Treść opublikowana przez pesieka
-
[B5 AFB 2,5 tdi]Moja Audiczka
Bardzo ładna. Tylko koniecznie zmień na lampy po drugim lifcie :th: Ja u siebie już to zrobiłem i rewelka. Nie długo wrzucę fotki
-
[B5 AFN] Moja A4 1.9 TDI 1997 rok (110km)
Fajne A4 podobna do mojej. Jeśli chodzi o lampy przód to stawiam na ori soczewki. Ja u siebie nie dawno zmieniałem i nie jest tak strasznie, trochę przygotowań a roboty na 3 godzinki :> :oklaski: Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Kapie woda przy włączonej klimatyzacji
Witam Od nie dawna zauważyłem że kapie mi woda podczas gdy była włączona klimatyzacja. Problemu nie ma gdy jest wyłączna. Cieknie zaraz za tylnym dolnym wahaczem od strony pasażera. Czy to jest normalne? Czy muszę prędko udać się do speca który się zajmuje klimatyzacją? Dzięki za podpowiedź. Uzupełnij profil [spedyt]
-
Oryginalny termometr w liczniku
Do końca nie jestem pewien ale ten co ma jeden pasek to pokazuje wskazuje temperaturę lub biegi od skrzyni automatycznej a ten drugi z dwoma paskami na pewno wskazuje jedno i drugie.
-
[B5 AHU] Nr katalogowe części w internecie
Witam!!! Szukam dobrej stronki w internecie, gdzie mógłbym zobaczyć po numerze katalogowym części jak one wyglądają i odwrotnie. Potrzebuje czegoś takiego ponieważ chce sobie założyć wskaźnik teperatury zewnętrznej na zegarach. Wskaźnik i czujnik temperatyry już mam. Brakuje mi tylko kostki żebym mogł połączyć te dwa urządzenia. Zdobyłem na naszym forum numer kostki 443 971 980 B. Zwoniłem do ASO powiedzieli mi za nią 85 zł. Więc zanim kupię taką malutką kostkę za takie pieniądze chciałbym ją sobie jakoś obejrzeć . Może ma ktoś z Was adres takiej stronki, gdzie można by sie było dowiedzieć czegoś na ten temat i nie tylko jeśli chodzi o częsci elektryczne i mechaniczne. Z góry dziękuje i pozdrawiam
-
Oryginalny termometr w liczniku
Jeśli nie masz zamontowanego wskaźnika na desce to nie bedzie ci pokazywać temperatury tak jak jest u mnie. Te dwa puste miejsca to ładna atrapka na której sie wydaje że powinno coś być ale jeśli nie ma wskaźnika to nic nie bedzie wyświetlać. Możesz to sprawdzić tylko wyjmując deske i zobaczyć czy jest wskaźnik. Ja planuje kupić taki wskaźnik. Pozdrawiam
-
A4 B5 [AHU] Prąd kopie po wyjściu z samochodu
Chyba masz racje bo też o tym myślałem że to może być wina ubrania w którym sie jeździ. Przy najbliższej okazji sprawdze patent z folią i zobaczymy. Jak by co to u siebie mam w A4 zwykle siedzenia czyli nie welur i nie skóra chociaż w poprzednim aucie miałem welur i to samo było. Pozdrawiam
-
A4 B5 [AHU] Prąd kopie po wyjściu z samochodu
Witam Mam takie zjawisko że jak wychodze z samochodu przy włączonym silniku lub po jego wyłączeniu to mnie prąd trzepie (oczywiście delikatnie ale jest to denerwujące). Taki sam problem miałem w poprzednim samochodzie Astra (na szczeście sie jej pozbyłem :twisted: ) Może ktoś wie jakie są ku temu przeczyny. Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Problem z napinaczem paska od klimatyzacji
siemka ja mam taki sam napinacz u siebie jak pokazał na foto wiki (silnik AHU) tylko ma już troche luzy na kole. Czy należy to pilnie wymienić?
-
[B5 1Z] Słaby ale wyczuwalny spadek mocy
Dzieki. Mam zamiar w najbliższym czasie troche moje A4 podrasować może sie jej polepszy.
-
Oryginalny termometr w liczniku
Witam Mam jeszcze jedno pytanko bo też chce sobie założyć taki wskaźnik. W moim A4 jest ten czujnik przy zderzaku i do tego mam klime. Moje pytanie brzmi; Czy jak wyjme licznik i bede chciał wcisnąć tam wskaźnik to czy bedzie tam też wtyczka żeby podłączyć ten wskaźnik czy też bedę musiał poprowadzić przewody od czujnika do wskaźnika. :biggrin: Pozdrawiam
-
[B5 1Z] Słaby ale wyczuwalny spadek mocy
Witam Od czasu kiedy zrobiło się troche ciepło i zacząłem korzystać z klimy zauważyłem małe spadki mocy. Objawia sie to zazwyczaj zaraz po właczeniu silnika na drugim biegu przy 2,5 - 3000 obr. przy włączonej klimie (podczas jazdy). Kiedy klime wyłączam problemu nie ma. Szukałem na forum czegoś na ten temat ale nie znalazłem. Jak znam życie to trzeba będzie sie podłączyć pod VAG-a ale nuż może ktoś miał juz taki problem i mi wyjaśni co jest nie tak. Pozdrawiam Piotrek :biggrin:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Simandero!
-
Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
Ja szukałem kilku informacji na temat mojej A4 i w końcu wskoczyłem na forum :smile:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich Klubowiczów!!!! Jestem Piotrek (pesieka). Od ośmiu miesięcy jestem właścicielem fajniutkiej A4 (B5)TDI 96'Avant. O forum dowiedziałem sie pare dni temu. Uważam, że rewelka. Dzięki Wam będzie mi łatwiej zrobić z mojego TDI-ka Super Auto. P.S. I tak jest super ale bedzie jeszcze bardziej super. Pozdrawiam pesieka