Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
ogranicze cie zaraz do ruszania konczynami gornymi :bicz:sam widzialem na oczy schowki ori klimatyzowane w linkach typu montaz klimatyzacji recznej widac ori przewod do schowka i napewno niejest to rulka pcv!!!!!wiec nie pitol
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
jezuuu....jest poczytaj na forum to zobaczysz ze byly wersje z ori schowkiem!!!nawet w pierwszym chyba linku widac ten karbowany przewod ktory sie podlacza do schowka
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
te limki juz sam znalazlem lecz moje pytanie nie dotyczy jak dorezac klimatyzowany schowek lecz gdzie oryginalnie jest podlaczony ???????
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
wiem wiem czytalem to :tongue4:nawet jak ktos rezal taki schowek rurka pcv :gwizdanie:ja to tak samo podlaczylem i niejest to zbyt wydajne ;(stad wlasnie widzialem ten przewod w temacie montaz klimy ale skad on idzie bo gdzie go trza przymocowac to wiadomo dziura w schowku :rolleyes:ale sam fakt mnie interesuje skad on idzie w ktorym miejscu w zespole wentylacyjnem jest on pociagniety...
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
tez to przegladalem lecz niema typowej odpowiedzi gdzie on wchodzi niechodzi mi o schowek lecz skad on idzie ;(
-
[B5 AFN] Schowek klimatyzowany
:hi:witam mam pytanko gdzie oryginalnie jest podlaczony przewod idacy do schowka??w ktorym miejscu jest wpiety ?
-
Rezanie bixenonu
mam pytanko mial ktos spotkanie z panami wladzami z takimi lampkami???bo zwykle lampki soczewki dotej pory latwo bylo posciemniac z xenonami..a jak ktos zobaczy takie malowane moze byc ciezko
-
[B5 AJM] Problem z olejem 2 litry na 10000 ??Turbo po regeneracji
jak juz to gumki na zaworach predzej......bo to co zrozumialem to auto kopyci moca wiec pierscienie raczej odpadaja bo niemialby kompresji
-
[B6 AWX] Duże wątpliwości po zmianie softu
a gdzie chipowales??
-
[B5 AJM] Problem z olejem 2 litry na 10000 ??Turbo po regeneracji
a ja wroce do tematu wymienilem dzis ten zawor cisnieniowy na pokrywie zaworow i w moim roczniku czyli 1996r jest to czesc wymienna bez wiekszego problemu
-
[B5 AFN] Skrzypienie przy skręcaniu i uginaniu okolicy przedniego koła, Brak pomysłów
umnie byla to uszkodzona guma gornego wahacza woda wyplukala smar i zgrzypialo jak w starym zuku
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
no ladnie ladnie
-
[B5 AJM] Problem z olejem 2 litry na 10000 ??Turbo po regeneracji
do afn kolego dzis mi przyszla paczka wiec sprawdzilem i jest do afn
-
[B5 AJM] Problem z olejem 2 litry na 10000 ??Turbo po regeneracji
http://allegro.onet.pl/odolejacz-odmy-zawor-cisnienia-audi-seat-vw-ford-i1599065054.html
-
[B5 AJM] Problem z olejem 2 litry na 10000 ??Turbo po regeneracji
to dlaczego go mozna kupic osobno???
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
to pokaz fotki ciekaw jestem jak to wyglada
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
ale magik ale pomysl :tongue4:ciekawy [br]Dopisany: 08 Maj 2011, 22:04_________________________________________________ ale magik ale pomysl :tongue4:ciekawy tylko nurtuje mnie jedna sprawa jak on zmatowal powierzchnie pod farbe przeciez jak nie zmatowal to to bedzie odpryskiwac
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
ale jak on ta farbe tam wstrzykiwal??a jak zabezpieczyl szklo te przezroczyste??
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
:hi:dzieki kolego przynajmniej teraz juz wiem ze niemam zato sie brac dziekuje za informacje
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
kolego ja szukam dzielonych lamp czyli takich gdzie kierunki sa osobno myslalem ze napisalem to w dosc lopatologiczny sposob
-
[B5 AFN] Czyszczenie dolotu
ale dla swietego spokoju wolalem dac :)napewno nie zaszkodzi :>
-
[ALL B5] Malowanie dzielonych lamp
Witam chcialem zapytac czy ktos malowal na czarny marny mat lampy soczewkowe ale dzielone ?ja mam depo z osobnymi kierunkami i niewiem czy da sie je rozebrac tak zeby pomalowac wnetrze jak w lampach....moze ktos juz z tym cos dzialal??
-
[B5 AFN] Czyszczenie dolotu
uszczelka lepszej firmy placilem 19zl sruby wyczyscilem i polalem specjalnym klejem do gwintow i maly ma swieze powietrze
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
sprawdz zobaczymy kto ma racje i tyle
-
[B5 AFN] Trzęsie autem -co to może być?
ooo wlasnie to ten watek co tez czytalem i stad wogole pisalem otym