Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. wiesz ja widze zgodnosc w 98% ale kazdy widzi inaczej w kazdym badz razie gadka byla taka ze cene powie mi dopiero jak przyniose fotel bo niewie czy ma taki odcien bo w audi jest pare,to byly jego slowa
  2. nie nie odalem fotel i nic mnie nie interesowalo:) odebralem i bylem zadowolony z efektu
  3. niemam jak kolego ale ori nie widac naprawy
  4. mi tapicer naprawil za 60zl jak mu siedzenie przynioslem i wyglada klawo
  5. nienajgorzej po tej stluczce :)mam nadzieje ze ta drabinka to nie z niej??
  6. ja bylem tydzien temu w poniedzialek u Aligatora, z tego co z nim gadalem wtedy to mial wolny termin na 8 sierpnia - czyli okolo dwoch tygodni czekania. dzieki koledzy mnie tez czeka inwidualne bo niemam cierpliwosci :decayed:n 1200 jeszcze niema zle dokładnie zyskujesz nie wiele na grupowym więc nie ma na co czekać bo wrażenia po programie co do serii bezcenne :kox: Jeszcze bardziej mnie najarales [br]Dopisany: 31 Lipiec 2011, 18:24_________________________________________________17 sierpien koksu przybywaj juz jestem umowiony z alim na chipsa
  7. ja bylem tydzien temu w poniedzialek u Aligatora, z tego co z nim gadalem wtedy to mial wolny termin na 8 sierpnia - czyli okolo dwoch tygodni czekania. dzieki koledzy mnie tez czeka inwidualne bo niemam cierpliwosci :decayed:n 1200 jeszcze niema zle
  8. panowie a orientujecie sie jak wyglada sprawa terminow inwidualnych?
  9. podj...s mi avatar fajny efekt koncowy by byl uglebionej furki
  10. jak bedziesz robil alternator to zalej turbinke i srubki jakims dobrym odrdzewiaczem latwiej ci bedzie ja rozpolowic itp
  11. chyba nie ten dzial pojezdzic agresywniej ale nie deptac do 5tys rozruszac sztange strzykawka i wezykiem a jak nie to rozbierac i czyscic
  12. Ja kolego zalalem turbinke na zalozonej na aucie malutka strzykawka i cheja
  13. ja odpadam bo bede chipowal koniec sierpnia wiec to sie mija z celem
  14. panie jak najbardziej ;p wiec jak to zalatwiamy ?? co przygotowac itd??
  15. panowie ja mam pytanie z innej bajki i w sumie nie na temat 10 sierpnia konczy mi sie oc w hdi,chce przejsc do liberty jak to ogarnac?? trza jakies pismo wysylac do hdi ze rezygnuje??a liberty ma jakies biura czy trza telefonicznie ?? Bylbym wdzieczny za odpowiedz panowie
  16. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w 1.9TDI
    Dziekuje kolego teraz wiem wszystko bez zbednych domyslow itp niech ci bozia wynagrodzi w czym chcesz
  17. PiterA4 odpowiedział(a) na PiterA4 temat w 1.9TDI
    turbcia jest po czyszczeniu wiec chodzi spoko ciekawi mnie czy podmiana kostki i wymiana tego zaworku warta jest zachodu
  18. hmmm a ja bym sie zalozyl zes mial srebrnego szkoda ze sie nie zalorzylem :>[br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 22:40_________________________________________________ to ktos inny mi wyzera wosk [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 22:41_________________________________________________dobra ja uciekam panowie milej nocki
  19. granatowy zadko bywam na spotach i stad ten burdel :>
  20. sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp kto ? STANLEY plotki i pomówienia :gwizdanie: no no to Ty jechałeś tym avantem ? dokladnie tez na bp .......na myjnie ale juz bez wosku przeciez Ty miałeś czerwonego sedana nigdy w zyciu :gwizdanie: od 3lat avanti
  21. sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp kto ? STANLEY plotki i pomówienia :gwizdanie: no no to Ty jechałeś tym avantem ? dokladnie tez na bp .......na myjnie ale juz bez wosku
  22. sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp kto ? STANLEY plotki i pomówienia :gwizdanie: no no
  23. sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp kto ? STANLEY
  24. sie odezwal ten co śpi w robocie :gwizdanie: stanley ja juz wiem kto mi wyzera wosk na myjni na bp
  25. PiterA4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam koledzy mam pytanko kleknol mi zawor n75 czyscilem go lecz nic to nie dalo dalej przeladowywuje znalazlem na alegro zawor taki http://allegro.onet.pl/zawor-n75-oryginal-vw-1k0-906-627a-chorzow-i1671178206.html z tym ze ja mam kwadratowa kostke i w dodatku jeden z wezykow w tym zaworze w aukcji jest odwrocony w inna strone .gostek z sklepu mowi mi ze kostke mozna dorobic a wezyk podpiac jak w starym koledzy co wy otym sadzicie?warto czy odrazu kupic to co sie nalezy 100zl drozej?? dziekuje za pomoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.