Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PiterA4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PiterA4

  1. To po chu... coniektorzy wydaja majatek na nowy gwint?? :polew:
  2. Ladny i zacny silniczek
  3. ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest a co amory maja wspolnego z zawiasem one amortyzuja anie jak sprezyny okreslaja wysokosc zawiechy!! to jest -40 ?? :shocked: jakie masz tam amory? ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest to jest -40 ?? :shocked: jakie masz tam amory?
  4. ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest
  5. dzieki u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada jak mozesz skukaj na mojej furce makabra Mnie tez sie ulozylo a i tak jest tyl wyzej u mnie nadal tyl nizej ale spoko wyglada :gwizdanie:
  6. :polew:to jeszcze szczeniackie chwyty :gwizdanie: ale jak zrobi sie cieplej wyp.... z tym znaczkiem :>
  7. dzieki u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada Mnie tez sie ulozylo a i tak jest tyl wyzej
  8. Kwestia gustu i tyle wolalem tak nizeli kupic ten tuningowy z alegro [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 10:14_________________________________________________No i jak obiecalem sprezynki zamontowane i jeszcze pare pierdolek wyrezalem No i tak bylo przed wymiana springow zawias 1ba http://img706.imageshack.us/img706/9605/au2m.jpg A tak juz po wymianie na -40 MTS Tech..... http://img682.imageshack.us/img682/1834/au5p.jpg http://img717.imageshack.us/img717/5464/au6.jpg http://img4.imageshack.us/img4/7607/au7.jpg I taki ladny zestawik zostal zamontowany http://img11.imageshack.us/img11/9209/au1d.jpg Wskaznik doladowania ktory pokazywalem wczesniej lecz teraz w lepszym swietle http://img688.imageshack.us/img688/2087/au3p.jpg Wywalilem polpielniczke i zapalniczke i mam nowe miejsce na portfel http://img716.imageshack.us/img716/4392/au4.jpg I zapalniczke wkomponowalem w miejsce na kubki http://img59.imageshack.us/img59/3153/dsc08747.jpg No narazie wsio mam nadzieje ze sie spodoba bo mi tak
  9. fajna furka :> ja mam ta same zawieche i tyl stoi mi wyzej niz tobie a tez mialem 1b :mysli:a
  10. PiterA4 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Zajebioza stary oby trzymal sie kupy tak jak wyglada :gwizdanie: :>
  11. pod ta kanizelka pewnie krater jak w minesocie i naprawde usmialem sie z tej konwersacji
  12. Wiem wiem chlopaki zartuje moj klekocik mo ok 300tys i jest opcja ze tak moze byc nigdy niewiadomo ja zrobilem przez niecale 2lata 50tys a to w sumie same wycieczki
  13. zaje... poczatek :gwizdanie:opisales auto chocbe przedstawiciel handlowy
  14. Ciekawe ktore w jej karieze :polew:
  15. jezeli zrobisz tak jak piszesz to bedzie super zajebiaszczy silniczek
  16. Ja mam to samo tylko ze w b5 okazalo sie ze to lozyska tylnych kol maja luz
  17. :>ladna bedzie ciekawie z ta gleba wygladac
  18. Ladny naprawde i kolorek i avant brakuje tylko gleby lampek i halogenow
  19. dobre ,iejsce na cb :> ja tez tam mam
  20. PiterA4 odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    Super autko i mody z gestem bez przesady a powiedz kolego gdzie i za ile kupiles ta obudowe fltra powietrza??????
  21. ciesze sie no ze wskaznikiem bylo troche roboty ale udalo sie i jest
  22. heheheh dokladnie ja tez zamierzam w 17 zainwestowac i niechcialem alroada cy cus

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.