Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. gdzie mozna dostac w polsce takie fele sa zaj...
  2. PiterA4 odpowiedział(a) na Moriemo temat w 1.9TDI
    ja w moim afn jak nic nie bylo modzone to nigdy nie przekroczyl 6 litrow a mam 12km do pracy z 3swiatla po drodze i takie wiejskie zaulki :polew:a obroty na zimnym silniku to max 2200 a jak sie zagrzeje to do 3000.....teraz po chipsie pali 6.5 ale obroty max 2500 do 2800...a na trasie do 3000obr pali 5 5.5
  3. wlasnie i tego mi bylo trzeba :> pojechalem go przegonic i na piatym biegu trzymalem 3800obr jakby cos bylo nie tak toby sie zagotowal tak sadze :wink4:a trzyma temperature wiec na moje oko jest oki [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 21:16_________________________________________________jeszcze raz dziekuje koledzy :notworthy: :>[br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 21:18_________________________________________________ dokladnie zalorzylem tak jak na forum byla mowa;) to moj pierwszy diesel i wole zapytac niz jezdzic z zepsutym ukladem chlodzenia i go zajechac ;(
  4. a swojego moge?? [br]Dopisany: 03 Grudzień 2011, 19:51_________________________________________________powiem tak w miescie trzyma 98 97 jak wyjade na trase i mu deptam to trzyma w granicach 95-97 dolny waz jest letni...
  5. koledzy ja mam pytanie bo dzis wymienilem w swoim afn termostat zakupiony w aso wraz z oringiem i odpowietrzylem autko i co sie okazuje:po przegonieniu autka temperatura na wskazniku stoi pionowo 90 na kanale 49-do 98...Na kanale 51-trzyma 90.....ale czuje ze waz od termostatu jest duzo chlodniejszy niz ten gorny chyba nie puszcza??? jakie jest wasze zdanie?prosze o pomoc [mod]Czy trudno wybrać z pola wyboru prefix jak zakładałeś wątek zamiast samemu coś kombinować - poprawiłem[/mod]
  6. koledzy ja mam pytanie bo dzis wymienilem w swoim afn termostat zakupiony w aso wraz z oringiem i odpowietrzylem autko i co sie okazuje:po przegonieniu autka temperatura na wskazniku stoi pionowo 90 na kanale 49-do 98...Na kanale 51-trzyma 90.....ale czuje ze waz od termostatu jest duzo chlodniejszy niz ten gorny chyba nie puszcza??? jakie jest wasze zdanie?prosze o pomoc
  7. wracajac do zamarzania to troche to strasznie brzmi niechcialbym rozj... silnika w moim rozumowaniu najlepiej byloby zalozyc wieksza srednice na wezach z odmy do oct czyli 22mm do afn naprzyklad????
  8. A to ciekawe... ja jezdze AFN juz 4 lata i przejechalam ponad 100 tys. kilometrow. W pierwszym roku tez mialam temp. w okolicach 80 stopni. Przy wymianie rozrzadu w drugim roku eksploatacji wymieniono mi termostat, i od tego czasu mam w lecie po paru minutach 90 stopni, a w zimie trwa to troszke dluzej ok. 10 minut. I w najwiekszy mroz temperatura sie nie zmienia. Stoi rowno na wskazniku 90... a na klimie 89,90,91... I pierwsze slysze zeby AFN-y tak to mialy... Pozdrawiam ps. oczywiscie w zimie nie wlaczam goracego nadmuchu dopoki auto nie ma odpowiedniej temperatury. nie szukasz meza
  9. wszystko OK tylko jak ogólnie wiadomo każde urządzenie potrzebuje optymalnej temp. do pracy - w innym przypadku dzieją się cuda więc te 2km to średnio złapie optymalną temperaturę Dziekuje
  10. moj brat ma 3km do pracy i po zimie niechcialbys widziec co jest w silniku samo maslo z niedogrzania silnika i to raczej niwplywa za***iście na silnik :gwizdanie:
  11. wiem ze to nie w temacie ale ja jakbym mial 2km do roboty tobym wolal sie przejsc :gwizdanie:szkoda auta niszczy sie jak cholera a spacer dla zdrowia dobry
  12. zaczne od wywalenia kata kupie cos u gruchota a potem logi jak to nie pomorze to zajme sie pompa;)
  13. aaa myslalem ze omne chodzi
  14. dobra nie mecze juz tematu dziekuje chlopaki :>[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:56_________________________________________________ ten co mam ja, czylio ten z aukcji pasuje bo B5 i nawet kratki beda pasowały jedynie trzeba belke podciac. Piotrek98igo tez go ma w b5 masz intercooler w 1,6??? chyba, ze w profilu jeszcze nie zmieniłeś :wink4: cooo???jakie 1.6???jak byk pisze 1.9tdi
  15. troche mnie na forum nie bylo i jest co nadganiac ale dzieki za info[br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:51_________________________________________________ heheh dzieki za porade bo w sumie chodzilo mi czy jak kupie te z aukcji znaczy sie te wymiary to moge modzic je na aucie
  16. dziekuje [br]Dopisany: 20 Listopad 2011, 22:44_________________________________________________i to sa coolery ktore pasuja do b5?? wymiarami itd?
  17. sorki ze tak sie wbijam ale z czego ten cooler zajebiaszczy z alegro :gwizdanie: tia cos ty?? z jakiego auta?chyba ze to jakis uniwersalny??niewiem wiec pytam :gwizdanie:
  18. sorki ze tak sie wbijam ale z czego ten cooler zajebiaszczy
  19. nie no zartuje wiadomo ale jak go kupywalem to bylem z gostkiem co ma pojecie o silnikach i pracowal na warsztacie jeszcze wtedy i sprawdzal kompresje itp i mowil ze silnik jest ok;)
  20. z tego co piszesz to zmienie auto;D a na serio to zaczne od logow i wywale kata
  21. tak robil analize spalin i tak stwierdzil niewiem ile w tym prawdy ale chyba zaczne od logow
  22. niewiem czy to cos zmieni ale na stacji diagnostycznej gosc mi powiedzial ze katalizator ladnie pracuje
  23. rozrzad byl wlasnie tak wymieniany procz pmpy wtryskowej,pompka miala blokade kola.a powiedz mi czy pompe wtryskowa da sie sprawdzic na aucie??
  24. powiem tak pompa wtryskowa to tez mi po glowie chodzila,mozna ja sprawdzic bez wyciagania z auta??? kat wtrysku ok jak mi go ali ustawial to niebylo problemow
  25. witam a wiec opisze swoja przygode z chipsem.mam audi a4 b5 1.9tdi afn z 96r z przebiegiem 340tys ponoc ale jest to mozliwe ale nie w tym sens swojego afn podalem programowi u aligatora i wtedy zaczely sie jaja,po schamowaniu auta okazalo sie ze ma 112koni i 238nm,po programie na nie kopcacy wyszlo 123konie i 282nm ali stwierdzil ze najprawdopodobniej wtryski sa juz do wymiany :thumbdown:wiec wymienil wtryski na 216 :decayed:i znow program ktory wykazal 132konie i 302nm. :thumbdown:po rozmowie z nim stwierdzil ze cos go zamula tylko niewie co z mojej strony auto mialo wymieniony rozrzad wyczyszczony kolektor ssacy,,,,,,przed programem auto szlo jaK kazda jednostka 11o konna w afnie wedlug aliego turbina trzyma parametry..wiec panowie co jest grane auto na 10 000tys km spala od 0.6 do 0.8 litra oleju silnikowego kompresja jest ladna a cos jest nie tak pomozcie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.