Treść opublikowana przez PiterA4
-
[B5 AEB] [Warszawa] Moja A4
ale dziwne ze niemasz chyba wszystkie mialy
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
No wcześniej miałem okazję pomykać almerką z klimą, i nie odczuwałem jakoś jej działania na krótkich trasach miejskich gdzie jechałem np 3 km, stawiałem auto na słońcu, potem znowu 3 km i tak cały czas . Na trasie nie zaprzeczę - bajka . Ja nie odpalam auta na takie 3km Znaczek taki już niestety był, nie będę odrywał bo może jakiś virusik kiedyś zagości.
-
[B5 AHU] Sambabraun perleffekt - idą skromne mody.
Po pierwsze usun ten znaczek z 110konnej wersji jak masz 90kuni pozatym klima i w miescie i na trasie ten sam bajer wiec nietlumacz sobie tego jakims tekstem bo auto fajne i zadbane powodzenia w uzytkowaniu
-
[B5 AMX] A4 2,8Q
ja mialem na mysli jego umiejscowienie cb zajebioza bo sam mam i bez niego to ch... nie jazda
-
[B5 AMX] A4 2,8Q
Fajny bo avant :naughty:i zajebioza z zawiechom ale te cb
-
[ALL B5] Kasowanie przyciskami serwisu "SERVICE ........ km"
ahaaaaaaaaaaaaaaaaa
-
[All B5] Audi A4 TV DVD 2 din 7" fele 16" tarcze wentylowane
I nawet parkujesz jak rodowity warszawiak ale autko spokotak jak koledzy gadaja gleba i bedzie git
-
[ALL B5] Kasowanie przyciskami serwisu "SERVICE ........ km"
fajne info kolego a powiedz mi czy niewiesz czasem czy w 1996r tez tak moze
-
[ALL B5] Parówa
okazja udalo ci sie fajne fele i opony
-
[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
heheheh troche daleko mieszkasz ;(
-
[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
kurde duzo dalbym za takiego znajomego heheheh
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
niestety niemam ale zrob sobie probke wtedy zobaczysz czy przesiaka mi alcantry nie przesiaklo
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
dokladnie wtedy jest mieksze pod spodem i jest o wiele mniej roboty bo pod ori materialem jest gabka i trudno ja usunac
-
[B5 ADR] Dibo's Rieger RS4 on 19 inch BBS LM
kolego ja obklejalem alcantra swoje boczki i kleilem zwyklym butapremem i juz spory czas mi trzyma bez problemu
-
[B5 AEB] 1.8T 1be DEPO + hid nowe laczki 225/45/17 1be
ogolnie ci powiem ze auto z wloch to juz porazka jak w dodatku klar ci zlazi to wynik tego ze auto bylo na odp....l robione na sprzedaz i te 70 tys km dodaj sobie jeszcze z 300-400tys :gwizdanie: bajki jak niewiem :polew:ale pozatym spox fajny kolor
-
[B5 AKN] [1999 ROK PO LIFCIE] NOWE FOTY!
fajny fajny i avant czekamy na dalsze fotki
-
[B5 AAH] MOJA PIERWSZA A4:)))))
fajna taksowka bo w takim kolorze sa auto w coniekturych krajach a pozatym spoko poza milionowym przebiegu zapewne
-
[B5 AEB] A4 1.8T Achat-Grey by Andréz [Nowe zimowki 18"...]
gitara autko i fajny malutki garaz masz nawet autobus sie miesci
-
[Inne] Troszkę klasyki - B2 quattro
k**wa chlopie niejeden by zalamal rece i olal takie cacko :wallbash:klasyk piekny gratuluje i zazdroszcze
-
[B5 AWT] Moja Black A4 1.8T 150 KM
fajne audi kolego ale ta alfa niepsuj tego forum
-
[ALL B5] 1.9 tdI 110ps avant:)wszystko na 2i3stronie;)
wpadne wpadne pooslepiac innych [br]Dopisany: 27 Październik 2009, 22:20_________________________________________________http://img11.imageshack.us/img11/8346/pic0245l.jpg http://img5.imageshack.us/img5/6390/pic0243.jpg http://img693.imageshack.us/img693/3589/pic0242.jpg http://img11.imageshack.us/img11/9397/pic0239g.jpg http://img5.imageshack.us/img5/1341/pic0244k.jpg http://img683.imageshack.us/img683/9526/pic0236.jpg http://img140.imageshack.us/i/pic0237.jpg/ http://img689.imageshack.us/img689/6834/pic0238.jpg http://img691.imageshack.us/img691/6631/pic0241.jpg http://img683.imageshack.us/img683/8249/pic0240.jpg A wiec koledzy tak jak obiecywalem dalem fotki nowosci a wiec zmienilem tapicerke na alcantre wraz z dwoma podlokietnikami masakra wp***u roboty jak juz sciaglem tapicerke to dodalem lampki do drzwi oraz oswietlenie nog ladny efekt pozniej pomalowalem gryl na czarny mam i usunolem znaczek z grila s-line oraz nabylem daszek na tylna klape oraz trafilo mi sie za psie pieniadze na alegro podstawka pod tel ori i to co najbardziej mnie bolaly znaczy sie wgniecena po zeszlorocznym gradobiciu ;( ale byl taki jeden co to pochytal bez lakierowania i jest git nowka sztuka hehehe wiec koledzy i jak????
-
[B5 AFN] Dark Blue AFN AVANT by Rafaell
ladna taka jak moja a co do tej awaryjnosci to kwestia tego jaki szjs zamienny kupujecie i jak jezdzicie autko malinka oby tak dalej pozdrawiam :>
-
[ALL B5] Audi A4 by Elber ;)
fajnie fajnie ale zrob cos z tym siedzeniem
-
[B5 ABC] Jak zlikwidować wgniecenia na karoserii ?
koledzy ja mam ziomka ale w tychah zrobil mi cale auto po gradobiciu nic nie widac jak cosik to podam numer na pw
-
[B5 AFN] Czym przykleić blachę - poważny problem!!!!
Kolego teoretycznie wiem oco chodzi sproboj klejem do szyb ten klej jest bardzo mocny,przyklej to do baku i docisnij czyms na ok 2godz powinno byc oki