Treść opublikowana przez PiterA4
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
no i widzicie jednemu sie podoba drugiemu nie hehehe
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
listwy usuniete znaczki z grila rowniez wiec spoko gorolskie ziomki :polew:reszta z czasem bo zima i piz*zi nara szkarlotniki [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 22:59_________________________________________________Spryski spryski nie zaslepki heheheh [br]Dopisany: 26 Październik 2009, 23:00_________________________________________________wkrutce dodam nowe fotki tego co naprawilem czyli:zdjolem chrom z alegro pomalowalem gril usunolem znaczki s line :naughty:i pare pierdolek typu obszycie tapicerki alkantra oswietlenie podlogi i lampki w drzwiach :>
-
[B5 AFN] Audik Armiego - koniec przygody - SPRZEDANE
ee tal ledy to tylko te co sa orginalnie w autach a nie nasladowanie jak malpy
-
[B5 ARG] Zmiana zawieszenia
a dlaczego chcesz zmienic zawieszenie?????
-
[B5 AFN] Avancik... Sprzedany !! :)
ile ile kolego za fele :gwizdanie:
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
no panowie postwcie sie nademna
-
[B5 AVG] Avant by A-rek - nowy sezon, nowe zmiany....
Niechcesz opylic felg? autko gitara
-
[ALL B5] Podrygiwanie koła przy skręcaniu
hmmm sam jestem ciekaw bo mi sie to dzieje czesciej jak jest zimno
-
[B5 AHL] Wysokość sprężyn
A czy m sie rozni 1ba od 1be koledzy
-
[ALL B5] Podrygiwanie koła przy skręcaniu
kolego ja mam chyba to samo ;( jak skrece kirownica to podskakuje jakby kolo lub cos pieron wiiii co to jest
-
[B5 AFN] 1.9 TDI Avant
pogratulowac nadwozia i silnika i podoba mi sie twoje podejscie najpierw rozrzad tak jak i ja pierwsze co zrobilem to rozrzad nahwazniejsze powodzenia w modach
-
[B6 AVF] A4 B6 - julo23, czyli przesiadka z A3 na A4
Sliczna :> mnie tez przeraza fakt zimowek
-
[B5 AHL] moje skromne 1.6
Gratulacje ladna a4 i zadbany lakierek a silnik fajny nie nazekaj
-
[ALL B5] Avant A4 V6 ALF, nowe kolka na zime str.3!!!
normalnie mucha nie siada gratulacje Ps;fajnie by wygladala jeszcze lotka na tylnej klapie
-
Audi A4 1,9Tdi Quattro Czarna !!!
troche duzo roboty jak na poczatek hmm autko dosc ladne pozdrawiam
-
[B6 AWX] Moja czarnulka.. pierwsza faza:)
no kolego ja bym juz skonczyl na modach bo autko super ale kto jak kto czyli wlasciciel wie co w jego furze piszczy
-
[B5 AFN] Moja A4
Fajna bracie i avant powodzenia w modach :>
-
[ALL B5] A4 by HAWAJ- dalej do przodu i końca nie widać :DD
Fajny plug :polew:
-
[ALL B5] OOOO A4 Nowka
Ladna ladna i 110 ps i czrna
-
[audi a4 b5] czarna w sedanie AUDICZKA :) NOWY LICZNIK :)
slicny ale te cb ochydnie zamontowane
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
a dlaczego byl remont robiony silnika
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
pokrowce masakra plany ambitne i ze smakiem ale idz w ich kierunku a nie tak jak z tymi pokrowcami
-
[B5 AFN] Moja bryczka
Spoko autko tylko tak jakos te progi niepasuja troche
-
[B5 ARG] 1,8 125 km czrna perełka :D
Ladna ladna kolego no i avant
-
[B5 AJG] Adam moje Audi
rozbrajajacy opis fotki fotki kolego