Treść opublikowana przez Magdalenah
-
Spociki Łódzkie
Siema wszystkim dawno nie widzianym Seba ...kawę masz ? w poniedziałek bym sprawdziła czy masz dobrą wodę w kranie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam serdecznie na forum
-
Spociki Łódzkie
Siema, siema
-
Female Body Inspector - RS/S4 Look 2.0 TDI 350HP@680Nm/NOS/19cali/Ceramika/Gwint KW V3/Recaro/LED Navi/Audio Bose/Webasto
No dobra poczytałam..... Wszystko fajnie ale chamstwa nie znoszę . Braku szacunku dla czyjejś wiedzy tymbardziej. To taki wyznacznik pewnego poziomu, który trzyma to Forum. Czekamy z niecierpliwością na wykresy, filmy itd. wtedy będzie wiadomo czy mamy o czym rozmawiać.
-
Spociki Łódzkie
Gratuluję klysiu jesteś zuch
-
Spociki Łódzkie
My też byliśmy stąd te czarne B5 Bartoszka. Było mega. Mamy fotosa z Ostałowskim, kupę zdjęć i filmów. Pogoda na zamówienie.
-
Spociki Łódzkie
To do zobaczenia ja idę już teraz
-
Spociki Łódzkie
Od 11:00 polecam będzie i gwiazd sporo no. Bartosz Ostalowski np Bartek jesteśmy in touch. Masz mój numer?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Welcome back
-
Spociki Łódzkie
DJ tylko nie R8...... jestem miłośnikiem marku Audi ale miałem okazję jechać tym autem i w środku ciasnota większa niż w A4... auto za kupę siana a przyciski od sterowania foteli rodem z A4...wykonanie wnętrza - pomyłka....zupełnie ten model do mnie nie przemawia... jak już coś to S8 / RS6 / RS7 co by mi się brzuch i d*pa zmieściła na fotelu kierowcy Jest stworzony dla mnie Mała,chuda, czarna.... Idealnie się tam komponuje Jakbyście chcieli pogadać to FBlub pw bo tu mam ciągle ogon w postaci ex i się odechciewa pisać. Pozdrówka Ktoś jutro na drift w EZG przybędzie? Może jakiś spocik przy okazji
-
Spociki Łódzkie
Oczywiście że tak
-
Spociki Łódzkie
Dzień dobry i wszystkiego najlepszego chłopcy :*
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na forum