Treść opublikowana przez KAMYK85
-
[B5 1Z] Silnik klapy odmrażania na nogi
Ok jesli tak to pokombinuję mam nadzieję ze się uda.Dzieki pozdrawiam.
-
[B5 1Z] Silnik klapy odmrażania na nogi
Witam,potrzebuje pomocy na temat demontazu srodkowego kokpitu,musze go zdemontowac i jakims cudem znalezc ten własnie siłownik czy klapkę odmrażania,bo co chwile wywala bład na kompie przez co nie da rady sterować nawiewami na klimatronicu nie dość ze miga, klima nie chłodzi choć nabita i odgrzybiona,to jeszcze powietrze leci tylko na srodkowym albo na szybe.Proszę o pomoc.Pozdrawiam
-
[B5 AHU] Wymiana poduszki olejowej silnika
OK więc PODZIĘKOWAŁ
-
[B5 AHU] Probemy z mocą
Kurcze musze wymienić te wężyki na początek i zobaczymy jakie bedzie zachowanie[br]Dopisany: 11 Wrzesień 2009, 21:27_________________________________________________mam tylko nadzieje ze nie rozczelniło się nic więcej
-
[B5 AHU] Probemy z mocą
WITAM WSZYSTKICH CHCĄCYCH MI POMÓDZ,mam mały problemik z turbinka gdyż podczas jazdy turbinka w mojej niuni niby ciągnie (gwiżdże) ale jest odczówalny i to bardzo duzy spadek mocy poprostu nie ciągnie jak powinna prosze o pomoc,czy może być to spowodowane przez weżyki które są troszke poprzecierane te gumowe w oplocie materiałowym?? Pozdrawiam!
-
[B5 AHU] Wymiana poduszki olejowej silnika
PANOWIE WIĘC JAK DOKŁADNIE WYMIENIC TĄ PODUSZKE ABY NIE BYŁO ZADNYCH KOMPLIKACJI,W PONIEDZIAŁEK ZABIERAM SIE DO ROBOTY A NIECHE NAROBIC JAKIES BRUDU
-
[B5 AHU] Wymiana poduszki olejowej silnika
aha czyli żadnych większych kombinacji niema,to super dzieki za info pozdrawiam i w poniedziałek biorę się za robotę
-
[B5 AHU] Wymiana poduszki olejowej silnika
Witam, czy ktoś wie jak zabrać sie za wymiane poduszki z prawej strony silnika chodzi o ta olejową,strasznie szarpie przy uruchamianiu i gaszeniu,mam juz tą część tylko własnie niewiem jak ją wymienić macie moze jakieś instrukcje?proszę o pomoc.dzieki pozdrawiam
-
[B5 ADP] Buczenie nawiewu - prawa strona
Witam ja miałem taką samą sytuacje buczenie powstało z minuty na minute dojechałem na parking i sie zaczeło ale po kilku dniach ustało i juz jest OK w ostatnim czasie duzo padało a autko stało pod chmurką myśle ze mogła byc to poprostu woda ktora dostała sie gdzies do nawiewu w miejscu filtra kabinowego.
-
[B5 AHU] Wgięte drzwi od kierowcy
dzieki jak zrobi sie pogoda zaczne działac,Pozdrawiam
-
[B5 AJM] Nie chłodzi
ma ktos schemat gdzie znajduje sie ta dysza i jak ją z tamtąd wydobyc??
-
[B5 AHU] Wgięte drzwi od kierowcy
niewie ktos przypadkiem czy jest możliwość wypchania małego wgniecenia w dzwiach od strony kierowcy bo posiadam małego wgniota bez uszkodzenia lakieru na srodku listwy,a słyszałem ze gdzieś w tym miejscu idzie belka wzmacniająca. prosze o porade.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników AUDI !