Treść opublikowana przez PiterA4
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Wreszcie jaks prawdziwy przebieg :> moja jest 96r i na ta chwile mam 315tys
-
[ALL B5] a4 tuning
szkoda ze usuneli coniektore komentarze OT
-
[ALL B5] a4 tuning
narcyz wiesz jakby ci to jedna osoba mowila to sie zgodze ale do tego zaczyna dolaczac cale forum
-
[ALL B5] Opony 225 na felgach 15 cali
dzieki :> bede polowal na 17
-
[ALL B5] Opony 225 na felgach 15 cali
dzieki koledzy jedna glupota mniej w glowie
-
[ALL B5] Opony 225 na felgach 15 cali
wlasnie fajnie jakby ktos sie jeszcze udzielil
-
[ALL B5] Opony 225 na felgach 15 cali
jedyne co znalazlem na temat na feldze to oznaczenie 7,5x15h2 wiec szeroka jest 7,5 a co do zmiany felgi to juz przebolalbym jakas 17 wolalbym te opony jak wyzej na 15 lub calkiem kupic jakies fajne 17ki
-
[ALL B5] Opony 225 na felgach 15 cali
teraz ci niepowiem ;( na ta chwile mam opone 205\60 i wlasnie jestem ciekaw jak to sie bedzie mialo
-
[ALL B5] Opony 225 na felgach 15 cali
witam ma pytanie czy ktorys z forumowiczow mial opony 225\60 R15 w swoim audi a4 b5 pytam bo chce takowe kupic i zastanawiam sie jakie sa opinie jazdy na taich szerokich oponkach na feldze alu 15 cali :gwizdanie: prosilbym o wypowiedz kogos kto na takim czyms jezdzil a nie bujanie w oblokach dziekuje
-
Spoty Katowice i okolice
panowie zycze wam i waszym bliskim wszystkiego dobrego zdrowia i bezawaryjnosci niuniek
-
[ALL B5] Przewody hamulcowe w oplocie
dzieki kolego alw widze ze tez masz te przewody w takim jakby kolnierzu tak sie pytam bo to co dotad widzialem np:w motorach jak i w autach to byly inne
-
[ALL B5] Przewody hamulcowe w oplocie
witam panowie :> czy ktos moze mi wiecej powiedziec o tym prodykcie http://allegro.onet.pl/przewody-hamulcowe-w-oplocie-audi-a4-1-9-tdi-i1335627378.html bo to co ja wiem przewody w oplocie wygladaly tak ze sprezyna byla na zewnatrz a te przewody wygladaja solidnie ale czy spelniaja swe zadanie
-
[ALL] Moja Biała Perełka
Niby to 1.9 TDI ale i tak bezawaryjności życzę????co przesto rozumiesz??
-
[ALL] Moja Biała Perełka
bialy kolor ma swoje plusy jak sie o niego dba to wyglada jak porcelanka fajne autko napewnoje obejrze w realu jak wpadniesz na katowickiego spota
-
[ALL B5] Lusterko od pasażera
kolego jak chodzi o wklad musisz szukac na alegro ja kupilem ostatnio uzywany za ok 40 zl i wlozylem do lusterka i jest git
-
[B5 ADP] Regeneracja Magłownicy okolice Tychów - Śląsk
ja polecam w katowicach na warszawskiej fakt drogo bo 700zl z galkami i jablkami ale dwa lata juz jestem po regeneracji i jest git
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
wiem ze roznia sie dlugoscia zauwarzalne ale mi sie poukrecaly majac ori moc a ty masz fiu fiu wiecej kogo widzialem z afn to mial grube wiec teraz to juz sam niewiem
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
wiec lepiej jakby dac te grubsze tymbardziej jak wiecej mocy jest pod maska zeby potem niebylo jaj
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
pytam bo to dziwne gdyz mialem cienkie i jedna mi sie ukrecila kupujac nowa gostek powiedzial ze to jest poloska z audi 80 b3 do afn jak mam ja jest podobno grubsza
-
[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50
somes powiedz mi te cienkie poloski to sa z automata czy manuala????
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
popadlem w zachwyt ojeju
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
dobra niebylo tematu widze ze masz moze pojecie ale w jednej firmir a reszta to
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
gabki do polerki sciernej to pomaranczowa a do polysku czarna niewiem jaka to granulacja itp
-
Naprawa luźnej klamki - wymiana sprężynki
mozna i tak albo sie trafi jakas inna naprawa w drzwiach czego nie zycze
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
witam kolego polerowalem samochod sam maszyna polerska pastami od lakiernika z tym ze niepowiem ci nazwy tych jedyne wskazowki to ze pasta scierna mieszalo sie z woda podczas polerki a pasta drugaczyli polusk normalnie na gabke na sucho teraz mam mazy na lakierze z gabki polerskiej widoczne pod slonce powiedz mi czego uzyc zeby to zeszlo bo lakier ma ladny polysk ale te mazy mnie wkurzaja za info dziekuje z gory :>