Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. czyli parking playboya dzieki
  2. gdzie dzis spocik sie odbywa??
  3. pierwszy :> audica fajna ale e36 czemu mastyki na kielihach sa niebieskie :mysli:czy tak to wyglada na fotkach??
  4. takiej blachy moga pozazdroscic nowsze modele fajna fura gratuluje
  5. to samo napisalem wczesniej nie chodzilo mi zeby grzac na postoju lecz niech pochodzi przez jakas chwile i dopiero jechac delikatnie....
  6. do tego dazylem lecz chyba zle przekazalem :gwizdanie:
  7. a z drugiej strony co sie dzieje na gladzi cylindra jak zwiekszasz obroty silnika z znikomym smarowaniem???
  8. tak tylko kto czeka az diesel sie zagrzeje do roboczej temperatury na postoju chodzi oto zeby olej sie rozrzedzil i wtedy jechac a nie czekac az silnik dostanie 90 stopni
  9. czyli najlepiej jak ktos odpali silnik i sobie jedzie nie rozrzedzonym oleju ??czyli smarowanie na bardzo znikomym poziomie :decayed: :decayed: a byłoby ciekawiej gdyby na ssaniu by sobie klepał nikt Ciebie nie zmusza eksploatuj sobie swój pojazd jak lubisz. ale nie mąć w głowach tym którzy chcą eksploatować auta prawidłowo [br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 20:11_________________________________________________czyli najlepiej jak ktos odpali silnik i sobie jedzie nie rozrzedzonym oleju ??czyli smarowanie na bardzo znikomym poziomie :decayed: :decayed: a byłoby ciekawiej gdyby na ssaniu by sobie klepał nikt Ciebie nie zmusza eksploatuj sobie swój pojazd jak lubisz. ale nie mąć w głowach tym którzy chcą eksploatować auta prawidłowo
  10. zasada jest prosta zapalasz i niech sobie klepie a takie bzdury ktore slyszalem ze odpalic i odrazu jechac to niech sobie tak robi jakis inzynierek ......olej musi nabrac temperatury zreszta 90% forumowiczow napisze podobnie
  11. wiem wiem zartowalem.podejrzewam ze jakbym milal tyle wolnej kasy co kolega tez bym mojego dziadka modzil
  12. niuelepiej to bylo kupic cos nowego
  13. :banan3: masakra jak to bedzie popie....
  14. fajny karawan i za***isty silnik a rozrzad zmieniaj czym predzej bo szkoda serca
  15. w dodatku skad wiesz ze nic oleju nie bierze jak wiecej stoi niz jezdzi???? :polew: :polew:
  16. :polew:W NIEDŁUGIM CZASIE BYĆ MOŻE DO ODDANIA.. za***iste plany
  17. Nalepka tylnej klapy do wywalenia bo cie zlinczuja a pozatym standart wieksze fele i gleba
  18. ilu bylo juz znachorow jesze pojezdzisz a potem ciol d*p jep oczywiscie nie watpie w jego umiejetnosci lecz rozrzad bym pierwszy wymienil
  19. Witam forumowiczow mam ogromna prosbe bo szukam pracy.Jestem z katowic i szukam czegos w obrebie tego miasta jezeli ktos cos slyszal lub u niego sa przyjecia to prosilbym o informacje :notworthy:
  20. dobry z ranca
  21. złóż podanie do BREMBO w DG, byłem na tam tydzień temu i ludzie z UR mówili że są przyjęcia. Jak jesteś elektrykiem lub automatykiem to spróbuj też tutaj : http://www.jtcsa.com.pl/index.php?option=com_content&view=category&id=32&Itemid=12 dzieki kolego
  22. na wyzszym stanowisku moze tak ale jako fizol watpie
  23. poltora roku czekalem na obiecanki prezesoe i kierownikow zreszta juz wczesniej paru kolego wczesniej sie zwolnilo to czas i namnie przyszedl;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.