Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pesieka

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pesieka

  1. Jak odłączyć przewody górny i dolny od chłodnicy oleju ATF. Czy je się poprostu wyciąga? Nie chce z pierniczyć. Ok już wiem. Po prostu się te przewody wyciąga. Dosyć mocno siedzą w chłodnicy ale trzeba podważyć - ja to zrobiłem ostrożnie płaskim śrubokrętem i wyskoczyły ; ) Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk Z takimi przypadłościami to jest trudna sprawa - może gdyby dane mi było usłyszeć, mógłbym powiedzieć więcej. Czy takie stukotanie może się wiązać z łożyskiem na wałku ataku? Jakie koszty naprawy? Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk Z takimi przypadłościami to jest trudna sprawa - może gdyby dane mi było usłyszeć, mógłbym powiedzieć więcej. Czy takie stukotanie może się wiązać z łożyskiem na wałku ataku? Jakie koszty naprawy? Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  2. Witam, Jestem ciekawy jakie efekty po wymianie. Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk Czy takie stukotanie może się wiązać z łożyskiem na wałku ataku? Jakie koszty naprawy? Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  3. Tak też właśnie zrobiłem. Pozdrawiam
  4. A u mnie pytałem w dwóch serwisach zestaw rolek rozrządu pasków rozrządu 1090zl plus pompa po oddaniu starej 450zl termostad 150 Jeszcze jedno bo nie wiem i nie mogę zanieść. Żeby zablokować walki rozrządu tymi blaszkami to trzeba zdejmować pokrywy zaworów i przy okazji kupować uszczelki pod te pokrywy? czy gdzie to się robi? I gdzie jest to miejsce do blokowania wału? Gdzieś pod silnikiem , z boku? Przepraszam ale muszę być pewny tego żeby się za to zabrać Nie chce odkrywać Ameryki podczas rozkrecania. Dziękuję za pomoc. proszę o odpowiedź czy ktoś pomoże? No i już jestem po wymianie rozrządu. Sam zrobiłem - dla chcącego nic trudnego. Dzięki za podpowiedzi. Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  5. Witam, Po wymianie rozrządu 2.5tdi v6 Zapaliła się kontrolka ESP i nie zapięte pasy. Silnik ładnie pracuje ale jeszcze nie wyjechałem z garażu żeby sprawdzić czy zgaśnie po przejechaniu kilku metrów. Zastanawia mnie czujnik nie zapietych pasów Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk No i się okazało że rzeczywiście przejechałem 20m i kontrolka ESP zgasła jednak pozostał błąd nie zapietych pasów i dodatkowo pokazuje że jest brak płynu do spryskiwaczy. Pewnie trzeba się podłączyć pod vag i skasować błędy - mam nadzieje
  6. Ok. Graty zamawiam czyli zestaw naprawczy rozrządu, pompa wody, termostad , uszczelki pod pokrywy zaworów i co jeszcze oprócz optymizmu i wiary w siebie Jeszcze jedno będę zamawial w serwisie volkswagena bo mam najbliżej. Chyba nie ma różnicy w częściach? Z tego co sie oretuje to po nr VIN te rzeczy są grupy czyli audi volkswagen skoda. Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  7. Na to wychodzi ze nie mam bolczyka na pompę. * 2x płaskie blaszki mam * czpień z gwintem na wał też jest Czy blolczyk na pompę można kupić oddzielnie czy ewentualnie samemu zrobić? Ok. Już wiem o który bolec chodzi. Pewnie to fi 6 albo podobny. Może wiertło wystarczy Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  8. Dzięki za info. Jeszcze tylko jedno pytanko. Kupiłem takie blokady jak na zdjęciu czy są okej czy będzie coś jeszcze brakować? Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk Dzięki za info. Jeszcze tylko jedno pytanko.Kupiłem takie blokady jak na zdjęciu czy są okej czy będzie coś jeszcze brakować? Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  9. Witam, Wracam do tematu. Jeszcze nie wymieniłem rozrządu ale się przymierzam. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz czy po blokadzie trzeba ustawiać kąt wtrysku? Piszą w necie że to konieczne. Nie mam kabla i softu więc tu dodatkowy koszt. Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  10. Witam, Jak bym chciał przyjechać do Ciebie w przyszłym tygodniu to kiedy i na którą godzinę. Temat skukania przy puszczeniu nogi z gazu przy 80-100 km/h. Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  11. Z takimi przypadłościami to jest trudna sprawa - może gdyby dane mi było usłyszeć, mógłbym powiedzieć więcej. A jak bym chciał się wybrać do Ciebie abyś posłuchał co tam się dzieje to kiedy? Mam 2,5h jazdy ale chce to zdiagnozować żeby się nie pogorszyło. Czeka mnie jeszcze rozrząd do wymiany 2,5TDI V6 05' więc tu się już robią koszty zaplanowane ale też chce wiedzieć co z multi się dzieje.
  12. pesieka opublikował(a) temat w Audi A4 B7
    Witam, mam banalne pewnie pytanie. Czy przypadku gdy ksenon w jednej lampie czasami mryga tzn świeci z małymi przerwami i gaśnie tj moment wymiany żarnika? Jak wyłączę światła i włączę ponownie się świeci ale po jakimś czasie jest to samo - znowu dziwnie świeci - mryga, przerywa Dzięki Jeśli to jest do wymiany to co polecacie abym kupił? Słyszałem kiedyś że trzeba wymieniać dwie szt ale może to nie prawda?
  13. A to żeś mnie zamartwił. Matko u córko! Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  14. Witam, Jestem ciekawy czy się wyjaśniła sprawa. Czy skrzynia już po naprawie i czy jest już ok
  15. Dzięki za informacje. Ciekawe. Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  16. Ok. U mnie cały czas trajkocze przy puszczonym gazie i tez musze do kogoś podjechać żeby się nie supło na dobre. Jak coś kolega będzie wiedział to daj znać jestem ciekawy Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  17. Witam, Czy spotkał ktoś się w multitronic że np. jadąc z prędkością 80-100km/h puszczając gaz słychać szum - stukotanie w skrzyni - silniku. Ktoś może miał taki przypadek. Co z tym robić. Pozdr Piotrek
  18. No i jak ? Był kolega u mechanika ? W sprawie tego skukania. Czy potwierdził się dwumas? Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  19. No dzięki. Ja też się wybiorę do kogoś od automatów. Jak coś się dowiesz daj znać. Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka **************************************** No cóż byłem u mechanika i okazało się brakowało 1.5 litra oleju. Po dolaniu i adaptacji skrzynia juz nie szarpie na postoju jednak podczas jazdy dalej coś tam szumi po puszczeniu gazu 80-100 km/h. Zastanawiam się czy aby to nie łożysko w kole. Po diagnostyce nie wyszły żadne błędy. Czy to prawda że multitroniki wytrzymują 250km x 1000 i zaczynają się pieprzyc? Tak mi powiedział mechanik od skrzyni. Moje auto ma 195 wiec niby trochę mogę się pocieszyć Piotr odpisał Samsung A3 Tapatalk
  20. Ja poprzedniej b5 1.9 tdi wymieniałem rozrząd a tu się trochę cykam jakbym miał jakąś pomoc typu fotostory z opisem to na lajcie myślę że bym dał radę. Mam mechanika co chce za robociznę 600 pln tylko nie wiem czy zrobi to dobrze.
  21. Cześć, szukam namiarów do sprawdzenia auta. Mógłbyś wrzucić namiary? Dzięki.
  22. Cześć, Szukam mechanika który porządnie ogarnie wymianę rozrządu w silniku jak w temacie. Mieszkam w Żyrardowie pod Warszawą. Może ktoś kogoś ma sprawdzonego którego z czystym sumieniem mógłby polecić obrębie 20 - 40 km od mojej okolicy. Dzięki za pomoc. co to nie ma nic ???
  23. Witam, Czy spotkał ktoś się w automacie multi że np. jadąc z prędkością 100km/h puszczając gaz słychać szum - stukotanie w skrzyni - silniku. Chyba to nie normalne. Po za tym myślę że ok po za tym że na postoju przy zmianie z P na D lekko samochód szarpnie. Ktoś może miał taki przypadek. Co z tym robić. Pozdr Piotrek czy ktoś miał taki przypadek?
  24. Witam, Od miesiąca jeżdżę z zapaloną lampką awarii poduszki powietrznej. Podłączyłem auto pod VAG żeby sprawdzić co się dzieje i wyskakuje mi taki alert: napiszcie prosze co to konkretnie oznacza bo nie czaje. Dodatkowo wyskoczył mi błąd: VAG-COM Version: Release 409.1-US Control Module Part Number: 028 906 021 BD Component and/or Version: 1.9l R4 EDC 00SG 0806 Software Coding: 00002 Work Shop Code: WSC 06435 1 Fault Found: 00575 - Intake Manifold Pressure 17-10 - Control Difference - Intermittent Czy to kolektor ssący czy jakaś inna awaria. Samochód w miarę się zachowuje. Po wykasowaniu błędu tydzień VAG nic nie pokazywał i nagle znowu to samo. Macie pomysł na te dwa tematy? Prośba o opinie. Pozdrawiam Piotrek witam, widzę że nie ma rady na mój problem
  25. Witam, Sprawa rozwiązana. Okazało się że turbinę szlak trafił. Coś się dostało do układu smarowania turbiny. Przytarło łożysko i przez to były gwizdy. Moje plany: - płukanie silnika - zlanie oleju - demontaż miski olejowej i kontrola czy coś nie zostało (opiłki metalu)w misce - jeszcze raz czyszczenie ERG, kolektora i intercoolera Mam do rozwiązania zagadkę. Co spowodowało uszkodzenie turbiny? Jeżeli macie jakieś podpowiedzi lub pytania to proszę pisać. Pozdrawiam Piotrek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.