Treść opublikowana przez leniwiec
-
Ustawienie kąta wtrysku - TDI na pompie wtryskowej (VP)
A ja Was zaskocze A ja u siebie w BS kod 000 w polu 2 mam 241 Masakra jakaś. Fakt jest taki ze termostat mam do wymiany bo pokazuje 79,2. Ale czy taka roznica moze być spowodowana czymś innym ? Autko pali na dotyk nawet teraz o 5 rano, ładnie sie zbiera, nie dymi nie trzęsie itp. Po przeczytaniu wielu postów wywnioskowałem że karzdy ma nie wielką odchyłke w porównaniu z moją. Apokalipsa jakaś
-
[ALL] Brak możliwości zrzucenia koła mimo odkręconych śrub
dziś podniosłem autko. i zaczełem butować ją od wewnątrz i pojawiły sie małe luzy na kole góra dół . Tak też myśle czy aby nie zostawić tego specą, czyli podjechać do wulkanizatora w celu ich wyważenia :gwizdanie: Wtedy niech to oni sie martwią. Jak myślicie ??
-
[ALL] Brak możliwości zrzucenia koła mimo odkręconych śrub
Nie wiem jak to nazwać zapieczenie, zassanie ?? Po sprowadzeniu auta zamierzałem zdiąc przednią felge w celu sprawdzenia tarcz i klocków, lecz nie moge jej zdiąć. Odkręciłem śróby, po ręcznej mordędze próbowałem z wyczuciem uderzć po oponie i ani drgnie aby zejść. Macie jakieś pomysły?? Czy ktoś już tak miał Może jest jakiś patent ??
-
[ALL B5] Niejasności co do typu silnika
foto dam jutro Numery nadwozia mam takie same pod maską i koło koła zapasowego. Raczej nie ma wstawianej ćwiartki bo lakier we wszystkich miejscach jest orginalny. Niop dzifny przypadek
-
[ALL B5] Niejasności co do typu silnika
pod maską mam czarną tabliczke w której zapisane jest Chassis - numer nadwozia Type - 8D-1Z i inne pierdoły
-
[ALL B5] Niejasności co do typu silnika
Witam Nie wiedziałem gdzie to pytanie umieścić wiec pytam tutaj. Pod maską na tabliczce z numerem nadwozia jest rubryczka Type i napisane jest 1Z, natomiast w bagażniku przy kole zapasowym także jest naklejka na której zapisany jest nr nadwozia, tylko tu widnieje Type AHU !!!!!!! Czy mieliscie lub spodkaliście sie juz z czymś takim ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny