Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pesieka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pesieka

  1. Nie dawała mi spokoju myśl dlaczego wskakuje błąd przy 60ciu paru stopniach Wiec mówię że nie może to być sprawa mechaniczna tylko elektroniki. I mnie tknelo że wymienialem zbiorniczek płynu i okazało się że wtyczka była źle dociśnieta w gniazdo zbiornika przez co była przerwa w pomiarze temperatury. Po wcisnieciu wtyczki problem się rozwiązał [emoji4] Jak to mówią: najciemniej pod latarnią [emoji1] Wysłane z Samsung oraz Tapatalka
  2. Nie pamietam jakie ogrniczenie temperatury na termostacie. W każdym bądź razie przez 8 miesięcy bylo ok i sie zesr**ło Wysłane z Samsung oraz Tapatalka
  3. Panowie, Na fisie jest info w kolorze czerwonym. Na zdjeciu tylko tak wyszło w innym odcieniu. Wysłane z Samsung oraz Tapatalka
  4. zrobiłem pomiary dzisiaj wieczorem na chłodniejszym silniku i w modułach 01 i 17 były różnice temperatur 10 stopni a info że jest za gorący wyskoczyło przy 70 na zdjęciach screeny przy wyższej tem 82
  5. masz na myśli auto scan czy coś innego ? auto scan robiłem i nic nie wyskoczyło
  6. Witam ponownie I nic. Jest bez zmian. Wyczyściłem i umyłem chłodnice. Wentylatory działają obydwa. Wymieniłem czujnik temperatury G62. Dolałem trochę jeszcze płynu ponieważ na check'u pokazywał komunikat na VCDS pokazuje to Dodatkowo mam takie obserwacje - kiedy jadę rano do pracy 15 stopni na zewnątrz komunikat błędu się nie pojawia. Kiedy wracam przy temp zew 25 stopni samochód sie dogrzewa do 90 stopni i pojawia się błąd też miałem dwa razy taką sytuację że gdy rozgrzany samochód postoi godzinę a potem go odpalam to zegar pokazuje 65 stopnni wywala błąd Nie mam więcej pomysłów. Czy to może być termostat?
  7. Ok. Myślę że przy okazji wyczyszczę też chłodnice i sprawdzę czy działa ten drugi wentylator. Dzięki.
  8. Pewnie bym tak jeździł gdyby nie pokazywało komunikatu na FIS że jest za wysoka temp. Jednak mnie to wkurza i chce to zrobić. Na kompie pokazuje podczas jazdy 97 stopni. Wentylator na sprzęgle wiskozowym na pewno pracuje od razu po załączeniu silnika drugiego jeszcze nie sprawdzałem ale czy on też powinien działać dla układu chłodzenia. Czy nie jest on od chłodnicy klimatyzacji? Chłodnica jest ok. Jest tam mały syf ale wydaje mi się że tragedii nie ma - raczej do przyjęcia.
  9. Ogrzewanie działa bez problemu. W zbiorniczku jak jest zimny to nie przelewa a jak gorący to przelewa również po dodaniu gazu widać że więcej przepływa płynu. Nie wiem cz to normalne ale jeden wentylator od chłodnicy załącza się od razu na zimnym jeszcze nie zwróciłem uwagi na drugi czy się załącza na zagrzanym układzie. Na kompie nie pokazuje błędów. Co masz na myśli przerwa w obwodzie - zły sygnał? Nie uważasz że to może być termostat? Że nie otwiera się do końca przez co większa część zostaje w układzie zamkniętym i pokazuje na fisie i zegarze minimalnie większą temperaturę? Sprawdzę jeszcze czujnik temp tj kupię i wymienię.
  10. Oczywiście. Wszystko wymieniałem po kolei jak należy. Zbyt dużo dłubania żeby coś omijać. Termostat też wymieniłem. Szkur..a że też nie mieli gdzie go umieścić. Chyba nic nie wymyśle. Będę musiał zwalać cały rozrząd żeby wymienić termostat i przy okazji sprawdzić pompę jak pisałeś bo co innego ? Wentylator działa, czujnik raczej też poprawnie.
  11. Płyn jest ładny bez niepokojacych znaków. Stan płynu w zbiorniku pomiędzy min a max .Czy wentylator od klimy powinien działać przy wysokiej temperaturze non stop? Wirnik pompy - nie wiem trzeba by rozkręcić wszystko bo inaczej jak sprawdzić. Wysłane z Samsung oraz Tapatalka
  12. Witam, W moim aucie od tygodnia wyskakuje informacja na FISie że jest zbyt wysoka temp. Na zegarze pokazuje rzeczywiście minimalnie więcej tj równe 90-91 stopni. Normalnie prawidłowo powinno pokazywać minimalnie poniżej połowy kreski 90 stopni. Dodam że na zimnym brak błędu a temperatura wzrasta bez problemów podczas jazdy do momentu 90-91 po czym wyskakuje info o wysokiej temp. Brak błędów na VCDS. Pomiary VCDS na postoju. Wskazania G62 (temperatura silnika dla komputera) [01 – Engine] potem [Meas. Blocks – 08] i log grupy 007 pomiar Coolant Temperature (G62) to 93,5 stopnie Wskazania G2 (temperatura silnika dla zegarów) [17 – Instruments] potem [Meas. Blocks – 08] i log grupy 003 pomiar Coolant Temperature to 92 stopnie Pomiary podczas jazdy Wskazania G62 (temperatura silnika dla komputera) [01 – Engine] potem [Meas. Blocks – 08] i log grupy 007 pomiar Coolant Temperature (G62) dochodzi do 97 potem spada do 94.5 podczas dłuższej jazdy 100km/h i wyłącza się błąd na FIS Wskazania G2 (temperatura silnika dla zegarów) [17 – Instruments] potem [Meas. Blocks – 08] i log grupy 003 pomiar Coolant Temperature dochodzi do 95,5 - 96 i ta sama sytuacja jw. info o wysokiej temperaturze się wyłącza. Gdzie tkwi problem??? Może ktoś z Was się z tym spotkał??? Informacyjnie: termostat wymieniałem 10 000 km temu podczas wymiany rozrządu żeby się dostać do termostatu trzeba zwalać cały rozrząd wymieniałem również zbiornik 1000 km temu nówka sztuka zamiennik. Jeżeli miałby ktoś wiedze co to się dzieje to proszę o info - bardzo. Boję się tylko że to może być wina termostatu. Proszę o potwierdzenie czy mam rację bądź nie. Pozdrawiam Piotrek
  13. Cześć Szukam modułu esp 4F0 907 637 Wysłane z Samsung oraz Tapatalka
  14. ok dziękuję za info. nie wiem czy ma to związek ale zauważyłem że ESP zapala się przy wybojach na drodze a tak ogólnie to po wymianie rozrządu co wg mnie nic z tym nie ma wspólnego ,hmm Edit Hmm źle miałem ustawienia na VCDS teraz ok. Jest błąd 00493 czujnik esp G419 do wymiany[emoji51]
  15. W takim razie mam delikatnie kręcić w prawo czy w lewo dodatkowo wczoraj jak wracałem z pracki to się zapaliła ESP i od razu podpiołem VCDS no i brak błędów.
  16. A jeszcze jedno zapomniałem napisać - jakiś czas temu zapalała się kontrolka ESP tj. zapalała się i po przejechaniu kilkunastu kilometrów gasła. Piszę o tym bo coś było na forum o tym że się zapala przez zły kąt wtrysku. Od kilku dni się nie zapala.
  17. Na pewno w zimie mam problem z odpaleniem i kopci. A i teraz jak jest zimny to muszę delikatnie przy odpaleniu przytrzymać i mała chmurka poleci.
  18. Witam, Proszę o opinię logów ustawienia kąta wtrysku. Wydaje mi się że do ustawienia. http://vaglog.pl/log-004_Vsi5D8.html http://vaglog.pl/log-004_0BLMWH.html http://vaglog.pl/log-004_JV5t9O5.html Dodatkowo screeny Dzięki za analizę.
  19. A po poo co to [emoji16] Wysłane z Samsung oraz Tapatalka
  20. Witam, szukam kogoś co by mi z diagnozował vagiem B7 2005 2,5TDI V6 BDG z okolic Żyrardowa - Warszawa. Pojawia mi się kontrolka ESP. Dzięki za pomoc.
  21. Ok jeszcze muszę to rozkręcić [emoji16] Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka
  22. Jakiej firmy najlepiej kupić świece do 2.5 v6 bgd? Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  23. Wiem co masz na myśli (szybko szybko wolno wolno wolno szybko szybko wolno) [emoji4]ale to nie to. Po prostu nie równo klika. Nie synchronicznie. Może inaczej powinno działać równo jak metronom[emoji4] Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  24. Cześć Czy Wy też macie podobnie w B7 że kierunkowskazy nie działają synchroniczne tj klik jest nie równy lewy jak i prawy. W B5 działały synchronicznie i równo. Może trochę przeginam bo w sumie robią swoją robotę ale trochę mnie ucho boli jak nie cyka jak należy [emoji38] Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  25. ??? Cześć wracam do tematu nie mam za bardzo czasu do Ciebie przyjechać za dużo pracy. Sprawa niżej Witam, Czy spotkał ktoś się w multitronic że np. jadąc z prędkością 80-100km/h puszczając gaz słychać szum - stukotanie w skrzyni - silniku. Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.