Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Góral.tz

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Góral.tz

  1. toż nawet mu silnika nie pozwoliłem odpalić :decayed: ---------- Post dopisany 13-12-2012 at 15:00 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2012 at 18:41 ----------
  2. w b5 nie ma modułu komfortu ---------- Post dopisany at 14:58 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- do kompa ci sie woda nie dostaje?
  3. wszystko musisz mieć w nogach kierowcy, pozostaje miernik próbówka i znajdziesz
  4. :hi: też mnie to wkurw.......ło
  5. no kufa po prostu czułem jak to zapier...... dala musisz kiedyś spróbować ---------- Post dopisany 12-12-2012 at 01:12 ---------- Poprzedni post napisany 11-12-2012 at 22:57 ---------- pijecie co??????? ---------- Post dopisany at 02:12 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ---------- :decayed:
  6. człowiek wierz mi dziś nawet go widziałem, dużo nie gadał ale nawet pozwolił mi posiedzieć na tylnym siedzeniu w rs4 :kox:
  7. byłem byłem ale ja wiesz obowiązki mam :decayed: musiałem wracać
  8. a no tak nie doczytałem a sterownik twój był ok tylko trzeba go było przywrócić no ale tak czy siak ważne że jest ok Pozdrawiam
  9. hehehehehe:polew:
  10. poduszkę airbag restsrterem zrobi się przerabiane u norbiego ---------- Post dopisany 11-12-2012 at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany 10-12-2012 at 19:21 ---------- jak jesteś gdzieś z okolic warszawy to podjedź zrobię ci ten błąd a jak nie to 20 będę na trasie warszawa-zakopane
  11. hehehehe SUZUKI VITARA zagościła ostatnio troszkę po górkach trzeba pojeździć, pomieszać w błocie
  12. tylko wtedy gdy maty nie posiadają termicznych wyłączników bo jeśli tak owe są to żaden problem
  13. czyli najwyraźniej grzeją cały czas, po wyłączeniu i załączeniu zapłonu napiecia brak do momentu włączenia ogrzewania tylnej szyby?
  14. przyjedź wymienisz mi filtr kabinowy bo ja nawet nie wiem jak on wygląda
  15. taka opcja jest możliwa do wykonania na tzw przekaźniku z podtrzymaniem np do momentu wyłączenia zapłonu ale wątpię żebyś takie coś rezał masz ori instalkę?
  16. nie jedź na żadnego spota auto sobie zbrudzisz
  17. :hi: i miłego weekendu
  18. nie przyjechał bo się boi jeździć
  19. Buba kobita was z domu wyrzuciła czy jak ?? :grin:
  20. Grzesiek nie staraj się tego zrozumieć po prostu zamontuj webasto
  21. pier....dolenie o szopenie, pamiętaj że najlepiej kradnie się legalnie, zobacz jakie mandaty od 20-500 kto o tym będzie decydował?? a niby jak odpalenie auta ma ci ułatwić odśnieżenie to możesz odpalić, ale jak odejdziesz się odlać w krzaki i silnika nie zgasisz mandat, a co z korkami jak 100 metrów pokonujesz 20 minut ?? oni niech lepiej tirów przypilnują żeby im z plandek grudy lodu na auta nie spadały
  22. musiałeś coś pomylić pamiętaj od jednej maty jeden kabel do plusa jeden do masy i tak samo od drugiej reszta nie ma znaczenia
  23. Góral miałbyc tysiak i już są dwa? a idz w uj im więcej czytam i chodze to i 2 zaczyna być mało szok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.