Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. ja tez bym sie zapisal najlepiej do aligatora :>
  2. widze tam stacje diagnostyczna lambda wiec chyba rozdzien
  3. bron boze nerwowy :gwizdanie:
  4. wyroslem z gierek dobra spadam spac
  5. bo na spocie jeszcze tak fajnego audi nie widzialem [br]Dopisany: 03 Lipiec 2011, 22:51_________________________________________________ I? i przec**j fura taaa mrogal ma kozak fure tez jara Cię kolor alu ?? ;o zobacz na zywo potem sam ocen bo tez z tego lalem ale z polaczeniu z reszta jek masakra
  6. tylko uwarzaj na ciuchy tapicerke itp.klej jest naprawde mocny schnie fakt po ok 2godz ale jak chwyci to na amen
  7. ten czarny ? tak w takiej tubie jak silikon
  8. mi odlazlo przy slupkach pomogl klej do szyb trzyma juz drugi rok
  9. I? i przec**j fura taaa mrogal ma kozak fure tez jak z nim pisalem to nie mieszka w wawie tylko tam byl ale naprawde sie prezentuje :gwizdanie:
  10. I? i przec**j fura
  11. ja niedawno wrocilem z wawy i widzialem tam klubowe autko mrogala
  12. :decayed:za***iście sie prezentuje
  13. mrogal byles dzisiaj w wawie na modlinskiej ok 18:00??? bylym pewny ze to ty odrazu zucila mi sie fura w oczy
  14. PiterA4 odpowiedział(a) na snajper75 temat w 1.9TDI
    poje... ja bym mu jeb... ja w zyciu bym nato nie pozwolil
  15. Dzieki panowie za spota choc szkoda ze mam nocki bo dluzej bym posiedzial nastepny moj spot to gdzies za 4 tyg :shocked:wyjezdzam ale duchem bede z wami
  16. super pomysl :notworthy:zastanawiam sie nad tym [br]Dopisany: 30 Maj 2011, 19:16_________________________________________________a jak wyglada sprawa zarowki gdzie kupic dwu wloknowa pomaranczowa?? chyba ze szkielko jest pomaranczowe w kierunkowskazie ??bo juz nie pamietam
  17. a jak wyglada sprawa oprawki zarowki trza pewnie cos powiercic itd
  18. moze napisz co ci sie z autkiem dzieje dokladnie to moze wtedy chlopaki ci pomoga
  19. Dziekuje koledzy napewno cos tam znajdziemy
  20. zapewne troszke kosztuja
  21. akurat maja aktualizacje ale poczekam :good:dziekuje kolego
  22. no raczej hid bo tez kasa nie grzeszy ;( a mozna proscic o jakas aukcje na wzor?bylbym wdzieczny
  23. witam panowie mam male pytanie i zapewne bylo tego na forum wpiz... i jeszcze troche ale kolega ma passata b6 troche wypasionego z silnikiem 1.9awx i pytal mnie sie jakie xenony ma kupic?znaczy sie chodzi o takie zeby mu jaja w komputerze nie powyskakiwaly i nic nie zaklocalo prosze o tresciwa porade bo niechce chlopowi zle doradzic bo jest spoko mimo ze ma VW
  24. dzieki kolego ogladalem ten watek mialem nadzieje ze ktos mial do czynienia z ori schowkiem w b5 ale nic

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.