Treść opublikowana przez PiterA4
-
[ALL] Naprawa fotela kierowcy
wiesz ja widze zgodnosc w 98% ale kazdy widzi inaczej w kazdym badz razie gadka byla taka ze cene powie mi dopiero jak przyniose fotel bo niewie czy ma taki odcien bo w audi jest pare,to byly jego slowa
-
[ALL] Naprawa fotela kierowcy
nie nie odalem fotel i nic mnie nie interesowalo:) odebralem i bylem zadowolony z efektu
-
[ALL] Naprawa fotela kierowcy
niemam jak kolego ale ori nie widac naprawy
-
[ALL] Naprawa fotela kierowcy
mi tapicer naprawil za 60zl jak mu siedzenie przynioslem i wyglada klawo
-
[B5 AHU] Nowy nabytek 1.9 TDI
nienajgorzej po tej stluczce :)mam nadzieje ze ta drabinka to nie z niej??
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
ja bylem tydzien temu w poniedzialek u Aligatora, z tego co z nim gadalem wtedy to mial wolny termin na 8 sierpnia - czyli okolo dwoch tygodni czekania. dzieki koledzy mnie tez czeka inwidualne bo niemam cierpliwosci :decayed:n 1200 jeszcze niema zle dokładnie zyskujesz nie wiele na grupowym więc nie ma na co czekać bo wrażenia po programie co do serii bezcenne :kox: Jeszcze bardziej mnie najarales [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 18:24_________________________________________________17 sierpien koksu przybywaj juz jestem umowiony z alim na chipsa
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
ja bylem tydzien temu w poniedzialek u Aligatora, z tego co z nim gadalem wtedy to mial wolny termin na 8 sierpnia - czyli okolo dwoch tygodni czekania. dzieki koledzy mnie tez czeka inwidualne bo niemam cierpliwosci :decayed:n 1200 jeszcze niema zle
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
panowie a orientujecie sie jak wyglada sprawa terminow inwidualnych?
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
podj...s mi avatar fajny efekt koncowy by byl uglebionej furki
-
[ALL B5] Czyszczenie turbiny - opis foto
jak bedziesz robil alternator to zalej turbinke i srubki jakims dobrym odrdzewiaczem latwiej ci bedzie ja rozpolowic itp
-
[ALL B5] Zmienna geometria - zapieczenie kierownic.
chyba nie ten dzial pojezdzic agresywniej ale nie deptac do 5tys rozruszac sztange strzykawka i wezykiem a jak nie to rozbierac i czyscic
-
[ALL B5] Czyszczenie turbiny - opis foto
Ja kolego zalalem turbinke na zalozonej na aucie malutka strzykawka i cheja
-
[ALL] Grupowe hamowanie śląsk
ja odpadam bo bede chipowal koniec sierpnia wiec to sie mija z celem
-
Liberty direct
panie jak najbardziej ;p wiec jak to zalatwiamy ?? co przygotowac itd??
-
Liberty direct
panowie ja mam pytanie z innej bajki i w sumie nie na temat 10 sierpnia konczy mi sie oc w hdi,chce przejsc do liberty jak to ogarnac?? trza jakies pismo wysylac do hdi ze rezygnuje??a liberty ma jakies biura czy trza telefonicznie ?? Bylbym wdzieczny za odpowiedz panowie
-
[B5 AFN] Zawór n75
Dziekuje kolego teraz wiem wszystko bez zbednych domyslow itp niech ci bozia wynagrodzi w czym chcesz
-
[B5 AFN] Zawór n75
turbcia jest po czyszczeniu wiec chodzi spoko ciekawi mnie czy podmiana kostki i wymiana tego zaworku warta jest zachodu
-
Spoty Katowice i okolice
hmmm a ja bym sie zalozyl zes mial srebrnego szkoda ze sie nie zalorzylem :>[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 22:40_________________________________________________ to ktos inny mi wyzera wosk [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 22:41_________________________________________________dobra ja uciekam panowie milej nocki
-
Spoty Katowice i okolice
granatowy zadko bywam na spotach i stad ten burdel :>
-
Spoty Katowice i okolice
sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp kto ? STANLEY plotki i pomówienia :gwizdanie: no no to Ty jechałeś tym avantem ? dokladnie tez na bp .......na myjnie ale juz bez wosku przeciez Ty miałeś czerwonego sedana nigdy w zyciu :gwizdanie: od 3lat avanti
-
Spoty Katowice i okolice
sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp kto ? STANLEY plotki i pomówienia :gwizdanie: no no to Ty jechałeś tym avantem ? dokladnie tez na bp .......na myjnie ale juz bez wosku
-
Spoty Katowice i okolice
sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp kto ? STANLEY plotki i pomówienia :gwizdanie: no no
-
Spoty Katowice i okolice
sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp kto ? STANLEY
-
Spoty Katowice i okolice
sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp
-
[B5 AFN] Zawór n75
Witam koledzy mam pytanko kleknol mi zawor n75 czyscilem go lecz nic to nie dalo dalej przeladowywuje znalazlem na alegro zawor taki http://allegro.onet.pl/zawor-n75-oryginal-vw-1k0-906-627a-chorzow-i1671178206.html z tym ze ja mam kwadratowa kostke i w dodatku jeden z wezykow w tym zaworze w aukcji jest odwrocony w inna strone .gostek z sklepu mowi mi ze kostke mozna dorobic a wezyk podpiac jak w starym koledzy co wy otym sadzicie?warto czy odrazu kupic to co sie nalezy 100zl drozej?? dziekuje za pomoc