Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. Kezor pytanko jak wgram zdjecie do tej stronki image cos tam to ktory z tych adresow jest prawidlowy bo ich tam jest wp***u :gwizdanie:
  2. dzieki kezor :> nawet udalo sie
  3. dzieki kezor ale ja nawet niewiem jak to tam wrzucilem jestem jakby to nazwac kaczynskim wsrod komputerow
  4. W zime 17 ?
  5. Witam do wtorku niedaleko
  6. Po pierwsze bo avant Po drugie silnik afn Ogolnie ladny ale wrzuc jakies lepsze fotki
  7. Witam panowie sorki ale ja poprostu jak slysze taki klimat to glupieje
  8. masz moj nr -> dzwoń Kanar był dzisiaj, nalełem mu pod korek panowie czzby macie na zbyciu jakas zupe po ciekawej cenie jestem jutro w robocie do 15, w sobote do 14
  9. Dziekowa za spota ramki i wogole dzieki za tydzien znow pomrozimy sie
  10. hmmm no jak do tego dasz laske w bikini lub bez :gwizdanie: ktora je zalozy to sie oplaca
  11. no no ramki ramki
  12. to dobrze
  13. Witam to ilu mniej wiecej nas bedzie na tym spocie
  14. zarlacz tepoglowy prawie jak moj kierownik
  15. jutro Ci będzie gorąco To grozba??
  16. heh dobra narazie uciekam bo sie goraco zrobilo
  17. na przelamanie lodow dobry temat [br]Dopisany: 15 Luty 2010, 19:48_________________________________________________ Spasiba
  18. losz ja pierdziu niewiecie z jakim zbokiem macie do czynienia smarowac dupska panowie nadchodze :polew:
  19. spoko narazie go nima ale dzieki za info :>
  20. A jak z ramkami na tablice na spocie idzie kupic
  21. Witam witam ja zrobie wszystko co w mojej mocy i sie zjawie na spocie poraz pierwszy Jest na spocie jakies rozdziewiczanie
  22. Jaki z tego moral? nie dawaj babie auta :polew:
  23. i co teraz z furom robisz?? sprzedajesz czy naprawiasz? [br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:19_________________________________________________aaaa to juz
  24. no ja mam niby -20/30 AP springi i amor krótszy pod 1BE i u mnie z przodu ani z tyłu dwóch palców nie wsadzisz ciekawe hmmm :gwizdanie: ale jak naleje do pelna to luzik wyrownuje sie [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 14:59_________________________________________________ no ja mam niby -20/30 AP springi i amor krótszy pod 1BE i u mnie z przodu ani z tyłu dwóch palców nie wsadzisz Moze to sa +40 :polew: a ch.. wi i tak jest lepiej niz bylo przedtem ciekawe hmmm :gwizdanie: ale jak naleje do pelna to luzik wyrownuje sie [br]Dopisany: 10 Luty 2010, 15:00_________________________________________________Ale zimowki sa 15tki i tez robia wizualny wiec moze jak wpuszcze tam cosik wiekszego to bedzie to leper wygladalo mam nadzieje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.