moze jakas wilgoc tam naleciala jutro sprawdze i zobaczymy [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:23_________________________________________________piny czyste jak nowe napsikalem nawet penetratora na wszelki wypadek a nadal dzieje sie to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.