Treść opublikowana przez tomeksikor81
-
Ogromny problem z ladowaniem 1.8 adr
Witam koledzy. Dzis po odpaleniu zapalila sie kontrolka od ladowania po przegazowaniu zgasla ale po kazdym odpaleniu bylo coraz gorzej teraz sie juz pali ciagle czasmi troche mniej intensywnie. Po wlaczeniu swiatel mijania brak ich wogole gasnie climatronic i nawiew poweitrza Dlugie swiatla sa ale nie wiem jak swieca bo byl dzien.Auto narazie odpala czyli jakis prad w aku jest. Ale najdziwniejsze jest to za w aucie od 2 lat falowaly obroty na wolnych a teraz jest oki Trzyma 900 obr. Pomuscie co to jest? Regulator napiecia? Szczotki w alternatorze? a moze cos innego? Dodam ze autko mam 6 lat i 100000 km przejechane Nigdy zadnych problemow z tym tematem nie bylo Dziekuje z gory za podpowiedzi Pozdrawiam Milej niedzieli
-
[ALL B5] Nie działa dmuchawa
Witam Koledzy mam pytanko W mojej niuni dzisiaj od rana nie działała dmuchawa wogóle Dopiro po, poludniu zaczeła działac Dodam ze auto posiada climatronic Pomocy
-
[B5 ADP] Kontrolka od hamulca recznego+3 krotny dzwiek"bip" przy odpalaniu
To słaby akumulator ja tez tak miałem Kupilem nowy i problem znikł Pozdrawiam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Nie kolego piszac komplet mam na mysli 8 wahaczy łączniki i sruby Mogą dac 15 procent rabatu czyli około 4000 pln Masakra
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A co Wy na to Panowie? Byłem dzisiaj w Serwisie Bursiak w łódzi. Maja salon i serwis Wiecie ile kosztuje komplet zawieszenia do A4? 4800 zlotych!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem jaka to firma Wszystko zapakowane w oryginalne pudełka Audi Volkswagen Masakra Pozdrawiam
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
A Master Sport Chce pojezdzic jeszcze conajmniej z 2 latka czyli okolo 30 kkm. Dodam ze jezdze bardzo mało po miesci Wiekszosc to trasa szybkiego ruchu Ładny asfalciki zero wybojów Jezeli juz jade do miasta TO BARDZO OSTROZNIE PO DZIURACH lEMFORDER JEST STRASZNIE DROGI:(
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
Witam Potrzebuje informacji na temat kompletu zawieszenia firmy Topran Germany Ktos kupił,załozył? Jak sie sprawuje bo cena bardzo okazyjna i wiele osób kupilo. Pozdrawiam
-
Skórka na gg Audi RS4
Super skórka Dzieki
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Eko Auto Łodz ul. Rokicinska 38 Polecam wszystkim Tylko BRc
-
[INNE] Migający wykrzyknik (!)
:)witam W silniku 1.8 adr przy rozruchu porannym 3 krotnie miga ta kontrolka i 3 krotny sygnał dzwiekowy.To wina słabego akumulatora.Z hamulcami wszystko oki.
-
[B5 ADR] Przełączanie na benzyne bez przyczyny
Witam ponownie Byłem dzisiaj u gazownika u którego była montowana instalka(bardzo pożadne chłopaki)i powiedzieli ze nie ma zadnego problemu.W takiej temperaturze to raczej normalen.Jeszcze pytali ile było gazu w butli wiec mówie ze mało to mówia ze cisnienie niskie i dlatego przełącza.A pozatym jest za mało butanu w gazie(stacje oszczedzaja sprzedając gaz w nieodpowiednich proporcjach propan-butan) i to jest kolejna oprzyczyna takich cyrków W temperaturze ponizej -10 tak sie bedzie dzialo.Mróz troche puscil i jest juz oki.Zatem wątek mozna zamknąc Dziekuje za sugestie i podpowiedzi...
-
[B5 ADR] Przełączanie na benzyne bez przyczyny
:embarrassed:Witam Stworzył mi sie dziwny problem. Podczas mrozów -20 autko nawet na rozgrzanym do 90 stopni silniku przełącza na benzyne powyzej 4000 tys obr. Czyzby paronik nie dawał rady.Dodam ze jest to instalka BRC sequent 24 z pomaranczowymi wtryskami.Nigdy nie miałem takiego problemu.Koledzy podpowiedzcie czy jechac do gazownika czy to tylko wina tych mrozów bo tak szczerze mówiąc takie mam przeczucie.Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Stłuczka
dzirki derdeczne.Narazie czekam za rzeczoznawce i zobaqczymy co on powie i naliczy Napewno dam znaac co powiedzial i razem zastanowimy sie co dalej Pozdrawiam
-
[B5 ADR] Stłuczka
Witam kolegów serdecznie Chcialem sie podpytac ile mozna wyciągnąc za szkode.Dzis rano Panie zajechalla mi droge i uszkodzila samochod oczywisciew audi. Uszkodzone sa lewe drzwi przednie i tylnie obie gelgoi aluminiowe 16 listwa progowa tylni zderzak blotnik przod i tyl.Nie sa to glebokie rany ale wydaje mi sie ze bez szpachli sie nie obejdzie.Podpowiedzcie czy ubezpieczyciel liczy niwe elementy czy do naprawy moje (czyli do szpachlowania co mnie wogole nie cieszy)Z góry dziekuje za odpowiedz Pozdraiwam
-
[ALL B5] Cykanie listwy Valtek
instalka Brc Wtryski czerwone Tez cyka Chyba taki ich urok Pozdrawiam
-
[B5 AVV] Mrugająca kontrolka
Dziekuje serdecznie za odpowiedz Pozdrawiam wszystkich i zycze Wesołych Swiat
-
[B5 AVV] Mrugająca kontrolka
Oczywiscie na czerwono mruga Jest prostokątna w srodku wykrzyknik jest w kole To mozliwe ze słaby akumulator bo jak rano w mrozy odpalalem to słabo krecil a dzis gdy sie ocieplilo to krecil lepiej i tego pikania nie bylo
-
[B5 AVV] Mrugająca kontrolka
Witam Mam problem W audi a4 1.8 1995 rok prod.po porannym odpaleni mruga 3 razy taka duza prostokątna kontrolka jakby od hamulcy i powtarza sie 3 krotne piknięcie dzwiękowe.Nie mylic z kontrolką od ręcznego bo tamta jest mniejsza i okrąglą.Podpowiedzcie co to moze byc Dodam ze czasami grzeje sie tylnie lewe koło Pozdrawiam serdecznie..
-
[B5 AVV] Słabo pali jak się rozgrzeje
Witam szanownych kolegów Mam pewien problem.Zalozyłem niedawno instalacje gazową do mojego Audi 1.8 125 km.Instalka BRc Sequent Wszystko jest oki autko jezdzi pysznie spala 11,5 litra w mieszanym trybie jazdy.Ale jest mały problem.Jak jest zimny np.rano odpala super oczywiscie na benzynie ale jak sie rozgrzeje trzeba okolo 5 sekund krecic rozrusznikiem zeby odpali >odpalanie oczywiscie na benzynie.Przed zalozeniem instalki zawsze ładnie palil.Co to moze byc? Jade niebawem na pierwszy przeglad i nie wiem czy to wina gazowników czy np.cewka umiera.Dodam ze zalozone nowe swiece NGK 3 elektrodowe.Prosze o jakies sugeatie Pozdrawiam
-
[ALL B5] Moja zielona Audinka
Witam Tydzien temu zakupiłem Audi A4. Silnik 1.8 125 km Rok produkcji 1995 Przebieg 193000 km Wyposazenie 2 poduszki powietrzne ABs Climatronic Elektryczne szyby i lusterka Regulowana w dwóch płaszczyznach kierownica Centralny z pilota z domykaniem szyb Felga 17 z oponami 205/55/17 Fotka tutaj Nie potrafie jej załadowac http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e51f517b8f9e664.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dab298bf3e6ec311.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich goraco W dniu wczorajszym nabyłem sliczną Audinke A4 1.8 125 ps.Bede czesto bywał na forum i dzielil sie zwami smutkami i radosciami wynikajacymi z uzytkowania tegopojazdu Pozdrawiam wszystkich :>