Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B6 ALT] Moja karoca :)
bo szybko jezdzi sie jednosladem fajna audiczka bezawaryjnosci
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
moj kumpel ma a4 2.6..a na tylnej klapie 1.6 szok dla tego za nim jak te 1.6 poszlo
-
[B5 AFN] Po czyszczeniu turbiny nieszczelność metalowego wężyka olejowego
ja wczoraj czyscilem turbcie i zrobilem na niej juz 400km i jest szczelne a moze krzywo cheftles ta nakretke i nie doszla??
-
Spoty Katowice i okolice
:hi:witka chlopy ja ten tydzien urlopik ale odpuszczam spota bo wymieniam rozrzad czyszcze turbo i kolektor ssacy wiec troche roboty jest ale grunt ze prace ida do przodu i bydz moze za tydzien wpadne na spota
-
[B5 AFN] Dodatki do paliwa
- Spoty Katowice i okolice
:polew: Kara musi być. niestety- Spoty Katowice i okolice
i musze siedziec jak mysz pod miotlom- Spoty Katowice i okolice
właśnie skąd go masz a konwersacja obrocila sie w i tak jakos poszlo :>- Spoty Katowice i okolice
Dawno mnie nie bylo ale stan naj naj naj najlepszego i duzo :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs: :boobs:- Passat Po tjuninku... Ferrari edition
:laghing2: loooo jezuuuuuuuu- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
bo smiac mi sie chce dobra skonczmy bo robimy syf koledze na watku niech mixol bedzie z toba No więc, najmądrzejszy kolego PiterA4, lanie Mixolu do ON zalecają najwyższej klasy fachowcy którzy serwisują grupę VAG między innymi Pan Sopa. Amen jak dla mnie. chcialem z tym skonczyc ale zawsze sie znajdzie jakis co mnie podburzy mixolu nie leja nawet juz do dwusowow bo to syf ale skoro tak uwarzasz to twoja sprawa- [ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
bo czytajac watek i tytul powinienes wiedziec ze pytam sie o sciagacz a nie o mlot i breche inteligenciku- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
bo smiac mi sie chce dobra skonczmy bo robimy syf koledze na watku niech mixol bedzie z toba- Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
Szacun kolego :)ale jak sie ma tyle placu w garazu to mozna dlubac- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
:laghing2:- [ALL B5] Wahacze przednie dolne, jaki ściągacz
wow tak? ciekawe bo nap...mlotem jak glupi z bratem a malysze z nas raczej nie sa i gowno to dalo :confused4:kupilem sciagacz za 40 zl i poszlo wiec takie rady to do :laghing2:- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
co do mixola i starych diesli to pisalem wczesniej kolego :)wiec wiem oco chodzi a co do kasy i v-powera to fakt drogo ale wez po uwage ze dodatek do paliwa taki z jajami tez troche kosztuje nie mowie tu o mixolu :tongue4:a nie leje sie go ciagle tylko raz na powiedzmy 5000km :gwizdanie:tak samo z pelnym bakiem v-powera raz na jakis czas sie naleje i tez nie trza byc bogaczem zeby zalac pelny bak ktory bedzie w podobnej cenie co dodatek do paliwa a paliwo drozsze na stacji shel [br]Dopisany: 13 Kwiecień 2011, 17:26_________________________________________________ jechalbym z tym dalej tylko ostrzezenie dostalem widzisz nie przeczytalem twojego watku do konca i tego ze pod maska masz dwusowa pozdrawiam cie i zycze ci przyspieszenia na mixolu niczym rasowe S4 milego regenerowania pompy wtryskowej- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
sucha ropa??moze twardsza jak woda :> wez chlopie wyluzuj podniecasz sie :gwizdanie:wlej mixol jak chciales niech ci traktor smiga po polu Ochłoń trochę proszę.- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
a ja ci orlenowskich doznan z smolenska papapap- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
hahahah jasne tak? hm po to jest forum zeby pisac swoje zdanie przynajmniej tak mi sie wydawala a jak tak latwo cie obrazic to moze z domu nie wychodz ja leje na twoje zdanie na temat mojego silnika bo bredzisz two pewnie po tym orlenie ma bloto w kolektorze ssacym bo ja po 80tys tankowania na tym gownie jak to zwiesz wyciaglem kolektor i byl suchy jak pieprz wiec wlacz myslenie :oklaski:- [B5 AFN] Kod klimatronika o co chodzi?
trza bedzie na spota sie wybrac- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
wiesz kolego niemoja wina ze mieszkasz w wiosce pokroju smolenska :> a co do mixola to zycze ci powodzenia a w sumie to twemu silnikowi i zebym nigdy nie kupil auta po tobie powodzonka pozdrawiam- [B5 AFN] Dodatki do paliwa
chcesz byc pewny za paliwo nalej shel v=power jest roznica w jezdzie a tam jakies mixole heh- [B5 AFN] Kod klimatronika o co chodzi?
zobacze kolego moze zeczywiscie bo teraz juz jest oki moze jakas wilgoc tam naleciala jutro sprawdze i zobaczymy [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 21:23_________________________________________________piny czyste jak nowe napsikalem nawet penetratora na wszelki wypadek a nadal dzieje sie to samo - Spoty Katowice i okolice