Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fotograf87

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fotograf87

  1. przed zimą pomalowałem zaciski w swojej niuni.... teraz kończy się zima i każdy zacisk, jarzmo zaczynają rdzewieć ... masakra... ja rozumiem jakby to miało miejsce po 5-6 latach... ale nie po jednym sezonie zimowym. Teraz wszystko jest srebrne w łatach z rdzy już mnie nikt nie namówi na malowanie zacisków ;p
  2. widzę, że teraz cieżko zarobić na elektronice... jest naprawde małą różnica w cenie, a tracisz gwarancje... jeśli ktoś coś chce konkretnego i będzie się opłacało tak bym mógł "parę" groszy zarobić i kupujący miał by dobrą cenę to dawajcie na priv z konkretnymi propozycjami.
  3. woziłem już trochę elektroniki jakies 4-5 lat temu.... i ogólnie nie było problemu. Ale wszystko woziłem bez oryginalnych pudełek... i o żadnym cle nie było mowy. Wszystkiego miałem po jednej sztuce. Jeden aparat, obiektyw, wzmacniacz i laptopa. Wszystko miałem przy jednym locie i miałem nawet osobistą kontrolę.... Nikt się nie czepiał... Wszystko na własny użytek. Teraz coś się zmieniło w prawie?
  4. są ale składasz je do kupy spawarką ogarnij sobie v1 v1.... tzn ????
  5. a są składane ? ???
  6. siema... w czerwcu dwóch znajomych leci z USA do PL i mam okazje coś kupić i podać im by przywieźli mi do POLSKI.... wiecie może na czym teraz można zarobić ?????
  7. ja mam H&R i jestem bardzo zadowolony.. absolutnie żadnych problemów
  8. obudowa pod subwoofer do Audi A4 B6 kombi (3049215533) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i jaki głośnik do tego ???
  9. no i się udało... kod 0004401 załatwił sprawę dzięki za pomoc Darku
  10. dzięki... będę dzwonił w razie problemów ---------- Post dopisany at 18:48 ---------- Poprzedni post napisany at 18:47 ---------- znalazłem kolesia z kompem... jadę do niego za 30 - 45 minut.... więc będę dzwonił
  11. dziękuję Darku, w ciągu 3 najbliższych dni będę u mechanika i zobaczymy czy któryś kod pójdzie, PS. widzę, że znasz się na tym... możesz mi podać na priv nr.tel. do siebie? w razie pytań bym zadzwonił...
  12. oryginalnie w mojej "budzie" (i po vin'ie) siedział silnik BLB, ale był robiony swap na silnik BPW ;/
  13. niestety nie mam ---------- Post dopisany at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany at 18:24 ---------- a dużo jest kodów na ten sterownik ??
  14. znalazłem takie coś: przy heblach 288 w ośce powinienes mieć 0004401, w Q - 0004529, przy heblach 312 w ośce i w Q - 0004405, przy 320 powinno być 0004425, mi w Q nie wchodzi, nie wiem jak w ośce (wszyskie do silników ON) Kodowanie od hebli S4 345 jest 0004901 (do silnika Pb). ---------- Post dopisany at 18:21 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ---------- nie wiem co to za program... oto wydruk jaki mi dali http://sv085.sendspace.pl/cache/img/2013/02/22/56/00973e91804004307459456.1100x1100.jpg
  15. a może ktoś wie jakimi cyferkami zakodować tą pompę ABS'u (pompa BOSCH 8.0) właśnie kolejny mechanik powiedział mi taki kod 0004529 hmmmm ---------- Post dopisany at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany at 18:13 ---------- no tak... ale ja nie mam żadnego sprzętu ;/
  16. mam tylko wydruk z programu BOSCH, ale na nim są tylko wypisane te błędy o których napisałem w poprzednim poście. Nie mam pełnego skanu auta. W servisie powiedziano mi, że wysypało się kodowanie ABS'u i, że niby mi to zrobią tylko im zostawić auto na kilka godzin, bo muszą poszukać tych kodów w literaturze ;]
  17. jakiś program BOSCH'a pokazał następujące błędy: P0529 KOmunikat magistrali CAN sterownik poduszki powietrznej P0522 Szyna-Can,sterownik silnika C0687 Sterownik silnika, sprawdzić kodowanie P0722 Napięcie zasilania czujnika kąta obrotu kierownicy ;(
  18. no i wyszło, że mam sterownik BOSCH 8.0 kodowanie raczej nie jest prawidłowe, bodajże 000001
  19. zaraz jadę to jakoś ogarniać... z tego co kojarze ABS wyrzuca błąd o kącie skrętu (ale pewien nie jestem) a powiecie mi chłopaki - hamulce od S4 (340mm przód i 300mm tył) to jakie oznaczenie przy kodowaniu : 1 = C54 (PR-1LZ) 2 = FN3 15" (PR-1LB/1LE) 3 = HP2 16" (PR-1LX) 3 = FNR 16" (PR-1LA/1LG) 4 = FN3 16" (PR-1LT/1LF) 5 = Brembo 17" (PR-1LJ) ????
  20. jestem pewien, że uruchomił funkcję TEST... i przerwał jej wykonywanie. To może być przyczyna??? płyn jest ;p
  21. Witam, Mam taki problem.... Przy okazji standardowej wymiany oleju w silniku postanowiłem odpowietrzyć hamulce(po wymianie zacisków delikatnie niedomagały ;p) Znajomy mechanik podpiął się jakimś urządzeniem serwisowym (wiem tylko, że za pomocą BLUETOOTHA, a urządzenie wyglądało jak większy smartphone albo palmtop) Usunął SERVICE i chciał odpowietrzyć pompę ABS. Niestety coś mu się nie udało (chyba przerwał odpowietrzanie). Po zapaleniu silnika wyskakuje na FISIE napis BRAKE, miga kontrolka ABS i kontrolka od hamulca ręcznego. Abs, kontrola trakcji nie działają. Problem tkwi w tym, że nie wie jak to naprawić,.... Mówił coś, że adaptacja kąta skrętu może pomóc, ale ostatecznie chyba nie potrafił tego zrobić. Mówił też coś o KODZIE SERWISOWYM pompy ABS, który musi podobno znaleźć w internecie ;] Nie potrafię nic więcej powiedzieć, bo nie znam się na tym. Da radę ktoś mi pomóc na odległość? A może jest ktoś z okolic Białegostoku kto ogarnąłby mi to??? Może ma ktoś ten KOD serwisowy???? pomóżcie ;p
  22. Kumho KU31.....ogólnie dobra opona...i wcale nie jest głośna gdy jest nowa , ale ma tendencje do ząbkowania i to powoduje jej podwyższoną głośność, ścieralność na średnim poziomie i wypada dużo lepiej niż Pirelli P Zero Rosso.
  23. zderzak cały...zostało tylko ok. 12 dziurek po wkrętach

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.