Treść opublikowana przez pesieka
-
Brak mocy, dziwny gwizd
jak by co to jeszcze jest na gwarancji ale nie wydaje mi się że to turbo
-
Brak mocy, dziwny gwizd
Dodatkowo wrzucam film z efektem gwizdu. Co jest grane? O co caman?
-
Brak mocy, dziwny gwizd
Ok, dzisiaj zrobiłem pomiary dynamiczne bloku 003 i 011. Blok 003 był robiony na III i IV biegu ponieważ nie mogłem auta rozbujać nawet do 4000 obr. Na III wyciągnąłem max 3717 obr. a na IV 3276 obr. Przy tym brak mocy i jakby ktoś gwizdek założył na wydech. Massakra. Oto pomiary dynamiczne: Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Proszę o pomoc. Pozdrawiam Piotrek
-
Brak mocy, dziwny gwizd
Witam, Kilka dni temu auto straciło moc i przy tym strasznie zaczęło gwizdać. Dodam że w maju wymieniałem turbinę na nową (regenerowaną),czyszczony kolektor, zawór ERG i N75 więc raczej nic się nie powinno dziać. Od wymiany przejechałem ok. 10 000 tys. km. Po podłączeniu VAG okazało się że jest błąd 00575. Wyczytałem że to błąd ciśnienia w kolektorze ssącym Dodatkowo porobiłem logi. Proszę zerknijcie. Grupy: 000,000 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 001 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 003,003 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 004,004 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 007 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 013 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 018 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Grupy: 023 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Pozdrawiam Piotrek
-
Brak mocy - prośba o analizę
Wielkie dzięki Ciahciah! wczoraj po południu wykręciłem kolektor, ładnie wyczyściłem (tyle było syfu że łyżeczką wybierałem)i hula jak należy. Ustawieniem wtrysku też się zajmę jak będzie trochę wolnej chwili
-
Brak mocy - prośba o analizę
Cześć, Gdzie mogę ustawić kąt wtrysku i ile to kosztuje? Erg jutro sprawdzę. A co oznacza "kolektor ssący można wypalić" jak to się robi? Sorki za moje, może głupie pytania ale za bardzo się na tym nie znam. Czy te problemy mogą być skutkiem popsucia się turbiny? Przypomnę że podczas awarii cały olej dostał mi się do układu wydechowego. Jeszcze jedno podczas diagnostyki Vag wyskoczyło mi coś takiego
-
Brak mocy - prośba o analizę
OK. to postaram się to zrobić przy najbliższej okazji. Rozumiem że ze statycznych nic nie wynika?
-
Brak mocy - prośba o analizę
Witam, Problem jest tego typu że moje auto ma braki mocy na obrotach 2000 - 2600. Jednym słowem "zamula". Po załączeniu turbiny czuć trochę tej mocy ale nie na tyle żeby wg mnie było ok. Proszę o analizę może coś uda się wykryć. Próby statyczne: VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM Dodam że padła mi turbina. Na całe szczęście nie zatarł się silnik. Po wymianie turbiny właśnie coś takiego się dzieje. Niby mechanik powiedział że czyścił cały układ. Szukając sam rozwiązania wyczyściłem N75 i nic. A może to ERG? Sam nie wiem Proszę o pomoc. Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Jak rozróżnić przekładnie kierowniczą ZF od KOYO ?
Witam Jestem w trakcie naprawy przekładni kierowniczej, tylko mam problem tego typu, że nie mogę nigdzie z niej odczytać czy to jest ZF czy KOYO . Może ktoś wie czym się one różnią. Mam jedynie numer 030 642 oraz REGO W33 Wielkie dzięki za jakąkolwiek podpowiedź. Pozdrawiam
-
Spociki w Skierniewicach
Niestety mi pasuje dopiero po 15 sierpnia. Wcześniej będę na wyjeździe. Ale z wielką chęcią na spocik bym pojechał.
-
[B5 AHU] Czy te felgi nie będą obcierały w mojej B5, Czy trzeba zakładać dystanse ?
Wielkie dzięki koledzy, o to mi chodziło :th:
-
[B5 AHU] Czy te felgi nie będą obcierały w mojej B5, Czy trzeba zakładać dystanse ?
Witajcie! Zamierzam sobie kupić takie felunie tylko nie wiem czy będą one pasowały tzn. czy nie będą obcierały i czy trzeba będzie kupować dystance? Rozmiary felgi to 7,5X17 ET43. Jak by co to jakie byście radzili założyć na nie opony (rozmiar) Bardzo Wielkie Dzięki za wszelkie odpowiedzi.
-
[B5 APU] A4 Avant
Bardzo Mi sie podoba. Felunie tylko bym zmienił na jakieś fajniesze :th:
-
[B5 AHU] Czyszczenie zaworu recylkulacji spalin
Witam Moja A4 ładnie kopci na czarno przy wciśniętym gazie :>, dosyć mocno też czuć spaliny podczas, jazdy jak i na postoju. Kupiłem sobie VAG-a żeby sprawdzić co jest grane ale jeszcze go nie podłączyłem do laptoka bo go nie mam a nie mam od kogo pożyczyć wiec zamierzam kupić Postanowiłem wiec na chybił trafił zacząć od zaworu recylkulacji spalin EGR. Kupiłem w ASO dwie uszczelki: 068 131 547 B, 068 131 547 D koszt 21 PLN za dwie. Moje pytanie jest takie. Czy jak już wyczyszczę i będę chciał zamontować zawór to jest jakaś różnica którą stroną założę uszczelki? Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Skóra na kierownice
Witam Chce sobie obszyć kierownice skórą tylko nie wiem dokładnie gdzie to zrobić(okolice Warszawy).Na allegro widziałem jakieś gotowce co można samemu zrobić ale na zdjęciu kiepsko to wygląda. Dlatego chce żeby to zrobił ktoś co się na tym zna. Dzięki za podpowiedzi
-
[B5 AHU] Czy fotele i kanapa 99-01' będą pasowały do rocznika 96'
WIELKIE DZIęKI. W PORę SIE UDAŁO :th:
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Bardzo ładny Avancik :th:, od razu w pada w oko :drool:
-
[B5 AHU] Czy taki zestaw będzie pasował do B5 96'
Dzięki panowie :oklaski: Jeśli takie Wasze zdanie to się będę słuchał mądrzejszych i zostanę przy 225/45 :th:
-
[B5 AHU] Czy taki zestaw będzie pasował do B5 96'
OK. jakby dało rade to prosiłbym aby się ktoś jeszcze wypowiedział się w tej sprawie, oczywiście nie obrażając kolegów roba i Norbi TDI. Dzięki chłopaki :th: A może panowie 235/45R 17
-
[B5 AHU] Czy fotele i kanapa 99-01' będą pasowały do rocznika 96'
Dobra, dzięki za podpowiedź :th:
-
[B5 AHU] Czy fotele i kanapa 99-01' będą pasowały do rocznika 96'
Witam! Mam pytanko które wymaga krótkiej odpowiedzi :>. Czy fotele i kanapa 99-01' będą pasowały do rocznika 96'Avant Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Czy taki zestaw będzie pasował do B5 96'
Witam Zamierzam sobie kupić nowe felunie do mojej tylko zanim to zrobię to chciałem się Was poradzić czy takie oponki 245/35R 17 będą pasowały na alufelgi 7,5x17" 5x112 ET35. Szczególnie chodzi mi tu czy mi nic nie będzie obcierać i czy oponki będą fajnie wyglądały na feldze. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w tym temacie więc proszę o pomoc :>
-
[B5 ARG 1,8]nowe zdjecia moze komus sie spodoba :D nowe zdjecia lamp przod
Super super, tylko brakuje mi tutaj zmiany przednich lamp po II lifcie i będzie super^n
-
[B5 AVV] Moja audi a4(zabka)
Bardzo ładna (zabka) Polecam tylko zmienić lampy przód na ori po II lif. a jeśli chodzi o lampy tylne, jak mają być nie ori to poszukaj coś ładniejszego
-
[B5 AFN] Moja Audi A4 B5 czarna ;-) FOTKI !!! ZAPRASZAM!!! ;-)
Fajna, fajna tylko szkoda że nie założyłeś soczewek ori valeo. Tak to OK. :th: