Treść opublikowana przez PiterA4
-
Spoty Katowice i okolice
czyli parking playboya dzieki
-
Spoty Katowice i okolice
gdzie dzis spocik sie odbywa??
-
[B5 AJM] Moja B5 Jaca
pierwszy :> audica fajna ale e36 czemu mastyki na kielihach sa niebieskie :mysli:czy tak to wyglada na fotkach??
-
1989 Audi Coupe Quattro 20V Turbo
takiej blachy moga pozazdroscic nowsze modele fajna fura gratuluje
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
to samo napisalem wczesniej nie chodzilo mi zeby grzac na postoju lecz niech pochodzi przez jakas chwile i dopiero jechac delikatnie....
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
do tego dazylem lecz chyba zle przekazalem :gwizdanie:
-
[ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
- [ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
a z drugiej strony co sie dzieje na gladzi cylindra jak zwiekszasz obroty silnika z znikomym smarowaniem???- [ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
tak tylko kto czeka az diesel sie zagrzeje do roboczej temperatury na postoju chodzi oto zeby olej sie rozrzedzil i wtedy jechac a nie czekac az silnik dostanie 90 stopni- [ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
czyli najlepiej jak ktos odpali silnik i sobie jedzie nie rozrzedzonym oleju ??czyli smarowanie na bardzo znikomym poziomie :decayed: :decayed: a byłoby ciekawiej gdyby na ssaniu by sobie klepał nikt Ciebie nie zmusza eksploatuj sobie swój pojazd jak lubisz. ale nie mąć w głowach tym którzy chcą eksploatować auta prawidłowo [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:11_________________________________________________czyli najlepiej jak ktos odpali silnik i sobie jedzie nie rozrzedzonym oleju ??czyli smarowanie na bardzo znikomym poziomie :decayed: :decayed: a byłoby ciekawiej gdyby na ssaniu by sobie klepał nikt Ciebie nie zmusza eksploatuj sobie swój pojazd jak lubisz. ale nie mąć w głowach tym którzy chcą eksploatować auta prawidłowo- [ALL TDI] Co lepsze dla silnika?
zasada jest prosta zapalasz i niech sobie klepie a takie bzdury ktore slyszalem ze odpalic i odrazu jechac to niech sobie tak robi jakis inzynierek ......olej musi nabrac temperatury zreszta 90% forumowiczow napisze podobnie- [B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
wiem wiem zartowalem.podejrzewam ze jakbym milal tyle wolnej kasy co kolega tez bym mojego dziadka modzil- [B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
niuelepiej to bylo kupic cos nowego- [B5 AGB] S4 R32 Turbo GT3788R by zabba88
:banan3: masakra jak to bedzie popie....- [B5 AVG] [B5 AVG] Czarny Ciągnik!
fajny karawan i za***isty silnik a rozrzad zmieniaj czym predzej bo szkoda serca- [b5 afn] sportback 1,9 tdi a4 avant / ori szyby przyciemniane
w dodatku skad wiesz ze nic oleju nie bierze jak wiecej stoi niz jezdzi???? :polew: :polew:- [b5 afn] sportback 1,9 tdi a4 avant / ori szyby przyciemniane
:polew:W NIEDŁUGIM CZASIE BYĆ MOŻE DO ODDANIA.. za***iste plany- [B5 AHU] Audi A4 bu combo21
Nalepka tylnej klapy do wywalenia bo cie zlinczuja a pozatym standart wieksze fele i gleba- [B5 AKN] 2.5 TDI w Avancie. Modów i inwestycji ciąg dalszy :P 1-szy post :)
ilu bylo juz znachorow jesze pojezdzisz a potem ciol d*p jep oczywiscie nie watpie w jego umiejetnosci lecz rozrzad bym pierwszy wymienil- [B5 AKN] 2.5 TDI w Avancie. Modów i inwestycji ciąg dalszy :P 1-szy post :)
Rozrzad rozrzad- Forumowicze szukam pracy
Witam forumowiczow mam ogromna prosbe bo szukam pracy.Jestem z katowic i szukam czegos w obrebie tego miasta jezeli ktos cos slyszal lub u niego sa przyjecia to prosilbym o informacje :notworthy:- Spoty Katowice i okolice
dobry z ranca- Spoty Katowice i okolice
złóż podanie do BREMBO w DG, byłem na tam tydzień temu i ludzie z UR mówili że są przyjęcia. Jak jesteś elektrykiem lub automatykiem to spróbuj też tutaj : http://www.jtcsa.com.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=32&Itemid=12 dzieki kolego- Spoty Katowice i okolice
na wyzszym stanowisku moze tak ale jako fizol watpie- Spoty Katowice i okolice
poltora roku czekalem na obiecanki prezesoe i kierownikow zreszta juz wczesniej paru kolego wczesniej sie zwolnilo to czas i namnie przyszedl;) - [ALL TDI] Co lepsze dla silnika?