Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Bry banda Będę kusić noworocznie główną wygraną w konkursie Fajnie by było zobaczyć klubowe auta w finale
-
Spociki Łódzkie
Otwarcie w przyszłym miesiącu. Nie korzystam z usług DJ więc nie wiem czy ma otwarte i czy ktoś ma kontakt.
-
Spociki Łódzkie
Wez wreszcie zaprowadz auto gdzie trzeba to wszystko sprawdzą..........
-
Spociki Łódzkie
łopel - moj pierwszy wóz w życiu z perspektywy czasu nie tęsknię
-
Spociki Łódzkie
Zdjęcia od Krystiana
-
Spociki Łódzkie
Polecam się. Jeżeli ktoś sobie życzy w pełnej rozdzielczości to proszę o info. Do zobaczenia na następnym
-
Spociki Łódzkie
Link do albumu.
-
Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Jesteśmy w KFC
-
Spociki Łódzkie
Tak, końcówka parkingu. Niedaleko ronda.
-
Spociki Łódzkie
Dobra, to czekamy na was na pasażu
-
Spociki Łódzkie
Tylko że impreza jest o 13:00
-
Spociki Łódzkie
Jest przy stacji BP przy pasażu. Ręczna.
-
Spociki Łódzkie
Zaraz spojrzę czy jest przy pasażu
-
Spociki Łódzkie
Ok, może być ma pasażu to o której?
-
Spociki Łódzkie
Z góry, z dołu i z boku. Pucuj A4
-
Spociki Łódzkie
Też się cieszę
-
Spociki Łódzkie
Hej, ja się wybieram i może wybierze się też dealer. Czekam na info.
-
Spociki Łódzkie
Jazdy testowe się udały, allroadem po błotach też , Ci co chcieli spróbowali, ci co liczą na sponsoring siedzą w domu.
-
Spociki Łódzkie
Jazda testowa zwykle polega na siedzeniu za kierownicą Jak inaczej poznać nowy model ? z fotela pasażera niedosyt.
-
Spociki Łódzkie
Trzymam za słowo
-
Spociki Łódzkie
To nie czytamy ogólnopolskich ? eee co roku jest zlot, a w tym roku zabrałam dealera z trzema A4 B9. Wielka szkoda, że nikt nie pojechał. Mam nadzieję, że w przyszłym roku ekipa łódzka też będzie. Zawartość dodana 4 minutes later Kto ? jakich Was ? właśnie przez takie podejscie tracicie . Było mnóstwo nowych osób, bardzo fajna atmosfera , jazdy testowe, nagrody od Audi Polska ale skoro ramki są tym kryterium....to nie wnikam w uprzedzenia.
-
Spociki Łódzkie
Był łódzki Dealer mogliśmy zabrać bez auta
-
Spociki Łódzkie
A dlaczego nikt nie pojechał na ogólnopolski koledzy ? Byłam sama .....
-
Podziękowania i wrażenia ze zlotu Bukowina Tatrzańska 2017 :)
Dzięki za wspaniałą imprezę album wkrótce udostępnię do oglądania