Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Oszukać przeznaczenie 4 i 1/4


mireko

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zdążyłem pochwalić się całym autem.Jutro zarzucę fotki po spotkaniu mojej niuni z MTZ-em i jego bronami...Widok przerażający...Rozcięty cały bok.Żona prowadziła,a gościu jechał na jezdni 5-metrowej z bronami o szerokości 3.5 metra.Tak stwierdziła Policja.

PS>Czekając na policję traktorzysta omijał nas,a na "3" gościu Volvem wyprzedzał tego traktorzystę i słychać było tylko gruchot terkoczącej opony Ursusa o zderzak osobówki.Nawet gościu nie zwolnił. :tongue4:

Mało tego...

Kumpel z pracy który mnie przywiózł BMW na miejsce zdarzenia po godz. od powrotu z feralnego miejsca dostał strzała od B4 Avant na parkingu...

Całe drzwi pocharatane...

Dzień pełen wrażeń... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wooow :blink: W A4 wymień błotnik a z resztą lakiernik z migomatem sobie poradzi. Jak chłop nie miał polisy OC na traktor to będzie problem ale jak jest polisa to policzą Ci wszystkie elementy do wymiany i zrobi się z tego niezła sumka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mowilem nie zadzieraj z Freddim Kruegerem :>

Nie no nie jest tragicznie, wswzystko do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@#$%^& bym tego traktorzystę, niektórym to naprawdę wyobraźnia się wyłącza... Tak jak z robotnikiem pracującym na środku drogi (remont), baran wrzucił mi łopatę pod koła, na szczęście na huku się skończyło... Polskie realia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do dobrego warsztatu blacharsko-lakierniczego i popytaj za ile i jak on by to zrobił. Najlepiej odwiedzić min. dwa warsztaty żebyś wiedział jak to się ma do wyceny z PZU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź do dobrego warsztatu blacharsko-lakierniczego i popytaj za ile i jak on by to zrobił. Najlepiej odwiedzić min. dwa warsztaty żebyś wiedział jak to się ma do wyceny z PZU.

No chyba nie będzie tego łatał.. :blink::decayed: Tylko wymiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwoje drzwi do odratowania :naughty: Śladu by nie było :tongue4:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 19:17_________________________________________________Ojciec w B4 miał tak rozcięte jedne drzwi i dało się zrobić. Kupujący był zadowolony :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu odebrałem ją od blacharza.Naprawa odbyła się bezgotówkowo (inaczej nie dało rady).Ogólnie jestem zadowolony z naprawy.Wymieniono błotnik przód+dwoje drzwi.Zderzak zostawili,bo podobno zamienniki nie bardzo pasują,a ori trochę się ceni. :wink4:

Jak trochę się ociepli,to będą inwestycje w niunię.Dziś kończę zakładać podłokietnik z Biedrony. :naughty:

8oaZr.jpg

8osrr.jpg

qPS4i.jpg

qQ8xi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zdążyłem pochwalić się całym autem.Jutro zarzucę fotki po spotkaniu mojej niuni z MTZ-em i jego bronami...Widok przerażający...Rozcięty cały bok.Żona prowadziła,a gościu jechał na jezdni 5-metrowej z bronami o szerokości 3.5 metra.Tak stwierdziła Policja.

PS>Czekając na policję traktorzysta omijał nas,a na "3" gościu Volvem wyprzedzał tego traktorzystę i słychać było tylko gruchot terkoczącej opony Ursusa o zderzak osobówki.Nawet gościu nie zwolnił. :tongue4:

Mało tego...

Kumpel z pracy który mnie przywiózł BMW na miejsce zdarzenia po godz. od powrotu z feralnego miejsca dostał strzała od B4 Avant na parkingu...

Całe drzwi pocharatane...

Dzień pełen wrażeń... :kox:

i co teraz z furom robisz?? sprzedajesz czy naprawiasz? :mysli:[br]Dopisany: 13 Luty 2010, 13:19_________________________________________________aaaa to juz :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne kołpaki :good::decayed:

czy to jest seryjne zawieszenie ? bo troche wygląda jak na rajd Paryż-Dakar :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wygląda jak funkiel nówka nie śmigana :kox::decayed:

keżor faktycznie zawias robi wrażenie :naughty:

A tak na serio obniż ją troszkę, nie mówię tu o jakiejś glebie -60 ale przynajmniej o te -30 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...