Treść opublikowana przez PiterA4
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
To po chu... coniektorzy wydaja majatek na nowy gwint?? :polew:
-
[B5 AEB] Taka nowa granatowo kolorowa~ 40/40
Ladny i zacny silniczek
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
Czyli cos w rodzaju gwintu???
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
Sztycy??
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest a co amory maja wspolnego z zawiasem one amortyzuja anie jak sprezyny okreslaja wysokosc zawiechy!! to jest -40 ?? :shocked: jakie masz tam amory? ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest to jest -40 ?? :shocked: jakie masz tam amory?
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
ale ciekawe jest to ze jak bak do pelna to jest
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
dzieki u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada jak mozesz skukaj na mojej furce makabra Mnie tez sie ulozylo a i tak jest tyl wyzej u mnie nadal tyl nizej ale spoko wyglada :gwizdanie:
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
:polew:to jeszcze szczeniackie chwyty :gwizdanie: ale jak zrobi sie cieplej wyp.... z tym znaczkiem :>
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
dzieki u mnie przed MTS'em bylo 1BA ale juz zawieszka ladnie sie ulozyla i spoko wyglada Mnie tez sie ulozylo a i tak jest tyl wyzej
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
Kwestia gustu i tyle wolalem tak nizeli kupic ten tuningowy z alegro [br]Dopisany: 30 Styczeń 2010, 10:14_________________________________________________No i jak obiecalem sprezynki zamontowane i jeszcze pare pierdolek wyrezalem No i tak bylo przed wymiana springow zawias 1ba http://img706.imageshack.us/img706/9605/au2m.jpg A tak juz po wymianie na -40 MTS Tech..... http://img682.imageshack.us/img682/1834/au5p.jpg http://img717.imageshack.us/img717/5464/au6.jpg http://img4.imageshack.us/img4/7607/au7.jpg I taki ladny zestawik zostal zamontowany http://img11.imageshack.us/img11/9209/au1d.jpg Wskaznik doladowania ktory pokazywalem wczesniej lecz teraz w lepszym swietle http://img688.imageshack.us/img688/2087/au3p.jpg Wywalilem polpielniczke i zapalniczke i mam nowe miejsce na portfel http://img716.imageshack.us/img716/4392/au4.jpg I zapalniczke wkomponowalem w miejsce na kubki http://img59.imageshack.us/img59/3153/dsc08747.jpg No narazie wsio mam nadzieje ze sie spodoba bo mi tak
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
fajna furka :> ja mam ta same zawieche i tyl stoi mi wyzej niz tobie a tez mialem 1b :mysli:a
-
[B5 AKN] mała czarna
Zajebioza stary oby trzymal sie kupy tak jak wyglada :gwizdanie: :>
-
Audi A4 98r 1.9 TDI ;)
pod ta kanizelka pewnie krater jak w minesocie i naprawde usmialem sie z tej konwersacji
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Wiem wiem chlopaki zartuje moj klekocik mo ok 300tys i jest opcja ze tak moze byc nigdy niewiadomo ja zrobilem przez niecale 2lata 50tys a to w sumie same wycieczki
-
[B5 AFN] moje audi
zaje... poczatek :gwizdanie:opisales auto chocbe przedstawiciel handlowy
-
[B5 ADR] Moja żabka :D Nowe zdjęcia na 4 stronie + 200 tyś...
Ciekawe ktore w jej karieze :polew:
-
[ALL B5] Moja V-ka...
jezeli zrobisz tak jak piszesz to bedzie super zajebiaszczy silniczek
-
[ALL B7] AVANT - stukanie w tylnej cześci nadwozia ,coś jak niedomknięta klapa-pomocy
Ja mam to samo tylko ze w b5 okazalo sie ze to lozyska tylnych kol maja luz
-
[B5 ADR] Moja A4-ka
:>ladna bedzie ciekawie z ta gleba wygladac
-
[B5 AFN]Czarna Perła
Ladny naprawde i kolorek i avant brakuje tylko gleby lampek i halogenow
-
[B5 APU] A4 B5 1.8T 1999/2000 by wojci
dobre ,iejsce na cb :> ja tez tam mam
-
[B5 1Z] A4 TDi
Super autko i mody z gestem bez przesady a powiedz kolego gdzie i za ile kupiles ta obudowe fltra powietrza??????
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
- [ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
ciesze sie no ze wskaznikiem bylo troche roboty ale udalo sie i jest- [ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
heheheh dokladnie ja tez zamierzam w 17 zainwestowac i niechcialem alroada cy cus - [ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)