Treść opublikowana przez PiterA4
-
Spoty Katowice i okolice
Kezor pytanko jak wgram zdjecie do tej stronki image cos tam to ktory z tych adresow jest prawidlowy bo ich tam jest wp***u :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki kezor :> nawet udalo sie
-
Spoty Katowice i okolice
dzieki kezor ale ja nawet niewiem jak to tam wrzucilem jestem jakby to nazwac kaczynskim wsrod komputerow
-
Spoty Katowice i okolice
W zime 17 ?
-
Spoty Katowice i okolice
Witam do wtorku niedaleko
-
[B5 AFN] BIAŁY AVANT 1.9 TDI 110ps (AFN)
Po pierwsze bo avant Po drugie silnik afn Ogolnie ladny ale wrzuc jakies lepsze fotki
-
Spoty Katowice i okolice
Witam panowie sorki ale ja poprostu jak slysze taki klimat to glupieje
-
Spoty Katowice i okolice
masz moj nr -> dzwoń Kanar był dzisiaj, nalełem mu pod korek panowie czzby macie na zbyciu jakas zupe po ciekawej cenie jestem jutro w robocie do 15, w sobote do 14
-
Spoty Katowice i okolice
Dziekowa za spota ramki i wogole dzieki za tydzien znow pomrozimy sie
-
Spoty Katowice i okolice
hmmm no jak do tego dasz laske w bikini lub bez :gwizdanie: ktora je zalozy to sie oplaca
-
Spoty Katowice i okolice
- Spoty Katowice i okolice
no no ramki ramki- Spoty Katowice i okolice
to dobrze- Spoty Katowice i okolice
Witam to ilu mniej wiecej nas bedzie na tym spocie- Spoty Katowice i okolice
zarlacz tepoglowy prawie jak moj kierownik- Spoty Katowice i okolice
jutro Ci będzie gorąco To grozba??- Spoty Katowice i okolice
heh dobra narazie uciekam bo sie goraco zrobilo- Spoty Katowice i okolice
na przelamanie lodow dobry temat [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 19:48_________________________________________________ Spasiba- Spoty Katowice i okolice
losz ja pierdziu niewiecie z jakim zbokiem macie do czynienia smarowac dupska panowie nadchodze :polew:- Spoty Katowice i okolice
spoko narazie go nima ale dzieki za info :>- Spoty Katowice i okolice
A jak z ramkami na tablice na spocie idzie kupic- Spoty Katowice i okolice
Witam witam ja zrobie wszystko co w mojej mocy i sie zjawie na spocie poraz pierwszy Jest na spocie jakies rozdziewiczanie- [B5 ADR] Oszukać przeznaczenie 4 i 1/4
Jaki z tego moral? nie dawaj babie auta :polew:- [B5 ADR] Oszukać przeznaczenie 4 i 1/4
i co teraz z furom robisz?? sprzedajesz czy naprawiasz? [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:19_________________________________________________aaaa to juz- [ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
no ja mam niby -20/30 AP springi i amor krótszy pod 1BE i u mnie z przodu ani z tyłu dwóch palców nie wsadzisz ciekawe hmmm :gwizdanie: ale jak naleje do pelna to luzik wyrownuje sie [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 14:59_________________________________________________ no ja mam niby -20/30 AP springi i amor krótszy pod 1BE i u mnie z przodu ani z tyłu dwóch palców nie wsadzisz Moze to sa +40 :polew: a ch.. wi i tak jest lepiej niz bylo przedtem ciekawe hmmm :gwizdanie: ale jak naleje do pelna to luzik wyrownuje sie [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 15:00_________________________________________________Ale zimowki sa 15tki i tez robia wizualny wiec moze jak wpuszcze tam cosik wiekszego to bedzie to leper wygladalo mam nadzieje - Spoty Katowice i okolice